Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace na ovom euru Ronaldo ima vise suteva nego citava reprezentacija Engleske. Kakva statistika samo...

    Comment


    • Veceras je trebala utakmica poceti minutom sutnje za nedavno preminulog Mikija Roqeua. Medjutim, u UEFA-i su bez detaljnijih objasnjenja uzvratili negativnim odgovorom, pa fudbaleri Spanije ne mogu nositi cak ni crne oznake na dresovima.

      Inace, Roque je bio dobar prijatelj nekolicine spanskih reprezentativaca, posebno barceloninog Sergija Busquetsa.

      Comment


      • Sramna odluka. Ne mogu da verujem da ne dozvoljavaju, a da je neka glavesina iz Uefe, morali bi svi u crnim dresovima da igraju.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Uh ala cu navijati za Portugal! A sto se Italijana tice,da nije Balotelija (meni on STVARNO nije nista posebno ni kao igrac) mogli bi i da osvoje ovo EP, ali tele ce nesto zasrati,samo je pitanje sta i kako Proracunati su Nemci,pasce neka sitna provokacija i eto ti Mario kako 'vata za gusu nekoga

          Comment


          • a veceras cr7 vs voljeni mi kasiljas
            pa bolje od ovoga ne moze
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Svi su veceras uz Portugal. Nadam se da cemo videti par majstorija Kristijana.

              Comment


              • Ako Kristijano osvoji EURO 2012 i pruzi fantasticne partije do kraja, zapusice mnogima usta koji ga kritikuju i svrgnuti malog Mesija sa trona.

                Comment


                • Ajmo Portugal i Kristijano Po zlatnu loptu

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Svi su veceras uz Portugal. Nadam se da cemo videti par majstorija Kristijana.
                    Ja sam protiv obe reprezentacije

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ja sam protiv obe reprezentacije
                      Izaberi od dva zla ono manje, Portugal.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ja sam protiv obe reprezentacije
                        Biraj manje zlo.

                        EDIT: Vidi Mumija...

                        Comment


                        • Navijam pre svega za dobar fudbal....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Navijam pre svega za dobar fudbal....
                            Komentatorski komentar.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • 0:46

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Komentatorski komentar.
                                Kad ne gotivim ni jedne ni druge...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X