Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Kako ginu ljudi po terenu, ovako se bre igra za reprezentaciju!


    Al' je glup ovaj Stojanovic, jeste, pogodila ga je u ruku i zato se previja od bolova.
    Meni ide Stojanovic odavno na onu stvar
    GIFSoup

    Comment


    • Gledajte na HRTu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kakav brat jedini Coa jel ste culi kako je rekao ovo ,,lagano bez problema'' kao Nikola Simic kad pozajmljuje glas Dusku Dugousku
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ovaj Low svrsava na igrace Bayern-a...Daj bre Reus-u da igra nesto..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Kakav brat jedini Coa jel ste culi kako je rekao ovo ,,lagano bez problema'' kao Nikola Simic kad pozajmljuje glas Dusku Dugousku
            Dok ne pocne sa onim pricama kako je Lampardova baba pusila plavi Best pa je zato otisao u Celsi jer imaju plave dresove, sve je dobro.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Gledajte na HRTu.
              Bih, ali mi je zatvoren, stoka iz SBBa. Bolje Hrvate 10 puta nego ove nase kretene.

              Dobijaju ovo Nemci bez problema i dovidjenja Narandzasti.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Bih, ali mi je zatvoren, stoka iz SBBa. Bolje Hrvate 10 puta nego ove nase kretene.

                Dobijaju ovo Nemci bez problema i dovidjenja Narandzasti.
                Prebaci na FTV ako imas , meni licno najbolji komentator od ponudjenih ... Doduse na BHT je najbolji ali oni prenose od 18:00 a ovi u 20:45
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Dok ne pocne sa onim pricama kako je Lampardova baba pusila plavi Best pa je zato otisao u Celsi jer imaju plave dresove, sve je dobro.
                  ,,Pogledajte kako je Gatuzo krenuo kao razjareni bik u slepu ulicu''............ Doktor bre doktor...
                  Zao mi je samo sto se covek trudi i oko onih najava i nikad se ne podsmevam u velikoj meri ali jbg lupi ga Coa da se prosto od miloste smejem

                  @Wade: Stvarno je Rojs mogao da udje da odradi par sprinteva da ga niko ne vidi... Gre'ota. Zao mi i za Gecea.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Ma, svakako cu pre slusati Cou nego onog ljombera Strajnica, al' sto kaze Condi, ne da ume da lupi, nego...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      ,,Pogledajte kako je Gatuzo krenuo kao razjareni bik u slepu ulicu''............ Doktor bre doktor...
                      Zao mi je samo sto se covek trudi i oko onih najava i nikad se ne podsmevam u velikoj meri ali jbg lupi ga Coa da se prosto od miloste smejem

                      @Wade: Stvarno je Rojs mogao da udje da odradi par sprinteva da ga niko ne vidi... Gre'ota. Zao mi i za Gecea.
                      Treci izvodjac u ekipi Liverpula je kapiten Stiven Dzerard. Prilazi Dzerard lopti, hladan kao tastin osmeh...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        ,,Pogledajte kako je Gatuzo krenuo kao razjareni bik u slepu ulicu''............ Doktor bre doktor...
                        Zao mi je samo sto se covek trudi i oko onih najava i nikad se ne podsmevam u velikoj meri ali jbg lupi ga Coa da se prosto od miloste smejem

                        @Wade: Stvarno je Rojs mogao da udje da odradi par sprinteva da ga niko ne vidi... Gre'ota. Zao mi i za Gecea.
                        Gre'ota je sto Nemacka ne igra sa najjacim sastavom. Podolski je ispao iz forme, koju je imao za vreme Bundeslige, lagano bi Schürrle trebao da igra pre njega, a Reus bi kao najbolji igrac lige za proslu sezonu trebao igrati pre Müller-a.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Podolski i kada je bio najlosijoj formi u karijeri je briljirao u reprezentaciji. Ima on puno kredita u Nemackoj, nacekace se Rojs i Gece na to mesto.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Podolski i kada je bio najlosijoj formi u karijeri je briljirao u reprezentaciji. Ima on puno kredita u Nemackoj, nacekace se Rojs i Gece na to mesto.
                            Stoji to nego moze ovima da da 20 minuta kad vec igraju lose on i Miler.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Podolski i kada je bio najlosijoj formi u karijeri je briljirao u reprezentaciji. Ima on puno kredita u Nemackoj, nacekace se Rojs i Gece na to mesto.
                              Naravno...ali treba pruziti i drugima priliku. Reus i ne treba da igra na njegovom mestu, vec na mestu Müller-a..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Stoji to nego moze ovima da da 20 minuta kad vec igraju lose on i Miler.
                                Miler je visak, to se slazem, stagnirao je puno, netalentovan je, dostigao je maksimum do kojeg ga je dovela neverovatna kolicina rada i nemacke discipline. Sjajan klupski igrac, nedovoljno talentovan za reprezentaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X