Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baloteli pokazuje svoje pravo lice...

    Comment


    • Kada je bilo najpotrebnije u finalu Španci odigraju fantastičnu utakmicu. Večeras su bili mnogo bolji od Italije koja uprkos želji nije mogla puno napraviti.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Do 62. minuta se igrala utakmica, kad je Mota izasao zbog povrede, ovo 4-0 i nije realno. Stvarno je Spanija dokazala da je najjaca i da je sa po gasa stigla do finala dje je demonstrirala silu. Zacepili su svima usta i svaka im cast za ovakav performans.
        sigpic

        Comment


        • Njima su izgleda dosadne sve utakmice osim finala i tek tada im se igra fudbal... ne volim ih nikako ali jbg najjaci su,pre svega kao tim a tek onda pojedinacno.

          Comment


          • Casillas becomes first player ever to win 100 international games after Spain win Euro 2012


            Svaka cast Iker-u..

            I tako ova generacija Spanije ulazi u istoriju, na kraju ce ih proglasiti najjacom reprezentacijom ikada.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment




            • sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Čestitke Špancima..
                Šteta za Italiju..
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Шта да напишем? слика говори све, а и ви то боље анализирате, моји коментари ће бити блам...







                  sigpic

                  Comment


                  • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Opste je poznato da nikako ne volim Spance ali sam u ovom mecu bio za njih svim srcem i bas mi je milo sto je pukla bruka. Da Proenci onaj penal nije promakao bukla bi i petarda a to bi tek bilo sjajno. No da ne precerujem. Cekaju 44, cekace bar 48, a nadam se i mnogo, mnogo duze od toga.
                      Balotelijeva faca posle 3. gola zasto je tuzan tako dobar i normalan momak, steta

                      Ubili su ih Spanci. Izgledali su najgore u ovih 6 godina na ovom sampionatu ali je od starta bilo jasno da ce igrati drugacije, da su digli igru na veci nivo. Nije ni 10 minuta proslo a Cavi je pucao, odstupili su od besomucnog dobacivanja i isli prema golu. To je izvanredna igra. Italijani imali 53-47 posjed u prvom poluvremenu, Spanci tek u finisu utakmice dosli na 50-50.
                      Povreda Kjelinija, potom i Mote i ostajanje sa 10 igraca kad je Italija odgovorila na startu drugog je za njih dosla u najgori moguci cas, u zadnjih 15 minuta su stvarno djelovali umorno. Jedino mi je zao Pirla, Tota i Prandelija, ali su oni nedovoljni da potru Balotelija odvratnog
                      Trebao je Prandeli da uvede Dijamantija, mogao je taj mnogo da promijeni, Mota je bio nepotreban kad se jurti rezultat. No Prandeliju nista ne moze da se zamjeri, napravio je cudo sa ovim reprezentacijom, ucinio da citava zemlja vjeruje. On bi svakako otisao i da je rezultat drugaciji, nezadovoljan je nekim stvarima, samo me zanima oce li sta vec veceras reci RAIu.
                      Sudar i dva covjeka koji su najbolji vezisti u zadnjih 15 godina sto fudbal ima. Cavi je dobio bitku, strasno je pritiskao Pirla, kakav je presing vrsio samo
                      Ali te njegove lopte imaju oci, koliko je tu jednostavnosti, sa kakvom lakocom covjek igra. Barsa, Spanija, zna se ko je glavni igrac, neka sve sto mogu daju Mesiju ;)
                      Djordi Alba je cudoviste, morao je prec' u Barsu

                      Zasluzeno, ocitana lekcija! Steta za finale ali nema nista bolje nego napuniti Italijane
                      sigpic

                      Comment


                      • Arrivederci

                        Ispisana je historija, bravo momci svaki komentar je suvišan

                        Samo me zanima ko će osvojiti zlatnu kopačku Torres ili Gomez pošto oba igrača imaju po 3 gola i jednu asistenciju (negdje sam pročito da se onda gleda ko ima manje utakmica ali nisam siguran 100%).

                        Comment


                        • Pokazali su Spanci veceras da su apsolutno bez premca u Europi,tesko ijedna ekipa moze ponudit nesto vise od ovoga.Vidi se da su do finala dosli sa 50% snage i da je sve to bilo samo odradjivanje posla.Xavi,Iniesta i Alba fenomenalni veceras i Barcelona je na dobitku velikom sa Alba-om.Ljepse i savrsenije od ovoga ne moze.Italija nista nije pokazala i vidi se da su trenutno ipak klasa ispod Spanije kao i vecina reprezentacija.Zao mi je Pirlo-a i Giggi-a koji osim sto su veliki igraci i velika gospoda i takvi igraci trebaju da su uzor nekome,a ne onaj cirkusant Balotelli.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • I ako sam rekao da necu,gledao sam..jbg finale je to :P

                            Pregazila ih je Spanije kao plitak potok.Igrali su punim gasom i Italijani jednostavno nisu imali sta da traze...Spanci su ih spustili na zemlju.


                            Na kraju Tores prvi strijelac prvenstva

                            Comment


                            • Torres prvi igrač koji postiže gol na dva finala Europskih prvenstava zaredom
                              Furija nije izgubila nikada kada je Torres bio u sastavu (zvanične utakmice)
                              Najveća pobjeda jedne reprezentacije u finalu Europskih prvenstava
                              Prva reprezentacija koja je odbranila titulu EP
                              Prva reprezentacija koja je osvojila tri velika takmičenja zaredom (EP,SP,EP)
                              Prva reprezentacija koja je osvojila tri velika takmičenja zaredom a da pri tome nije primala niti jedan gol u nokaut fazi

                              Šta reći, koju poruku poslati

                              Comment


                              • Italijani su pokazali da nema više stereotipa koji su vladali u vezi njihove igre, pa i onaj strašan pad koji su imali na poslednjem SP, kada ih je njihova štampa dočekala natpisima "Bili smo svetski prvaci, a sada smo đubre", promenio jedan čovek... Prandeli...celo EP odigrali veoma, veoma dobro, netipično za njih, u ovom finalu nisu se snašli, nisu imali taj momentum koji bi im bar omogućio gol, a posle bi možda to sve otišlo u drugom pravcu. Naravno i da nisu ostali sa deset igrača više od 30 min.
                                Celo prvo poluvreme imali su posed 50:50, isti broj udaraca na gol, ali Španci su vodili sa 2:0, što će se pokazati i više nego dovoljno. Isuviše su lako dozvoljavali prolaz kroz sredinu, što je po meni bilo veoma iznenađujuće, delovali umorno.

                                Svaka čast Špancima. Ono što su prikazali u finalu, za razliku do njega, kada je postojalo i mišljenje da je došlo možda do zamora materijala, konkretno, brzo, efikasno, za treću titulu prvaka Evrope...
                                Pored toga veoma mi je drago što je Tores dao gol i imao jednu lepu, nesebičnu asistenciju za svog klupskog druga tata-Matu.
                                Naravno one slike i scene sa klincima na kraju, neprocenjivo.
                                Last edited by miloolja; 01-07-12, 22:57. Reason: nestalo pola rečenice... :)
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X