Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami slavio je danas Baloteli za razliku od većine puta...

    Neverovatno kako Prandeli menja taktike i pronalazi dobitne kombinacije...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Bogami slavio je danas Baloteli za razliku od većine puta...

      Neverovatno kako Prandeli menja taktike i pronalazi dobitne kombinacije...
      Da danas je imao taku mocnu taktiku da Nemacka nije imala pravu gol sansu
      GIFSoup

      Comment


      • Gospoda iznad robota. Simple is that.

        Comment


        • Italijani su večeras bili bolji, bili su dobri tokom cijelog prvenstva i zasluženo idu u finale gdje će biti moji favoriti. Ni Nijemci do večeras nisu bili loši ni sekunde, šta više uz Italijane su pokazali najviše na ovom prvenstvu, ali večeras su naišli na jačeg i boljeg protivnika i zasluženo idu kući.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Dva dana manje odmora od Nemaca...

            Valjda neće Španci da osvoje...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Mario Balotelli: "Kada postignem gol ne slavim ga jer samo radim svoj posao. Slavi li poštar kad donosi pisma?"
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Govore svi zivi:"Nije Baloteli igrac za velike utakmice."

                Svi imaju pravo, jer on je igrac za najvece utakmice.

                Mesi ili Ronaldo - Pirlo.

                Realan rezultat 4:0 za Italiju.

                P. S.
                Spoiler
                ]
                Last edited by Casiraghi; 28-06-12, 22:35.
                sigpic

                Comment


                • Ako Pirlo ne dobiju nagradu za najboljeg igraca prvenstva mogu da obrisu dupe sa svim priznanjima.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Ako Pirlo ne dobiju nagradu za najboljeg igraca prvenstva mogu da obrisu dupe sa svim priznanjima.
                    Sve zavisi o tome ko ce osvojiti EURO , to je moje misljenje.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Sve zavisi o tome ko ce osvojiti EURO , to je moje misljenje.
                      Nema to veze, covek je daleko najbolji na ovom takmicenju i sprda se sa svima. Ako ima imalo pravde na ovom svetu dobice nagradu. Mada je i 2006. bio ubedljivo najbolji igrac sveta i trebao da dobije Zlatnu ali dadose Kanavaru, najveca glupost ikad.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odlicna Italija veceras i sasvim zasluzeno je prosla.Prandelli ocitao lekciju Low-u i Low je za mene glavni razlog sto je Njemacka izgubila ovo.Mario jos jednom pokazao svoju klasu,da nema problema sa glavom mogao bi biti dva puta bolji igrac i jedan od najboljih napadaca u Europi.

                        Vidjet cemo sta mogu protiv Spanaca,mislim da je Njemacka jedina se mogla nadigravat sa njima,a ovako ocekujem ponovo dosadnu utakmicu i malo vece sanse dajem Spancima.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Mislim da su Italijani pokazali vec da mogu da se nadigravaju sa Spancima,a sto se tice Nemaca,sa ovako sporom odbranom mislim da bi ih Spanci izubijali.

                          Comment


                          • Jedan gol je dovoljan Italiji samo...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Vidjet cemo sta mogu protiv Spanaca,mislim da je Njemacka jedina se mogla nadigravat sa njima,a ovako ocekujem ponovo dosadnu utakmicu i malo vece sanse dajem Spancima.
                              Upravo suprotno, jedino Italija i moze da se nadigrava s njima, sto su i pokazali u prvom kolu i bili su bolji samo je nedostajalo malo srece. Nemacku su dva puta dobili na isti fazon, ubacili utakmicu u sporiji ritam, sacekali svoju sansu i dovidjenja. Lev kao i veceras nije znao sta da radi i kako da promeni ritam utakmice i ispali su. Italija jedina ima igru za njih i 3-5-2 formaciju koja je najbolje resenje protiv njih.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Mislim da su Italijani pokazali vec da mogu da se nadigravaju sa Spancima,a sto se tice Nemaca,sa ovako sporom odbranom mislim da bi ih Spanci izubijali.
                                Upravo tako, da su se Nemci otvorili protiv Spanaca kao vcrs, katastrofa bi bila.
                                Italijani su jednostavno najkompaktnija ekipa, pokazali su sjajan ofanzivan fudbal u kombinaciji sa organizovanom defanzivom, ma neverovatno, zaista najbolji fudbal n turniru. Verovatno najbolja ekipa na svetu kada su u pitanju transformacije iz odbrane u napad, sve zbog vec puno puta pomenute trojke u vezi, ali pre svega, Pirlo.
                                Dobice on 100% nagradu, ako Italija osvoji. To je ipak tradicija, koji tim osvoji, njen igrac i uzima nagradu, tako uvek bilo.
                                Ako Italijani prvi povedu, osvajaju sigurno, rece Krle, samo im je jedan dovoljan, nek se posle zatvore, Spanija nece nikad dati gol, pa nek se dodaju ispred sesnaesterca milion puta.
                                Last edited by Freshman; 28-06-12, 23:06.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X