Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poljaci danas pretjeraše sa ovim nepotrebnim incidentom ali ipak sve u svemu organizatori za sada mogu biti zadovoljni jer šta sve ove budale znaju da rade ovo je mila majka, ko prati navijačku scenu u Poljskoj zna o čemu pričam.

    Jest da Česi i Poljaci nisu neko mjerilo ali ovi Rusi mogu dogurati daleko, za sada laganim koracima idu ka 1/4 finala ;)

    Dzagoev laganim koracima ka zlatnoj kopački

    Comment


    • Golcina!

      Zasluzili su ga Poljaci.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Bravo Blascikovski!Decko je majstor! Dobra je Poljska.

        Sto se tice Poljske kao drzave,nadam se iskreno da vise nece organizovati ni takmicenja u malom fudbalu,nesposobni su.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Jeste ova A grupa najslabija, ali se ovde igraju i najzanimljivije utakmice.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ne bi ovaj Arshavin dodao/sutao nema sanse...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Uh kakva utakmica, kakav tempo i uzbuđenja. Gledali smo još jednu odličnu utakmicu u ovoj "najslabijoj" grupi prema mnogima prije početka prvenstva. 2 sjajna gola večeras i do sada već 12 golova u ovoj grupi, sve pohvale za to. Poljaci zasluženo stigli do vodstva, a gol je zaista odličan, vjerovatno i najbolji do sada. Vidjelo se da obje ekipe žele pobjedu, ali na kraju miroljubivi remi koji i Rusiji i Poljskoj ostavlja izgledne šanse za prolazak, jeste da će Poljacima trebati pobjeda, ali sa ovakvom igrom i pred domaćim navijačima to je vrlo izgledno.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • I jedni i drugi su mogli do pobjede madaj e po meni Poljska bila konkretnija.Steta sto nemaju jos nekoga ko bi mogao da igra iza Levandovksog.
                Sta reci o Kubi..najbolji igrac na terenu veceras!Kakva je ono golcina bila Mislim da mogu do pobjede protiv Ceske ako ovako budu igrali.
                Rusi su prakticno prosli.Jos da nakantaju one Grke smrdljive.

                Comment


                • Najbolji gol do sada je meni onaj Pavlicenkov,bez konkuencije,ali i ovaj Kubin je jak.

                  Comment


                  • Sutra su prave tekme i uzbudjenja
                    Mislim da ce Portugalci nekako uzeti Dance, vrijeme je i da Ronaldo nesto pokaze
                    A Holandija-Njemacka bice pravo zestok mec, ali mislim da zbog vaznosti i moranja Holandjani ce doci do pobjede uz neku majstoriju RVP

                    Comment


                    • Ne znam bas... Do sada bar su ove "manje" utakmice bile neuporedivo zanimljivije za gledanje, a vrhunac svih mrtvakusa koje sam gledao u poslednjih par godina je upravo utakmica od koje sam ocekivao najvise u 1. kolu:Engleska-Francuska.Jedino Italija-Spanija je bila OK tekma.Sutra jedino ako uzmemo u obzir da se Nemci i Holandjani ne vole ni pod razno ,pa da jos i ocekujem neki show time,ali Holandjani bas ubijaju u pojam sa tim njihovim gnjavljenjem lopte...

                      Comment


                      • Odlična utakmica, puna tempa i neizvjesnosti do samoga kraja. Vidjeli smo i najljepši gol prvenstva, majstoriju Kube. Sebičnost Arshavina koštala je Ruse sva tri boda.

                        Ubjedljivo najjača
                        Spoiler

                        Comment


                        • Mislim da ko god iz grupe B dobije Rusiju mogao bi imati dosta problema i nece nikome biti lak protivnik.U prvoj utakmici je pobjedio manje losiji tim i Grcka vrlo lose izgleda i ne vjerujem da ce Rusi u trecem kolu imati ikakvih problema sa njima.Isto mislim da su Poljaci kvalitetniji od Ceha i noseni domacom publikom i oni ne bi trebali imati vecih problema da dodju do pobjede i plasmana u cetvrtfinale.

                          Sutra drugo kolo u najjacoj skupini i sigurno spektakl Holandija-Njemacka.Holandija ako izgubi oprasta se vec od takmicenja skoro sigurno a i u slucaju nerjesenog rezultata bili bi u teskoj situaciji tako da ocekujem sutra dobru utakmicu.Sto se tice druge utakmice Portugal favorit mada mislim da Danci mogu uzeti bod tu.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment






                          • sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment




                            • 5 vs. 1, kako su samo jaki i mocni.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Englezi u velikim problemima,Cole propustio posljednji trening i moguce je da Baines zaigra umjesto njega u petak.Gerrard i Parker nisu u stanju da igraju svaka cetri dana i oni takodjer upitni za petak.Bez Rooney-a i Gerrard-a plus sa ostalim povredama tesko ce ovaj sastav ikog dobiti.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X