Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • ćao ćao vozdrica

    Comment


    • Sada sam pogledala highlights, sta da se doda, teror najboljeg igraca se nastavlja, ko je sledeci neka se spremi.



      Pozdrav!
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment




      • SkySports: Ronaldo - We're ready for fight

        Portugal have reached the last four in three of their last four European Championships and Ronaldo,who is Euro 2012's joint leading scorer with three goals, is looking ahead to taking on either Spain or France at the Donbass Arena in Donetsk next Wednesday.
        "We are happy for that and we know it's going to be difficult in our next match but we are ready, we are confident, the team is very mature, so we are ready for the fight."
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mislim da Nemci prikazuju najvise na ovom EP,ali istu formu da drzite od prvog kola do finala je veoma tesko.Odlican primer je Spanija,koja je u prvom kolu igrala slabije,Irce su odvalili,i sa Hrvatima su igrali slabo svesni da ce da idu na jakog protivnika.Mislim da ce finale biti Spanija-Nemacka i mislim da Spanci osvajaju,pobedom od 2:1!

          Comment


          • Dovoljno je reci C.Ronaldo!Kakav je to majstor!
            Ko god da im bude protivnik u polufinalu nece se dobro provesti.Ovaj Portugal moze mnogo.

            Comment


            • Bas mi je krivo sto Hrvati nisu dali gol ,zasluzili su ga. Bilic je izvanredno postavio igru, odavno nije vidjeno da Spanci ne znaju sta ce, da nemaju rjesenje. Istrosili su se mnogo i na kraju potpuno pali ali su pokazali veliku klasu na ovom prvesntvu. Krivo mi je i sto nisu ranije napali Italijane, pokazali su da mogu. Nije im sudjen penal protiv Spanaca, to je velika greska.Italijani su najprijatnije iznenadjenje, ne sto su prosli toliko koliko nacin na koji igraju. Od kad pratim fudbal ljepse nisu igrali, da se zapita covjek jesu li to Italijani? Sve zavisi od fantaziste Pirla, a Di Natale je pokazao klasu. Baloteli mi ne bi igrao trika nema, kad njega mora saigrac da ucutkuje posle pobjede, izborenog plasmana u drugu fazu i gola, kad on ima obraza da nesto prigovara treneru, bas bi Kapelo to tolerisao. No to je njihov problem, nadam se da ce ih upropastiti, mada su veliki favoriti protiv Engleza posle svega vidjenog. Ukrajinci su bili bolji, zestoko osteceni, imali vise od igre, mnogo ljepse napadali. Ali Englezi su prosli, Roj je uspio. Zato njima treba engleski trener, Kapelo bi sigurno drugacije postavio ali je veliko pitanje bi li oni prosli. Domaci strucnjak je najbolje rjesenje za njih. Moji Francuzi posle izvanredne partije protiv Ukrajinaca opasno pali, licili na Domenekovu eru. Ako im ko lezi to su Spanci ali su sad jednostavno prejaki. Ispade da je Kabaj kljucni igrac, bolji od M'Vile

              Danas su Portugalci bili sjajni. Zaista sjajni. Da nije bilo Ceha ko zna koliko bi primili Cesi. Kakva je to golmancina. Ali Portugalci koji su zestoko potcijenjeni imaju izvanrednu vezu, jaku. Meireljes, Veloso, Mutinju, a onda najbolja krila na sampionatu, Ronaldo i Nani. Ronaldo igra sampionski, vuce svoju ekipu. Djelovao je kao gotov protiv Danaca, kao da ce opet da zakaze ali ne, odgovorio je, bolji nego ikad.
              Svaka cast Cesima, kakva disciplina, kolika zelja. Nemaju klasne igrace, ni blizu kao nekad ali sve nadoknadjuju borbenoscu, zeljom i disciplinom, ginu za svaku loptu.

              Valjda ce sjutra Njemci napuniti mrezu Grka. Bolje da ne komentarisem Grke, da ne lajem.
              sigpic

              Comment




              • Last edited by Žika; 22-06-12, 02:27.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Česi me razočarali sinoć .. Nadao sam se da će da pruže jači otpor, a oni ni na gol čestito ne šutnuše ..
                    Ronalno opet pravi kad je trebalo, mogu Portugalci i u finale ...

                    Comment


                    • nego stas to desava na ovom ep-u, koliko je to dosad ljudi izginulo?

                      Comment


                      • 9356323f4732943769349adfed87.jpg

                        Danas im nece pomoci nikakvi kostimi ili istorija spartanaca. Grci jedino mogu da pobede u broju osvojenih zutih kartona.

                        abCR0LAafp.jpg

                        Comment


                        • Manda u stilu najvecih strucnjaka pogodio desavanja na terenu. To je jos samo jedan od mnogih pokazatelja koji ukazuju na to da moramo uciti od njega, svakog dana u svakom pogledu. Portugal opravdao ulogu favorita u jednoj dosta tvrdoj utakmici, a i za ocekivati je bilo takvu. Pocela nokaut faza, niko nece juriti glavom bez obzira. Igra se dosta oprezno. Ceska zaista slaba, a i previse defanzivno su sinoc igrali. Trebali su vise napasti, ali bilo je sta je bilo. Cech bio odlican, ali nije mogao zaustaviti Portugalce. Bez obzira na sve, Cesi mogu biti zadovoljni jer su sa limitiranom ekipom dosli do 1/4 finala.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Portugalci potpuno zasluženo idu dalje. Česi bez šuta u okvir gola potpuno razoćarali. Kao što sam rekla kad je Ronaldo raspoložen niko mu nije ravan. Danas očekujem laganu pobedu Nemaca.

                            Comment


                            • Veceras ce svabe da satru Grke,uradice sve ono sto Rusi nisu znali,da izgrade akciju za gol ne da se ispucavaju kao budale,ocekujem pobjedu od tri gola razlike,rani gol i onda unistavanje,laksi trening ce to biti i dva gola Gomeza
                              Nema im ni Karagunisa,a i dosta je njihovog fudbala na prvennstvu i previse.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Veceras ce svabe da satru Grke,uradice sve ono sto Rusi nisu znali,da izgrade akciju za gol ne da se ispucavaju kao budale,ocekujem pobjedu od tri gola razlike,rani gol i onda unistavanje,laksi trening ce to biti i dva gola Gomeza
                                Nema im ni Karagunisa,a i dosta je njihovog fudbala na prvennstvu i previse.
                                Sve se slazem Nemci ce pokusati brzo da ih slome ali ako se desi da Grci ne prime gol do 30-35 minuta onda ko zna
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X