Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    De Rossiju pobjegao Torres kod prve sanse i to mu je kiks. Ali to je Torres, tako da ne mora brinuti. Kasnije ga je zalomio kod one druge prilike, ali rekoh vec da ne mora brinuti. Prije toga sve odlicno odigrano.
    A jbg,Torres cele sezone radi sta hoce i kome hoce dok ne dodje u priliku za gol.

    Comment


    • Ako sa onakvom vezom ne zabije 3 gola, neka se ne vraca u Chelsea.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Talijani odigrali perfektno pozadi sa 3 coveka. Jedna greska Kejlinija i gol, nesreca jbg.
        Djakeriniju je pobegao igrac a ne Kjeliniju.

        Comment


        • Zaboravih sinoć da opletem po Stranjiću... čujem ga sada (repriza)... navrzo se na Ševčenka, te nije više ono što je bio, ne može on to više (posle šanse, pri rezultatu 0:0)...slušali ste verovatno, ali za nevericu da takav čovek prenosi ni manje ni više nego EP.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Djakeriniju je pobegao igrac a ne Kjeliniju.
            Ne izlazi se onako u korekciju, vec sam objasnio cini mi se. Kada uzimas ulogu korektora, ne smes agresivno na igraca sa loptom, pravilo br.1.

            Comment


            • I to , a i nikako da nauci da izgovara imena.Svaku utakmicu nekoga prekrsti RTS ne menja komentatore ni pod razno.U kosarci su isto smorili Sarenac i onaj drugi.Ne moze nista bez Sarenca

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zaboravih sinoć da opletem po Stranjiću... čujem ga sada (repriza)... navrzo se na Ševčenka, te nije više ono što je bio, ne može on to više (posle šanse, pri rezultatu 0:0)...slušali ste verovatno, ali za nevericu da takav čovek prenosi ni manje ni više nego EP.
                Covek je neznalac... I teski smarac, smuci mi se kad gledam tekmu, a on prenosi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Covek je neznalac... I teski smarac, smuci mi se kad gledam tekmu, a on prenosi...
                  Ja ne bih mogao gledati tekmu da mi bilo ko iz Srbije komentarise. Nema sanse. Na BHT bar nisu smaraci.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ja emisije pred utakmicu gledam na strimu na HRT2.Stvarno imaju dobru emisiju,a na BHT-u nemaju neku emisiju,ali komentarisanje utakmica je normalno.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Stranjic je boza za onog drugog debila kad cujem njegov govor pred utakmicu odma menjam kanal
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • "Istrpeo je Blohin Ševčenka u prvom, ali evo to se u drugom se isplatilo..."

                        Gledala sam sinoć na HRT 2
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne znam samo sta je toliko tesko da budes normalan komentator. Ne moras biti prejak, ali ne moras ni prelos. Budi normalan. Al' izgleda ova garnitura komentatora u Srbiji ne moze biti normalna.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ne znam samo sta je toliko tesko da budes normalan komentator. Ne moras biti prejak, ali ne moras ni prelos. Budi normalan. Al' izgleda ova garnitura komentatora u Srbiji ne moze biti normalna.
                            Problem je sto covek evo ovaj Aca Stojanovic ili kako se vec zove pokusava da zvuci pametno ali sve mu ide u kontra efektu i zvuci NENORMALNO dosadno ali nenormalno .Od 90 minuta covek jedno 60 prica o babama,dedovima,vremenu,vlaznosti vazduha a glas tek da ne spominjem da drekne na macku ova bi ga pogledala i nasmejala u lice ....
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Pa da, treba znati pricati kad si na televiziji. Aca ima glas za vremensku prognozu ili tenis, fudbal nikako.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ja sam inace strucan za komentatora, kad pravim turnir za ortacima u PES-u, ja obavezno komentarisem meceve... Ponekad se uzivim pa pocnem da se derem, posle izgubim glas... Nije lako biti komentator...

                                Ali mene kod Ace najvise nervira kad treba da prozove ime igraca koji ima loptu, ovaj dobaci drugome, i onda tek tad izgovara ime igraca, kasni po pola sata.. Onda zapocne neku misao koju ne moze da zavrsi (pa ode na net da vidi statistiku i podatke koji mu trebaju), pa tek posle zavrsi misao, posle kada su svi vec zaboravili sta je on hteo da kaze... Inace on je donekle pametniji od Strajnica, koji ne zna ni gde koji igrac igra, ni kako se zove, neznalac. Onaj Mijailovic je bolji od obojice, decko barem ne smara, a poseduje neko znanje.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X