Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Golovi postignuti od strane mozda i dva najdominantnija spica Kalca zadnjih 10 godina.
    Mozda

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Mozda
      A toliko je imena i nevidjenih asova buraz, moram da se ogradim mada je to to u principu, bar sto se mene tice.
      sigpic

      Comment


      • Potpuno zasluzeno Ukrajina odnosi tri boda! Svedjani nekako nezainteresovani, tek zadnjih 10 minuta su se trgli ali dzaba...

        Comment


        • Sto promasise Svedjani na kraj, oce da je prikucaju, umjesto samo lagano da je proslijede u mrezu.
          Ukrajina pravi probleme Francuzima i Englezima, mogu im zakinut bod, a i Svedjani se pitaju nesto isto iako su podbacili ovu utakmicu.
          sigpic

          Comment


          • Fenomenalni golovi Shevchenka, pogotovo onaj drugi, sjajan ugao... Drago mi je da je bas on doneo Ukrajincima prvu pobedu na Euru, stvarno je zasluzio, kakva legenda. Ibra laganica gol dao, ali ona asistencija spoljnom za Elmandera je prejaka, mozda bilo bolje da je Elmander propustio Wilhelmsonu, ali ajde, bio je u naletu... E sad bi bilo ekstra da Ukrajinci prodju grupu...
            sigpic

            Comment


            • Baš mi je drago zbog Ukrajinaca i Shevchenka, koji je opet pokazao klasu. Konoplyanka također večeras na nivou i bit će to paklen igrač, očekujem veliku borbu za njega nakon EURA od jačih klubova.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Kako mi je milo zbog Ukrajine!Kakav je car Sheva!Volim ja i Svedsku ali onog albatrosa s ocima ne mogu vidjet.
                Velika 3 boda za domacine.Mozda otkinu bodove i "velikanima"

                Comment


                • A neverovatan je osecaj kad vidis starog asa kojeg nema neko vreme kad opet objasni svima, prelep osecaj!
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo cu reci Andrey Shevchenko

                    Comment



                    • sigpic

                      Comment


                      • Odlicni su Ukrajinci,odusevili su me u mnogim momentima veceras,narocito u 2. poluvremenu.Jarmolenko i Konopljanka su bili sjajni,kao i svi ostali a Andreja nema smisla ni spominjati,to je vec prica za sebe

                        Comment


                        • Igqt2Cqw.jpg

                          Ovaj malisa je najjaci.

                          Comment


                          • Veceras Rusi na djelu ponovo. Ne sumnjam da ce odigrati na visokom nivou.
                            Evo mala analiza onoga sto sam primjetio u prvoj utakmici Rusije:
                            Rusi imaju visak igraca u sredini koji iskusni trio Denisov-Zirjanov-Sirokov odlicno iskoriscava. Oni igraju nekoliko godina zajedno u Zenitu i nije im tesko da nadju zajednicki jezik.
                            Igraju jednostavno i brzo i odma posle odigranog duplog pasa uposljavaju Dzagojeva iili Arsavina. Posto je izigran dupli pas Sirokov ili Zirjanov trce po sredini tereni ka protivnickom golu dok loptu u noge imaju Arsavin ili Dzagojev i pri tome primoravaju protivnicku odbranu da se skupi i ostavljaju krila da odigraju 1 na 1.
                            Ako prodju 1 na 1, igrac koji ima loptu ima 3 rjesenja naprijed, a to izgleda tako sto se Kerzakov (ili Pavljucjenko) izvlace, stoper koji ga cuva mora izaci da pokrije sut, bekovi skupljaju da popune rupu koju je stoper izazvao svojim izlazenjem da pokriju igraca sa sredine i ostavljaju samog krilnog igraca (Arsavina ili Dzagojeva) koji mogu da biraju da li da sutnu ili ubace u sesnaesterac loptu.
                            Sva 4 gola su postigli na ovu foru u prvoj utakmici. Ovo izgleda jednostavno, ali jednostavno je i najteze igrati, to ce vam svaki fudbaler potvrditi.
                            Rusi takodje moraju da poprave zavrsni sut jer su se ispromasivali u prvoj utakmici.

                            I Poljaci imaju sta da kazu naravno, ako opterete stranu gdje se nalaze Zirkov i Arsavin povecace im se sanse da izbore bolji rezultat. To mogu da urade jer imaju kvalitetne igrace po desnoj strani, Pisceka i Kubu, ali ako puste Ruse na svoju polovinu, nece se dobro provesti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ibrakadabra za vodstvo,i onda Seva sa dva gola za veliko slavlje domacina.
                              Realno vise od igre su imali Ukrainci,napadali su cijeli mec i to im se vratilo,a Svedjani su na silu igrali,na invidulani kvalitet.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Zakazali Šveđani mnogo...Osim Ibre, koji ne može sve sam, jedino su se poštenski trudili Vilhemson i Melberg ...
                                Šef je odigrao vrhunski, alal mu vera za ovakve u golove pred kraj karijere ...

                                Comment

                                Working...
                                X