Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Udara Rusija!
    Gledao sam neki dan prijateljsku Rusije,kada su rastavili u drugom poluvremenu zabare,isto ovako su igrali.
    Sirokov kakav majstor,za Ruse navijam.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Jel može neko da mi kaže zbog čega Roberto Roseti ne sudi na ovom prvenstvu ?
      Penzija Prošlo je njegovo, ni u Kalču ga nema više...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Dzagoev mi se cini kao bomba prvenstva, kao Arshavin 2008.
        Da Dzagoev bi mogao eksplodirati na sampionatu i podici si cenu na trzistu a Ruse pogurati bar do titule
        GIFSoup

        Comment


        • Konkretni Rusi i dosta akcija izgleda slicno bas su ukomponovani. Takticki ih odlicno postavio Dik. Lepo za oko deluje, sa lakocom stizu do gola.

          Ovakvom igrom zasluzuju da doguraju daleko.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Rekao sam da bi mogao opet neki Arshavin iskociti kod Rusa i zapasti za oko mnogim velikim klubovima, a imaju zaista dosta kvalitetnih momaka. Milina ih gledati. Nadam se da ce igrati citavu grupu ovako, da ne ispadne da je ovo samo zbog slabog protivnika (Ceske).
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Rekao sam da bi mogao opet neki Arshavin iskociti kod Rusa i zapasti za oko mnogim velikim klubovima, a imaju zaista dosta kvalitetnih momaka. Milina ih gledati. Nadam seda ce igrati citavu grupu ovako, da ne ispadne da je ovo samo zbog slabog protivnika (Ceske).
              A Grci i Poljaci su bas jaki inace...

              Grke ima tek da rastave od zivota,a verovatno i domacine...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Grci nema sanse da ispariraju ovakvim Rusima ni u snu. Sa Poljacima nereseno, i idu lagano kao prvi.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Rusi igraju sjajno, kakva transformacija iz odbrane u napad, kako tecno lopta ide, kontre su ima strasne. Mogu da povuku sa oba krila, kroz sredinu, uzivanje ih je gledati veceras.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mocna Zbornaja!
                    Kolko fino za oko i disciplinovano igraju, potpuno su izdominirali ovo poluvrijeme.
                    Trebali su barem jednu od onih 3 stopostotnih sansi da pretvore u gol da bi mirno odigrali u drugo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Posto mislim da nema sumnje da ce Rusi proci grupe, samo se nadam da mogu da odrze nivo discipline i protivh jacih reprezentacija, gde me uopste ne bi cudilo da izbace i favorite.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Cesi stoje previsoko, nisu Rusi zurili, Advokat je odradio strasan posao, disciplinovani su, kad krenu u napad to je pola gola. Znaju da ce im se otvoriti, da ce dobiti prostor nidje ne zure.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Penzija Prošlo je njegovo, ni u Kalču ga nema više...
                          Ih sunce ti pa samo 2 godine stariji od Lanoja i Staka a bas mi je bio gotivan sudija xD
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Odlicni Rusi u prvom, mogao je pasti jos barem jedan gol...
                            Sada lagano u drugom, cekati ih na kontru i rasturiti Cesku! Koja realno nema neku ofanzivu...

                            Comment


                            • Realno gledajući, logično je da su Russi' favoriti iz grupe A. Igraju sjajno protiv Češke, a također su dominirali i u predsezonskim utakmicama ..

                              Comment


                              • Odlicno, nisam ovo ocekivao ali se nadam da ce biti zanimljivija utakmica!

                                Comment

                                Working...
                                X