Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Znaci sad ja ako navijam za Englesku (Dzerarda) ne vidim razliku izmedju Italijana i Spanaca?

    Ne generalizuj mikula.
    Ti si u zabludi da navijas za Englsku. Lazes sam sebe.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ti si u zabludi da navijas za Englsku. Lazes sam sebe.
        Dobro ajde, ti znas u pm.

        Nece Spanci nista bez spica protiv Italijana, jednostavno ne mozes tako protiv njihovih defanzivaca. Dok ne udje Fernando (svejedno koji) nemaju cemu da se nadaju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Sto se tice napada Italije u startnoj ne znam ko mi je gadniji.Totalno neshvatljivo da Cassano igra prvu postavu posle ovakvih sezona Giovinca i Di Natale-a.
          Kasano je ipak lider ekipe uz Pirla. I dalje su glavni napadači Kasano i Rosi, s tim što ovaj drugi nije uspeo da se oporavi a Fantantonio jeste.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Dobro ajde, ti znas u pm.


            Ubedio si sebe, pa mislis da navijas za engleze a oni bez zuba ruzni nikakvi, gingeri, pegavi, ne mozes da ih volis.

            Comment


            • Ne moze Kasano nikad da bude lider ozb ekipe

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Sto se tice napada Italije u startnoj ne znam ko mi je gadniji.Totalno neshvatljivo da Cassano igra prvu postavu posle ovakvih sezona Giovinca i Di Natale-a.
                Gdje Djovinka spomenu pored ovih asova naprijed..
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Englezi pucaju od dostojanstva, koja prevara Ukraden SP 66 pred ocima svih, jadno otimanje.
                  Da, ukradeno je. Nije mi problem priznati. Ja ti govorim o ponasanju tipicnom za Spance i Italijane. Oko bi ti izvadili da mogu. Cigani najveci. Voli ih koliko hoces, ja ih mrzim i to je to. Ne vidim poentu u tome da mi ti ukazujes na nesto. Moj stav se nece promijeniti.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Ne moze Kasano nikad da bude lider ozb ekipe
                    Dusu ima, moraju Italijani da imaju takve igrace, uvek su imali. Ne mogu bez genija ma koliko poguban i los po ekipu bio. Nisu oni roboti, fuck modern football, Fantantonio SuperMario! Kakav tandem, zivim za ovo, 2 crvena da dobiju da iznabadaju Ramosa ciganina prljavog.

                    Comment


                    • Je l' moguce da im nece startovati Llorente? Kakve sisice jbt, nisam igrao hvala Bogu na njih, da Bog da izgubili golom u 95. minutu.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Gdje Djovinka spomenu pored ovih asova naprijed..
                        Giovinco zavrsio sezonu sa 15 golova i 14 asistencija a igrao je u Parmi,mislim da je uz Tota najvise pokazao od svih ovih pozvanih napadaca.

                        Comment


                        • Giovinca da nije bilo , Parma bi vjerovatno ispala ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ubedio si sebe, pa mislis da navijas za engleze a oni bez zuba ruzni nikakvi, gingeri, pegavi, ne mozes da ih volis.
                            Brate ne gledam ja izbor za miss nego fudbal.

                            Sa 5 godina poceo da ih gotivim zbog Stivija i Faulera kad sam gledao s caletom i to je to, ostalo do dan danas.

                            Mada ne volim u principu nesto evropske reprezentacije, juznoamerikanci!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Brate ne gledam ja izbor za miss nego fudbal.

                              Sa 5 godina poceo da ih gotivim zbog Stivija i Faulera kad sam gledao s caletom i to je to, ostalo do dan danas.

                              Mada ne volim u principu nesto evropske reprezentacije, juznoamerikanci!

                              Znao sam da je uticaj sredine, nema veze ako je cale onda je oprosteno

                              Comment


                              • Jos sam u dilemi da li da gledm utakmicu ili seriju...Rekao sam da necu gledati utakmice Spanije,osim ako budu igrali u finalu,pa da navijam protiv njih Ni Italijane ne volim(da ne navodim razloge ),ali postujem Juventus pa ce mi biti drago da pobijede danas.
                                Ja bi volio da iz ove grupe prodju komsije i Irci

                                Comment

                                Working...
                                X