Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv sudija i rasista, Grci preziveli! Bravo macke!

    Comment


    • 'Ladno ovaj Smuda izvršio samo jednu i to prinudnu izmenu!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • S obzirom na onu sudijsku gresku, najrealniji rezultat na kraju.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Dobar je Malafeev.Iskusniji je,a i Igor je bio povredjen neko vreme ako se dobro secam...

          Nadam se da ce Rusi biti dobri kao 2008...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Ovi Poljaci treba da se lijece..kako su bili losi u drugom.Makar Grcka nije pobijedila

            Comment


            • Poljska - Grcka - 1:1

              Odlicna utakmica za otvaranje prvenstva , Grka u prvih 20 minuta nije bilo , unistavao ih je BVB trio , celokupno su igrali bolje a krunisano je prelepim golom Levandovskog a jos bolja asistencija Blascikovskog. Grci se nisu mogli sastaviti , jos crveni za Sokratisa , potpuno nepotrebna i ishitrena odluka Karbalja. Ulazak Salpingidisa u drugom delu je sve promeno , bolja igra Grka , unistavao je defanzivce Poljske i krunisao to pogotkom. Grcka je preuzela inicijativu , vise pretila , da bi Scesni pocrvenio , tacno sam imao filing da ce napraviti glupost Scesni , da nije pravio faul mozda bi skinuo , ovako je bacio u jos veci ponor Poljake. Titon odlicna intervencija i do kraja bez neke posebne sanse , Samarasa nema nigde ,decko se ne trudi uopste.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                Dobar je Malafeev.Iskusniji je,a i Igor je bio povredjen neko vreme ako se dobro secam...

                Nadam se da ce Rusi biti dobri kao 2008...
                Pa da, ali branili su obojica na pripremnim mečevima i bila je tu dilema...

                Rusi su dosta interesantni, mogu da naprave svašta.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Dosta vise od onog sto sam ocekivao. Poljska u prvom jednostavno terorizirala Grke po desnoj strani i kako je samo Obraniak navukao stopere Grcke. Sudija prestrogo oba puta pokazao zuti Papastathopoulos. Salpingidis u drugom pokaza da zasluzuje biti u 11 prije mlade nade Grka Ninisa, kako je samo srcan to se ne vidja cesto.

                  Nije lose za pocetak.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Dosta vise od onog sto sam ocekivao. Poljska u prvom jednostavno terorizirala Grke po desnoj strani i kako je samo Obraniak navukao stopere Grcke. Sudija prestrogo oba puta pokazao zuti Papastathopoulos. Salpingidis u drugom pokaza da zasluzuje biti u 11 prije mlade nade Grka Ninisa, kako je samo srcan to se ne vidja cesto.

                    Nije lose za pocetak.
                    Samaras bi trebao da gricka nokte na klupi...

                    Nisu bila velika očekivanja za ovaj meč i na kraju je ispalo odlično.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ocekivano za mene nista posebno od utakmice ,udarci u gol 3:1
                      ovoliko bi i mi pokazali ovako neuigrani
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Katastrofalna dva pokusaja ofsajd zamke kostali su Poljake danas!

                        Dobra utakmica za pocetak prvenstva, samo neka nastave u istom tempu!

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Samaras bi trebao da gricka nokte na klupi...

                          Nisu bila velika očekivanja za ovaj meč i na kraju je ispalo odlično.

                          Uhh zaboravi na majstora . Ne znam meni je onaj podatak da je zabio 7 golova za Grcku frapantan

                          Comment


                          • jbt koji trip... ostao mi HRT upaljen i kaze ovaj voditelj " idemo videti kako se priprema nasa reprezentacija" a ja xD
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Ovi Poljaci su tolko precijenjeni da nema dalje. Ne znam kako su izdominirali u prvo poluvrijeme onako, u drugom je vec bilo realno stanje. Steta za neiskorisceni penal, da ga je dao to bi sigurno znacio prolaz dalje s obzirom kakva je grupa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Tako je, igra Baroš... A ipak je Advokat odlučio da mu prvi golman na ovom prvenstvu bude Malafeev.
                                Naravno da ce da bude Malafejev, pa nece valjda Akinfejeva koji se prije nekolko nedelja oporavio od teske povrede ligamenata koljena. Koliko god bio bolji Igor, Malafejev bi trebao biti prvi golman.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X