Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaista lose drugo poluvrijeme. Englezi su ovo maksimalno zatvorili, ne ponasaju se kao da pripadaju top ekipama igraju bas defanzivno. Al nije mi jasno kako Milner prije Walcota i da Young ne igra lijevo krilo a da u napadu ne igra sa dva napadaca Carroll-Wellbeck.
    Oni su zadovoljni sa bodom, ali sam ja zabrinut. Sad ko pobjedi Svedska ili Ukrajina, Englezima ce biti frka protiv njih jer znaju da ne smiju kiksati...

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nije on bez lopte tako spor, sa loptom jeste jer nema kontrolu. Odlicno i on to moze da odradi, trudi se mnogo. Sad sto je drven, to je nesto drugo.

      Ne treba prvu po mom misljenju da igraju ni jedan ni drugi kad se Runi vrati. On najistureniji, Volkot i Jang krila, Dzerard iza Runija a Fil i Parker vezni dvojac pa mozda i mogu nesto da urade.
      Ja bih pre prebacio Young-a ni krilo i na njegovo mesto stavio Rooney-a da igra iza Welbeck-a... I desno krilo Walcott ili Ox. Parker i Gerrard kao vezni igraci.

      Comment


      • Dzerard mora biti istureniji posto je i danas pokazao koliko znaci i kakve lopte dijeli, no bio je bas povucen. I on i Parker zadnji vezni.
        I Volkotu treba dati ofanzivniju ulogu, ali dok se ne vrati Runi je problem sta i kako. Jang kao desetka je igrac manje, on tu nista ne moze.
        sigpic

        Comment


        • I cisto da dodam... nervira me Ribery sa onim njegovim valjanjem! I kada jeste faul, on se baca kao da mu amputiraju nogu.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dzerard mora biti istureniji posto je i danas pokazao koliko znaci i kakve lopte dijeli, no bio je bas povucen. I on i Parker zadnji vezni.
            I Volkotu treba dati ofanzivniju ulogu, ali dok se ne vrati Runi je problem sta i kako. Jang kao desetka je igrac manje, on tu nista ne moze.
            dok ne dodje Rooney oni moraju 4-4-2 a da Wellbeck igra malo povucenijeg spica i da pomaze odbrani a Carroll glavni napdac. Young a lijevo a Walcott na desno krilo. Samo su mi i Gerrard i Parker previse defanzivno orjentisani, to me brini. Ako vec ne moze sa 2 vezna da bar probaju sa tri Stivi Dzi, Parker i Milner da budu na centru... ne znam

            Comment


            • Veliki bod za Engleze. Cinilo mi se kao Liverpul da gledam pod Woyem. Na momente 2 linije u odbrani samo sto ne sjednu u krilo Hartu. Odbrana je bila na visokom nivou. Glen odlican, JT i Lescot sigurni, a i Ash je bio dobar lijevo. Dzerard i Parker su odradili veliki posao u odbrani, ali Stiven ne smije da igra na ovoj poziciji, mnogo se trosi, a znamo da fizicki nije bas u najboljem stanju, Young na krilo, Dzerard iza Velbeka u rupi, a Fil Dzons u vezni red, to bi bilo idealno za Engleze.

              Francuzi nista posebno, imali su loptu u nogama, ali bez nekih velikih prilika. Alou Diarra pokidao.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • I na kraju je i ova sakata Engleska nekako izbjegla petardu,masakar,demoliranje itd itd od strane francuskih velemajstora

                Comment


                • Hajmo Ibro !

                  Da vidim i ovog Konoplyanku , kazu bit ce cudo od igraca , pa da ga vidimo na velikoj sceni
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Demoliracemo vas u kasnijoj fazi ako prodjete grupu

                    Sad ce Ibrakadabra da objasni!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam gledao ceo mec danas, ali ono sto sam video, bili su sasvim solidni Englezi, nekoliko puta im je falio zavrsni pas, ali sta je tu je... Definitivno moraju ofanzivnije protiv Ukrajine i Svedske... Manje vise im je u redu taktika, s tim da bi mogli mozda da promene na 4-3-3, na sredini Parker kao zadnji a Gerrard i Milner kao box-to-box. Na krilima Young i Ox (ili Walcott) i u napadu Welbeck (dok ne dodje Rooney). Mislim da su im Ox i Young odlicni, Welbeck koliko sam video je bio dobar, vidim da kritikujete Milnera, kapiram da je bio los danas, ali ipak je on dobar igrac, zestoka radilica, odlicno se ubacuje iz drugog plana, sto je i danas pokazao ali je promasio zicer... Verujem da ce ipak proci grupu na kraju...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Demoliracemo vas u kasnijoj fazi ako prodjete grupu

                        Sad ce Ibrakadabra da objasni!
                        Ja cu boga mi navijati za domacine Mislim da bi po Englesku bilo bolje da zuti veceras uzmu 3 boda

                        Comment


                        • Bice ovdje otvorene igre i golova sigurno jer se ne boje jedni drugih.
                          sigpic

                          Comment


                          • 2. poluvrijeme

                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Prije 7-8 godina Seva ovo ne bi ni u snu promasio
                              sigpic

                              Comment


                              • Uh, sto bi' mi drago bilo da ga Sheva ubaci nekako. Lako su Svedjani kiksnuli kod onog pasa.

                                Comment

                                Working...
                                X