Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da, zaboravio sam: Kristijano može da se vrati reklamiranju šampona.

    Comment


    • Povraca mi se i od Barselone i Spanije i tog fudbala... Ne mogu ocima da gledam one devojcice iz Spanije vise, muka mi je sad. Ako nalete na Italijane nek se pozdrave sa titulom, pa ima neko kvarniji i od njih.

      Comment


      • Sutra je finale pre finala. Dve najbolje ekipe na EP. Ko god ga prođe razbiđe ove patuljke smarače.. Španci su igrali celo prvenstvo užasno. i oni uđu u finale . izem ti fudbal.

        Comment


        • Sutra ne moze biti losiji mec od ovoga,samo bolji,mnogo bolji.
          Ovo je godina penala,dva od tri najvaznija meca u LS,a evo i na EP .
          Last edited by Black Mamba 24; 27-06-12, 22:51.
          sigpic

          Comment


          • Odavno nisam gledao losiju utakmicu.Portugal u 90 minuta ravnopravan mozda cak i malo bolji dok je u produzetku Spanija bila dosta bolja.Najrealnije je bilo da penali odluce,a mrzim i jedne i druge tako da mi je veceras svjedno bilo ko ce proci.Cudi me kako Ronaldo nije pucao,nije Bento valjda bio 100% siguran da ce doci do pete serije.Ne mogu da vjerujem da je Fabregas igrao napadaca,da je Silva glumio u jednoj utakmici napadaca,da je Negredo igrao ali da Llorente ne moze da dobije ni minute.

            Sutra ocekujem dosta bolju utakmicu sto nece biti tesko i mislim da Njemci ovo na kraju osvajaju.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Pu bem ti Bruna Alvesa...znao sam da ce da promasi mada je dobro pucao.I na kraju prodjose ovi.....nemam rijeci za onaj gadluk pa neka ostane na tackama.
              Navijam sjutra za Njemacku ali ko god da prodje,navijacu za njega u finalu.

              Odavno nisam vidio da ovoliko ljudi povrace zbog neke reprezentacije

              Comment


              • Barselonaski fudbal, samo jos gore

                Sad se nadam da ce Italija cudo da napravi

                Comment


                • Nema potrebe za nerviranje.Pomirio sam se sa tim da ce osvojiti prvenstvo, provlace se kroz misju rupu.
                  Od 2008 godine imaju vise srece nego pameti, jedini segment gde su dominantni je po posedu lopte.I takvi da se uporedjuju sa jednom Zapadnom Nemackom koja je sedamdesetih bila strah i trepet i moci ce da je nadmase.

                  Comment


                  • Ponovo kao 2008. Italija odigra takticki savrseno, Danijele promasi najbolju sansu i prodje stoka na penale. Danas ista prica, a i kad im das gol (Paragvaj) poniste ga. Dokle vise!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije bas neka tekma bila, bas kao sto sam i pretpostavio. Igralo se dosta oprezno bez ikakvog rizika, a samim tim nije moglo nista ni da bude.
                      Imale su obje ekipe svoje momente, Portugal nesto bolji u drugom poluvremenu, a Spanija u produzecima. Moram jos pohvaliti Ramosa koji je skupio hrabrosti i osutao onako penal, iako zna da bi se krajnje pokopao da je promasio (svi znamo Ramosovu situaciju )
                      Navijao sam za Portugal i neopisivo mi je zao sto su ispali, a pogotovo Ronalda koji ceka na jedan ovakav trofej vec dugo vremena. Ispao je iz lige prvaka na penale, pa sad i ovdje, nema covjek srece.
                      Nadam se da ce bar Njemacka u finale, pa da gledam bar nesto i da imam za koga navijati kako treba.

                      Comment


                      • Gledao sam mec u kaficu i smorio se kao nikada u zivotu. Da ga je dala Spanija u onim svojim jedinim pokusajima oko 115. minute mi bi se ubili, gledali ove jade 120 minuta a da bar penali ne budu. A bolje i da nisu bili kako mi je sada krivo i zao Portugala...
                        Valjda ce sutra biti normalan fudbal

                        Comment


                        • Ne verujem da će se ni sutra umirati zbog lepote fudbala, ulog je veliki, taktike na delu, ko će koga nadmudriti...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Njemci ce sigurno da prvi pokusaju napasti, a Talijani kao Talijani ce cekati svoju priliku i lagano vrebati.

                            Comment


                            • Zašto uvjek najbolji fudbaler na utakmici mora promašiti odlučujući penal.
                              Žao mi je Portugala, navijao sam za njih, ali izvukoše se ovi opet. I dalje ostajem pri tome da je najbolji fudbal dosad pokazala Italija i nadam se da će pobjediti prvo švabe, pa onda i špance...
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                              Comment


                              • De Rosi i Kjelini ce biti spremni za sutra.Problem ce veliki biti ako Abate ne bude spreman, jer Madjo pauzira zbog kartona.
                                Moguce je da ce stoperski tandem ciniti Bonuci-Barzalji, da bi se Kjelini preselio na poziciji levog bek,a Balzareti bi popunio rupu na suprotnoj strani.

                                Comment

                                Working...
                                X