Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • manda gdje si da das komentar!??

    Comment


    • Negredo u napadu Spanije

      Spain: Casillas, Piqué, Ramos, Arbeloa, Alba, Iniesta, Xavi, Alonso, Busquets, Silva, Negredo

      Portugal: Patrício, Alves, Pepe, Coentrão, Pereira, Veloso, Moutinho, Meireles, Nani, Ronaldo, Almeida
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ne mogu da vjerujem da je Negredo ispred Llorentea kod Del Bosquea. Ove godine sam od svi spanski klubova, ne pikam Real Madrid, najvise gledao Sevilla-u i utakmica u kojoj je odusevio bila je protiv Sporting Gijona, ostalo je bilo prosjek i ne moze se porediti sa sezonom koju je Llorente imao.

        Da ih hoce Portugalci poslati kuci.

        Comment


        • Ahahaha, Negredo, e bas da hoce da ih napune Portugalci. Ovaj mora da se sali.

          Comment


          • Mr. Promasaj ladno pre onakvih asova, ne mogu da verujem da cu za CR-a da navijam sad iz sveg srca.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Da ih hoce Portugalci poslati kuci.


              Da li mi imamo nekog drugog komentatora.
              Last edited by zusz; 27-06-12, 19:39.

              Comment


              • Kod ove Spanije samo himnu volim cuti i nista vise
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Vidim da svi slozno navijaju protiv Spanije Bravo ljudi

                  Nadam se da ce ih C. veceras unistiti!

                  Comment


                  • Originally posted by gagablues View Post


                    Da li mi imamo nekog drugog komentatora.
                    Bolje Aca, nego one smorine.

                    Comment


                    • Ronaldo postavio novi rekord. Portugal dosta bolji, Spanija nista nije pokazala osim one jedne prilike sto su imali. A i manji posed lopte mislim da imaju cak.

                      Comment


                      • Ne mogu da prdnu Spanci.
                        sigpic

                        Comment


                        • NAPRED PORTUGAL !
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Nemojte se zavaravati.Mogu oni da dodaju gas u drugom i da mnogo vise pritisnu,a ne znam moze li Portugal bolje.Nadam se da ce im Ronaldo fijuknuti 2 komada u drugom

                            Comment


                            • Smijem slobodno reci da su Portugalci zasad fantasticni. Odlicno ih je Bento postavio. Coentrao i Pereira dosta dobri pozadi a i prema naprijed, konstantno ucestvuju u akcijama. Trio na sredini: Moutinho - Veloso - Meireles se strasno kida i djeluju majstorski. Nani izuzetno raspolozen, a nista manje nije ni Ronaldo. Spancima ne odgovara ovo sa dosta trke, oni vole da je tempo utakmice mlohav, pa da mogu diktirati tempo. Ovako su im vise Portugalci nanijeli ono sto je Bento htio, nego sto su Spanci njih podredili sebi. Generalno, svi Portugalci djeluju strasno raspolozeni i na loptu idu po trojica. Vidjecemo kako ce izgledati u 2. poluvremenu. Ovo 1. poluvrijeme su odigrali u visokom tempu i mnogo su se istrosili, moguce da u nastavku malo izgube daha i to moze predstavljati problem za Portugal. Ali opet se nadam da ce ga prvi uvaliti.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Coentrao je povredjen.

                                Verovatno da nece zavrisiti tekmu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X