Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Henderson uskoci umjesto Gerrarda i stvar rjesena.

    Spoiler
    ...u korist protivnika.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Imam neki osjecaj da ce Danska ponovo da iznenadi
      A Holandjani moraju ici jako protiv Njemacke jer ako se tu za*ebu onda mogu da se pozdrave.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Imam neki osjecaj da ce Danska ponovo da iznenadi
        A Holandjani moraju ici jako protiv Njemacke jer ako se tu za*ebu onda mogu da se pozdrave.
        Meni pobeda Danske uopste nije iznenadjenje a licno ih smatram ozbiljnijom reprezentacijom od Portugala koja je cirkus od odlaska Figa, Paulete, Rui Koste i te ekipe.

        Onog kretena Hendersona mozda skenja neki pas ili gol, imam neki osecaj da bi moglo da se desi. Daj boze da ne bude nista pa da ima sto manju minutazu dogodine.
        sigpic

        Comment


        • Svi su se ogrešili o Dance. Danas vrlo lako mogu da se plasiraju u 1/4 finale! Pobeđivali su već Portugalce...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Portuglaci kad nisu nista osvojili 2004. sta od njih ocekivati sada... boranija obicna.

            Comment


            • Ovako Švedi uvežbavaju preciznost za Engleze.

              Last edited by miloolja; 13-06-12, 12:45.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Prva utakmica ne pokazuje pravo stanje ekipe i poznato je da prvenstva osvajaju oni koji nemaju silovit start. Verovatno razmisljaju o raspodeli snage na predstojece meceve. Rusi a narocito Arshavin,su vec u drugom poluvremenu pokazivali umor u igri. Jednostavno su imali srece jer im je grupa najlaksa. Danas na mecu Holandija-Nemacka, ocekujem zute kartone i borbu. Svedski sudija Eriksson,poznati milioner ne pokazuje bas crvene, ali 4 zuta po mecu mu nisu strana. Holandija ima kapacitet da pobedi,a da li ce im to poci za rukom,videcemo. Na drugoj strani Portugalci ukoliko igraju kao tim a ne grupa sebicnih pojedinaca,mogu do pobede.
                Last edited by miki_klub; 13-06-12, 12:57.

                Comment


                • Ja sam vec pricao o Dancima, dosta njih je potcenilo momke protiv Holandije, a oni dobise tekmu. Izuzetno jak kolektiv predvodjen Eriksenom. Danas protiv Portugala, cenim da mogu i njih da pobede, jer su to vec radili u kvalifikacijama. Obe repke se dobro poznaju, i bice jako zanimljiv mec.

                  A drugi mec poslastica i pitanje zivota i smrti za Holandiju. Bice vrlo zanimljivo dal ce nas Lev poslusati i ubaciti Gecea i Rojsa umesto Podolskog i Milera. Ja Milera uopste ne prepoznajem, decko nije ni senka od onog mladica koji je bio najbolji najmladji igrac WC u Juznoj Africi. Podolski opet odigrao slabo, i mislim da ce Rojs i Gece ubrzati igru jer su brzi i tehnicki potkovaniji igraci od ove dvojice. A sto se tice Holandije, Marvijk bi mogao da razmisli da promeni nesto u odbrani, mozda da se van der Wiel preseli na klupu, slabo je odigrao protiv Danaca.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Meni pobeda Danske uopste nije iznenadjenje a licno ih smatram ozbiljnijom reprezentacijom od Portugala koja je cirkus od odlaska Figa, Paulete, Rui Koste i te ekipe.

                    Onog kretena Hendersona mozda skenja neki pas ili gol, imam neki osecaj da bi moglo da se desi. Daj boze da ne bude nista pa da ima sto manju minutazu dogodine.
                    Istog smo misljenja,nego ja reko iznenadjenje cisto zbog te prednosti koju Portugal ima po kladionicama
                    Danci prolaz mogu lagano da rijese danas.


                    Moze Portugal da iznenadi

                    Comment


                    • Portugal je po meni sigurica za singl. Danska vise nece ni bod uzeti nisu sad oni nesto bili bolji od Holandije, stavise. Ne razumem otkud taj optimizam i velicanje igre Danske reprezentacije a ljudi su imali dve sanse za celu utakmicu.

                      Comment


                      • Niko ih ne velica Mvp, jednostavno su od samog starta bili potcenjena ekipa, sto je i donekle normalno kad pogledas druge ekipe u grupi. Tacno je da su Holandjani stvarali vise sansi, ali tek posle kad su primili gol. Danci se povukli i cuvali prednost sto je i logicno i odneli pobedu koju niko nije ocekivao. Zasto ne bi slicno uradili protiv Portugala ?? A Portugal je bio ocajan celu tekmu protiv Nemaca koji isto bili ocajni, i tek poslednjih 5 minuta su poceli da napadaju...
                        Uostalom dobili su ih u kvalifikacijama, zasto ne bi opet to uradili...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Danska je pregazila , doslovno pregazila Portugal u onoj utakmici u zadnjem kolu kvalifikacija , ali ja mislim da danas nece dobiti ..

                          1-1 mi djeluje kao najrealnije
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Portugal je po meni sigurica za singl. Danska vise nece ni bod uzeti nisu sad oni nesto bili bolji od Holandije, stavise. Ne razumem otkud taj optimizam i velicanje igre Danske reprezentacije a ljudi su imali dve sanse za celu utakmicu.
                            Ljudi si jak kolektiv, Portugal je cirkus vec 6 godina. A i znaju da igraju, samo su se protiv Holandjana povukli. Portugalu su vec objasnjavali i opusteno mogu opet. Ne kazem da hoce ali imaju odlicne sanse. A protiv Holandije je mec tekao skoro pa 100% tacno kako su hteli.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post

                              A drugi mec poslastica i pitanje zivota i smrti za Holandiju. Bice vrlo zanimljivo dal ce nas Lev poslusati i ubaciti Gecea i Rojsa umesto Podolskog i Milera. Ja Milera uopste ne prepoznajem, decko nije ni senka od onog mladica koji je bio najbolji najmladji igrac WC u Juznoj Africi. Podolski opet odigrao slabo, i mislim da ce Rojs i Gece ubrzati igru jer su brzi i tehnicki potkovaniji igraci od ove dvojice. A sto se tice Holandije, Marvijk bi mogao da razmisli da promeni nesto u odbrani, mozda da se van der Wiel preseli na klupu, slabo je odigrao protiv Danaca.
                              Tesko da ce Gecea ubaciti u ovakvu bitnu utakmicu.Od kada se vratio na teren, mislim da je odigrao celu utakmicu protiv Kajzerslauterna.Ne moze u ovom trenutku da se izbori sa vise stvari a to je njegova spremnost za mec, pritisak i sto nije igrao meceve visokog intenziteta kakav ce biti vecerasnji, posle pola sata ostace bez vazduha i tesko da ce igrati nesto vise od 20-25 minuta po utakmici.Mnogo bolje resenje ce biti Surle, koji se dobro pokazao na pripremama, postigao je dva gola i od Gecea svakako moze dati veci doprinos na terenu.Mada gledajuci njihove pripreme, Gece nije igrao na krilnoj poziciji nego je igrao CM/OM.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Tesko da ce Gecea ubaciti u ovakvu bitnu utakmicu.Od kada se vratio na teren, mislim da je odigrao celu utakmicu protiv Kajzerslauterna.Ne moze u ovom trenutku da se izbori sa vise stvari a to je njegova spremnost za mec, pritisak i sto nije igrao meceve visokog intenziteta kakav ce biti vecerasnji, posle pola sata ostace bez vazduha i tesko da ce igrati nesto vise od 20-25 minuta po utakmici.Mnogo bolje resenje ce biti Surle, koji se dobro pokazao na pripremama, postigao je dva gola i od Gecea svakako moze dati veci doprinos na terenu.Mada gledajuci njihove pripreme, Gece nije igrao na krilnoj poziciji nego je igrao CM/OM.
                                U pravu si Maricu, ipak je Sirle bolje resenje, na njega sam zaboravio.. Bitno je samo da Miler ne pocne, jer je blago receno katastrofalan, a ni Podolski nije nista bolji... Iako bez iskustva, Sirle i Rojs ce biti bolje resenje. U pravu si za Gecea, pitanje je da li je on spreman da odigra ovaku bitnu utakmicu, i da li moze uopste da odigra 70min npr.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X