Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekoliko interesantnih podataka uoci vecerasnjeg finala.

    Spoiler

    Spain have not conceded a single goal in a knockout game since suffering elimination at the 2006 World Cup at the hands of France.

    Of the European teams, this is the finest record in history.





    Barcelona's Pique is third in the table of the most clearances made at Euro 2012.



    Real Madrid's Ramos, who would have played at right-back had Puyol been fit, is second alongside Alvaro Arbeloa in terms of tackles made.



    Spain have hit new passing heights with their average of 691.5 passes per game being by far the most since records began.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • za spaniju!na korak od istorije..
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • 306809_391478204244434_321928040_n.jpg


        Salu na stranu, po meni veceras ce biti 0-0 ili 1-1 i jedan gol u produzecima ce odluciti. Svejedno mi je ko ce pobediti, ne smetaju mi ni jedni ni drugi, sad kad su Nemci i Portugalci ispali mogu potpuno da uzivam u fudbalskom spektaklu
        Attached Files
        Last edited by danijelkr; 01-07-12, 16:35.

        Comment




        • Naoruzan i opasan Ove slicice su potpuno genijalne.

          Red je i da Spanci prime koji gol. Avanti Mario
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Definitivno necu gledati finale(nisam gledao ni onu njihovu u grupi),ali se nadam da ce Italija osvojiti.

            Comment


            • Bicu relativno neutralan veceras, s tim da cu mozda po prvi put navijati malcice za Italijane! Iznenadili su svojom igrom, mislim da je retko ko ocekivao takvu igru. Ali ako nista drugo navijacu zbog legende Bufona i Pirla!

              U svakom slucaju, jedno je sigurno ako Italija osvoji EP... Pirlo dobija zlatnu loptu!

              Comment


              • Sastav Spanije za veceras 99%.

                Casillas; Arbeloa, Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba; Busquets, Xabi Alonso, Xavi; Silva, Iniesta y Cesc Fàbregas.

                Italija bi trebala izaci u istom sastavu kao i u polufinalu.

                Mislim da ako Italija osvoji prvenstvo da ce Pirlo biti proglasen za najboljeg igraca turnira,a ako Spanija osvoji da ce to onda Iniesta biti.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Neka snimi neko veceras najavu Ace informacije , osecam da ce biti epska, epski glupa..

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Neka snimi neko veceras najavu Ace informacije , osecam da ce biti epska, epski glupa..
                    Na proslom finalu EP se izbrukao za ceo zivot, ono se ne ponavlja i veceras ce tesko to nadmasiti.

                    Mada ce biti standardno glupa 100%.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja imam utisak da on ima napisan uvod na papiru. Nesto baljezga brate, samo sa fudbalom nema veze.

                      Comment


                      • Au koliko slicica ima, svaka je genijalna...

                        Elem, vcrs konacno finale, od jedne selekcije se ocekivalo da dodje dotle, i stigli su dosta neubedljivim partijama na turniru, a od druge pak i ne u tolikoj meri, ali se za njih uvek govori da su favoriti bez obzira na tim ili formu.

                        Istorija je na strani Italijana, Spanci su samo jednom pobedili u takmicarskim mecevima, i to bas prosli EURO, na penale.

                        Vrlo interesantno je videti kako ce Boske da pocne, oce li opet da glumi ludilo, ili ce konacno da stavi Toresa u prvu postavu, koji ce biti u ovom momentu kljuc, a znamo ko je dao gol u finalu proslo prvenstvo. Uglavnom Spanci moraju bolje od trenutne igre koju su prikazali, i koja nije ocarala ljubitelje fudbala. Kao da svaki put u akciji fali ta zavrsnica, nema ko da da gol, i uglavnom je to zbog postavke trenera, vise nema logike da Cesc bude "lazni spic", jer takav sistem zahteva kompletnog napadaca, a samo jedan takav postoji na ovome svetu, Mesi.
                        Sa druge strane, Prandeli ce da cepa 3-5-2, skoro sigurno, najbolja moguca formacija za sistem tika-taka. Pokusace Italijani da diktiraju tempo, da kontrolisu igru, mozda i uspeju u tome, mada ja cisto sumnjam, tako da ce Spanci da teraju po svome. Ali svakako ce Furiji da bude mnogo teze na sredini, gde ce Italijani gledati da kvare igru, slicno kao i u proslom mecu, gde je zbog tog segmenta, Italija delovalo mnogo mocno. Igrace sigurno, kao i u proslom mecu, nece srljati u napadu i omoguciti kontre Spancima koji takve sanse skoro nikada ne propustaju, bice jaki kao zemlja u odbrani, i to im je veliki adut. Takodje ocekujem od Baloa dosta, ovo mu je svakako bitnija prekretnica u karijeri, i skoro sam uveren da ce on ili da zasere crvenim kartonom, ili ce jednostavno resiti utakmicu i biti heroj.
                        Vece sanse dajem Zabarima jer su prikazali fenomenalan i kompletan fudbal, i samo zato sto Spanci jednostavno ne lice na sebe.

                        Cenim da ko da prvi gol, taj i osvaja, a ako kojim slucajem budu penali, Italija ce biti novi prvak Evrope, mark my words.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Najava.jpg

                          Evo vam najave od Ace.

                          Oficijalne postave:

                          Spain (4-3-3): Casillas; Arbeloa, Ramos, Pique, Jordi Alba; Xavi, Xabi Alonso, Busquets; Iniesta, Fabregas, Silva

                          Italy (4-3-1-2): Buffon; Abate, Barzagli, Bonucci, Chiellini; De Rossi, Pirlo, Marchisio; Montolivo; Cassano, Balotelli

                          Comment


                          • AVANTI ITALIA....
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                            Comment


                            • ANDIAMO!

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                [ATTACH=CONFIG]7038[/ATTACH]

                                Evo vam najave od Ace.

                                Oficijalne postave:

                                Spain (4-3-3): Casillas; Arbeloa, Ramos, Pique, Jordi Alba; Xavi, Xabi Alonso, Busquets; Iniesta, Fabregas, Silva

                                Italy (4-3-1-2): Buffon; Abate, Barzagli, Bonucci, Chiellini; De Rossi, Pirlo, Marchisio; Montolivo; Cassano, Balotelli

                                Najava u fullu


                                Majstor ponovo bez napadaca
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X