Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaslužena pobeda Portugala iako su mnogo nesigurni...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Bravo..

      Ako Holandija pobedi veceras, kakvo ce to zlo od zadnjeg kola da bude.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Mogli su da osvoje 4 boda i budu blizu prolaza sa ocajnim glavnim igracem u obe utakmice. Mortenu svaka cast na pripremi oba meca, zaista steta. A Eriksena neka u Ajaksu jos malo, ocajan u LS, ocajan protiv Junajteda u LE, ocajan ovde, nista nije pokazao u tim utakmicama. Neka mu Eredivizije jos koju godinu.
        sigpic

        Comment


        • Uzbudljivo.
          Portugalci za malo da ukopaju sami sebe i onda ih sreca posluzi na kraju.
          Inace, ovo je Bendtnerov 6 gol na utakmicama protiv Portugala. ;)
          sigpic

          Comment


          • Samo mala uvertira pred večerašnji meč.
            http://www.youtube.com/watch?v=J0F4dAtQX2Y

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Um, sedam golova je dao Portugal.;)

              Kako Agger doktorski ukliza i uze loptu Postiga-i, mogao je to biti treci gol u mrezi Danske.
              Da,dali su Korei 7,a 'kariokama i 'slonovima 0....

              Prezivjese ..po meni jedan od najljepsih detalja na utakmici,udarac Kvista u prvom poluvremenu!Ako veceras Holandjani odrade Njemce,kakvo ce to biti trece kolo,pfff...svi bi imali po 3 boda.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ista postava Njemacke kao protiv Portugala

                Kod Holandije je Mathijsen tu umjesto Vlaara , ostalo je isto .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Germany: Neuer, Hummels, Badstuber, Lahm, Boateng, Khedira, Schweinsteiger, Özil, Müller, Podolski, Gomez
                  SUBS: Wiese, Zieler, Schmelzer, Höwedes, Mertesacker, Gündoğan, Schürrle, Bender, Kroos, Götze, Reus, Klose.

                  Netherlands: Stekelenburg, Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen, Willems, Van Bommel, N. De Jong, Sneijder, Robben, Van Persie, Afellay SUBS: Vorm, Krul, Bouma, Vlaar, Boulahrouz, Schaars, Strootman, Van der Vaart, Kuyt, Huntelaar, L. De Jong, Narsingh.

                  Hajmo Švabe pošaljite lale kući ;)

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Portugal je po meni sigurica za singl. Danska vise nece ni bod uzeti nisu sad oni nesto bili bolji od Holandije, stavise. Ne razumem otkud taj optimizam i velicanje igre Danske reprezentacije a ljudi su imali dve sanse za celu utakmicu.
                    Za klasu bolji tim dobio. Ne moze 2x na isti nacin da se dobije, negde te nagradi pa ti onda uzme. Portugal ide dalje.

                    Comment


                    • Fantasticna utakmica!

                      Ronaldo moze i mora zahvaliti Vareli koji je donio 3 boda, inace bi bio izlozen prozivanju od strane portugalske stampe. Bio je van sebe citavu utakmicu kao i protiv Njemacke. Nani dobar, asistirao Postigi i Ronaldu, samo sto ovaj drugi to nije realizovao. Pored toga, trudio se i bio dosta agilan. U narednim utakmicama ja bih mladog Oliveiru gurao od prve minute. Izgleda dosta svjezije i okretnije od Postige, a ima i vise zelje za dokazivanjem. Navijao sam za Dance zbog toga sto ih svi potcijenjuju a oni pokazuju da znaju i da nisu slucajno upravo ovaj Portugal ostavili u grupi na kvalifikacijama. Danas su ih bekovi kostali pobjede. Dosta lezerno su izgledali veci dio utakmice, a Kjaer i Agger su morali krpiti to. I oni su imali propusta, ali bez obzira na to, veoma dobre partije. Nije lako nositi sve na svojim plecima. Najvise je podbacio Eriksen. Nije se vidio citavu utakmicu, a Danci bi uz pravog Eriksena mogli puno vise. Ali dobro, ovako je Portugal zabiljezio zlata vrijedna 3 boda. Ali ako zele proci grupu morace se Ronaldo malo sabrati.

                      Sada 3 ekipe imaju po 3 boda, a ako bi Holandjani veceras slavili, onda bi svi imali po 3 boda i to bi bilo tek kidanje onda. U svakom slucaju, sada predstoji odlicna utakmica.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jeh, Ronaldo.... em promašio ona dva zicera, em dobio debilni žuti.

                        A sada da pobede narandžasti, pa da se malo zakuva.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Dobra tekma .. Nadao sam se da će Danci do boda, ali sad su u poziciji da posle neočekivane pobede nad Holanđanima strepe za prolaze dalje ..
                          Večeras neka bude 3:3, za razliku od danas !!

                          Comment


                          • Originally posted by Don Markoni View Post
                            Dobra tekma .. Nadao sam se da će Danci do boda, ali sad su u poziciji da posle neočekivane pobede nad Holanđanima strepe za prolaze dalje ..
                            Večeras neka bude 3:3, za razliku od danas !!
                            Nemoj da bude.
                            Kladio sam se s drugom da Nojer nece primiti gol na EP-u
                            A imam Njemacku na listicu da osvajaju, veca je lova
                            6-0 idealan rezultat
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko bi rekao da ce Bendtner zabiti 2 komada. Nisam gledao mec, tako da ne znam kako je odigrao celu utakmicu.

                              A sada ocekujem spektakl! Nadam se nekom Robinovom golu i da ce dobro odigrati, posto su mi nakon utakmice sa Danskom svi, ama bas svi prigovarali kako je bio los itd. .
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Kakav mec..

                                Moglo je vec nekoliko golova da padne..

                                Steta sto ovaj sut Ozil-a nije usao..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X