Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Danci Odvratni portugalci mogu vec veceras da se pakuju,ako slucajno bude 2:2..bukvalno to bi bilo fatalno po njih!Opet im ga Bendtner smjestio,cetvrrti put,mislim... Jbt koliko se ljudi muce kao selekcija,to je strasno..ako se sjecate na SP 2010 nisu ni gol dali sad evo jesu vec 2,ali zato igraju ko konobari iz trece smjene ronaldic i drugovi padaju nocas,ja se nadam!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Bendtner-u je ovo 5 meč protiv Portugala i na svakom je dao po jedan gol .........malo je reći da mu leže

      Comment


      • Ajde jos jedan Nicklaseee!!! Em sto ne volim Portugalce,em imam iz 2 u X
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • E moj Ronado

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Bravo Danci Odvratni portugalci mogu vec veceras da se pakuju,ako slucajno bude 2:2..bukvalno to bi bilo fatalno po njih!Opet im ga Bendtner smjestio,cetvrrti put,mislim... Jbt koliko se ljudi muce kao selekcija,to je strasno..ako se sjecate na SP 2010 nisu ni gol dali sad evo jesu vec 2,ali zato igraju ko konobari iz trece smjene ronaldic i drugovi padaju nocas,ja se nadam!
            Nije tacno, sedam golova je dao Portugal.;)

            Kako Agger doktorski ukliza i uze loptu Postiga-i, mogao je to biti treci gol u mrezi Danske.
            Last edited by D-Wade; 13-06-12, 18:56.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Eriksen najgori na terenu...
              sigpic

              Comment


              • Kristijano ubi se, molim te...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Niklaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Kristijano ubi se, molim te...
                    Da ponovim.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Op , op , to je to , bravo Nicklase !
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment




                      • Jebem ti ekipu koju ukopa Bendtner.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kako ispade citava odbrana Danaca malocas, ali ono je haos promasaj. Od Ronalda se ono ne ocekuje. I kako to obicno biva, uslijedi kazna. Bendtner predodredjen samo za Portugal.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Bendtner View Post
                            Ajde jos jedan Nicklaseee!!! Em sto ne volim Portugalce,em imam iz 2 u X
                            Prike, 'oće te...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Varelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! To breeee!
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Neko u mom komsiluku igrao na Portugalce, uplasi me kada se prodrao.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X