Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Germany
    Neuer, Hummels, Badstuber, Lahm, Boateng, Khedira, Schweinsteiger, Ozil, T. Muller, Podolski, Gomez

    Portugal
    Rui Patricio, Bruno Alves, Pepe, Fabio Coentrao, Joao Pereira, Miguel Veloso, Joao Moutinho, Raul Meireles, Nani, Cristiano Ronaldo, Helder Postiga

    Kako ce Svabe da ih razvale.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      A jel??? Ja mislila za njihove večerašnje protivnike
      Bilo bi mi drago da osvoje, posto cisto sumnjam da Portugal moze, jedino ako Ronaldo odigra kao ludak celo takmicenje, pa bi opet bilo pretesko.

      Ozil i Sami su ipak igraci tima za koji navijam, pa imaju moje simpatije, a i generalno gotivim vecinu igraca Nemacke, osim Gomez-a, Schweini-a i Neuer-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Sjajni Danci, sa kojom lakocom su prenosili loptu i dolazili do sesnaesterca. Ipak su na kraju Holandjani osteceni, bio je penal. Holandjani su kvalitetniji od Portugalaca i vjerujem da ce ih pobijediti ali kako ce to ici sa Njemcima tesko je reci. Pritisak je sad mnogo veci, treba juriti dvije pobjede protiv sila, bas tesko za njih.
        Ne mogu reci da je ovo senzacija ali jeste veliko iznenadjenje. Danci ovdje ocigledno nisu dosli turisticki, imaju oni sta da kazu, posle ove pobjede odskrinuli su vrata prolaska dalje.

        Njemci nemojte me razocarat' sad
        sigpic

        Comment


        • Kjaer po meni man of the match. Kako je samo covek odigrao, bez greske ! Hocu ga u Arsenalu.

          Robin se ispromasivao maximalno. U par navrata skoro da je nogu polomio sebi. Bice bolje !
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Sad će Nemačka kolonija da objasni neke stvari Vasko de Gami
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • To , Hummels je tu ..

              Eh , ovo je utakmica u kojoj ocekujem puno golova , tako da me ne bi cudilo da zavrsi 0-0 , za razliku od juce
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ovaj meč su izgubili Roben i Van Persi..
                Ovo sve otvara da bi ovo moglo biti Ronaldovo prvenstvo..
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Miro je na klupi nažalost... Ova postava Portugala i ne izgleda loše, ali... Ima ono ali.

                  Postiga i Veloso jedva izborili opstanak sa svojim timovima. Klupa im je očajna... Plašim se i da neće igrati pametno. Pokušaće da dominiraju i to će im se obiti o glavu.

                  Pepe budi miran...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • 'ladno je dao prednost Gomezu...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Vidi Portugalaca, sto se ljudi loze na nas..Pa satro i oni pevaju himnu...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Svaka im cast sto pre svake utakmice pustaju Alan Parsons Project.

                        Comment


                        • Imam utisak da bi ova ekipa nemacke osvojila bilo koje prvenstvo i da bi u kontinuitetu bila najdominantniji tim ali mislim da na takmicenju turnirskog tipa nema priliku da pokaze sve sto moze. Mislim da sigurno nece osvojiti mozda i kiksnu rano.

                          Comment


                          • Jedino je danas Snajder igrao , ostali se nisu trudili , Roben imao zelju , RVP-a nigde , trebao je Bularuz umesto Vlara , Stekelenburg lose reagovao , tu Krul treba biti , Afelaj igra u 1. timu , covek u Barsi 45. minuta nije uvezao , nije mi jasno sto protiv Danske sa 2 mesara igra , ako je vidio kolika je dominacija pa trebao je na poluvremenu reagovati a ne u 75. , Heitinga rupa danas , bekova ni u prici i poraz je neizbezan , glavu gore , nista jos nije gotovo.
                            Tim koji mora istrcati u sledecem mecu :

                            Krul-Wiel-Mathijsen-Heitinga-Bouma-Van Bommel-De Jong-Van der Vart-Snajder-Kujt-RVP
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Jedino je danas Snajder igrao , ostali se nisu trudili , Roben imao zelju , RVP-a nigde , trebao je Bularuz umesto Vlara , Stekelenburg lose reagovao , tu Krul treba biti , Afelaj igra u 1. timu , covek u Barsi 45. minuta nije uvezao , nije mi jasno sto protiv Danske sa 2 mesara igra , ako je vidio kolika je dominacija pa trebao je na poluvremenu reagovati a ne u 75. , Heitinga rupa danas , bekova ni u prici i poraz je neizbezan , glavu gore , nista jos nije gotovo.
                              Tim koji mora istrcati u sledecem mecu :

                              Krul-Wiel-Mathijsen-Heitinga-Bouma-Van Bommel-De Jong-Van der Vart-Snajder-Kujt-RVP
                              3 sem de jonga manje vise nepokretna igraca u vezi, vidi se da si dobro razradio taktiku.

                              Comment


                              • Teska utakmica i za igranje i za gledanje.
                                Mozda gol padne iz neke kontre, iz ovih uvjezbanih pozicionalnih napada tesko da moze da pane koji gol jer su odbrane odlicne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X