Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Slazete li se?

    Ja bih samo na desnog beka stavio Johnsona i to je to.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ager umesto Kjaera i Arsavin umesto Veslija. Na desnog beka moze i Pisek opusteno.
      sigpic

      Comment


      • Kjaer bio bolji od Agera, za mene igrac utakmice.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post

          Slazete li se?

          Ja bih samo na desnog beka stavio Johnsona i to je to.
          Samo bih stavio Agger-a umjesto Kjaer-a, ostalo je OK. Mozda je i Alou Diarra zasluzio da se nadje u timu.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ager umesto Kjaera i Arsavin umesto Veslija. Na desnog beka moze i Pisek opusteno.
            Wesley doktorski odigrao. Tesko da moze bolje od onoga.


            Par slika...
            Spoiler









            Vladanov novi avatar:
            Spoiler
            Last edited by bracala; 12-06-12, 11:50.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Uh, nemoj bre Nash Wesley-a da izostavljas, kakve je pasove djelio, bruka! Ubjedljivo najbolji kod Holandjana.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Htedoh reci Inieste ali gledam tu gde pise Snajder i jbg, napisem i ja.

                MVP, odlicni obojica ali Ager bolji, zaustavio Robina maksimalno + dosta intervencija. Kjaer se takodje istakao i bio skoro podjednako dobar ali imao je drugaciji i laksi zadatak. Mada mogu obojica opusteno u tim kola ali i Humels je doktorski odigrao.
                sigpic

                Comment


                • Meni Arshavin nije bolje odigrao od Inieste. Iniesta je bio najagilniji u svom timu, najvise problema zadavao, najvise sutao, najvise grizao. Vise od pola napada je islo preko njega.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Imao je Robin dve tri odlicne sanse, nije tu odradio Ager bas sve perfektno, dok je Kjaer imao ulogu libera na neki nacin, ne povucenog, klasicnog ali je radio korekciju svakome, i zadnjem veznom i bekovima pa i Ageru.

                    Comment


                    • Svejedno su premocni, mozda i najbolji stoperski par na prvenstvu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Svejedno su premocni, mozda i najbolji stoperski par na prvenstvu.
                        Talijani odigrali perfektno pozadi sa 3 coveka. Jedna greska Kejlinija i gol, nesreca jbg.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Talijani odigrali perfektno pozadi sa 3 coveka. Jedna greska Kejlinija i gol, nesreca jbg.
                          Da nisu primili gol,De Rossi bi lagano bio u prvoj. Smesno koliko je dominirao.

                          Comment


                          • Mislim da je svako od ovih zasluzio mesto... Mozda bi Dzonsona i ja stavio umesto Debusija, ali i ovaj Francuz je sjajno odigrao mec, nema sumnje...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Talijani odigrali perfektno pozadi sa 3 coveka. Jedna greska Kejlinija i gol, nesreca jbg.
                              Pricam o paru ne o trojci. Kjaer - Ager > Kelini - Bonuci, zbog Bonucija naravno, sva trojica su klasa iznad. A sa De Rosijem i sa 3 nazad je to brutalno, velika steta za taj gol.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Da nisu primili gol,De Rossi bi lagano bio u prvoj. Smesno koliko je dominirao.
                                De Rossiju pobjegao Torres kod prve sanse i to mu je kiks. Ali to je Torres, tako da ne mora brinuti. Kasnije ga je zalomio kod one druge prilike, ali rekoh vec da ne mora brinuti. Prije toga sve odlicno odigrano.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X