Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kakav prodor Nanija
      GIFSoup

      Comment


      • Bravo! Apsolutno zasluženo.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Neka vise. Polufinale Portugal - Francuska
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Dobro igraju Portugalci, po meni najljepsi fudbal na prvenstvu, ne dave loptu previse i imaju sansi mnogo, da poprave zavrsnicu i blizu su mozda i finala.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Neka vise. Polufinale Portugal - Francuska
              Problem bi bile i u toj utakmici sudije koje su 2000. unistile Portugal.

              Portugal i Ronaldo su zasluzili ovo 1/2 finale i uz malo srece finale je blizu. Cesi veceras jesu bili dosta slabiji, ali nisu bili glupi da napadnu ovakav Portugal. Nije im do kraja uspjelo.

              Comment


              • 100 puta bolji i vise nego zasluzeno idu dalje .

                Ceska bez suta u okvir gola , a mislim da su i ukupno imali 1 sut i ne znam zasto su legli na teren i samo sto ne placu , jer su ispali od puno bolje ekipe .. Trebaju biti presretni sto su grupu prosli .

                Lijepo Manda rece , prvo poluvrijeme nista , drugo jedan gol i to je to .
                Last edited by Dale; 21-06-12, 21:45.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • 16. gol glavom na EP i to Ronaldov.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ocekivano i zasluzeno.Ipak Cesima je i ovo veliki uspjeh jer daleko su onih od 8 najkvalitetnijih reprezentacija u Europi,ali mali Pilar je odlican igrac i sigurno predstavljat ce Wolfsburg-u veliko pojacanje.

                    Ronaldo dize formu i danas je odigrao odlicno i sigurno ni Spancima ni Francuzima ko god prosao nece biti lako.Ono sto predstavlja problem za Portugal je po meni sto nisu konstantni,jedan dan ce odigrati odlicno i protiv najboljih ekipa dok ce drugi dan podbaciti protiv ekipe koja je dosta ispod njih.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Problem bi bile i u toj utakmici sudije koje su 2000. unistile Portugal.
                      Kakve ima veze, neka ispadnu Spanci
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Bice to mec sa malo golova,prvo poluvrijeme nista,ddrugo jedan gol i to je to
                        Najveci!

                        Samo neka osvajac bude sa druge strane zreba, ovo ovamo sve ciganija i fenseraj.
                        sigpic

                        Comment


                        • predlažem lepo finale:
                          švabovi - portugal




                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici

                          Comment


                          • Kao sto i mnogo puta rekoh odmah posle prve utakmice, za razliku od leprsavih Nemaca, prava turnirska ekipa koja tacno zna sta hoce, pokazali srce i volju protiv Danaca, pokazali dominaciju protiv Holandije i sada sigurnost i smirenost i sjajnu igru na rezultat. Imaju sve sto treba za titulu.

                            Comment


                            • Zasluzeno Portugal, nema sta.
                              Drago mi je i zbog Ronalda sto je postigao ovaj gol. Covjek ga je jednostavno zasluzio. Odigrao je odlicnu partiju kao i citava ekipa i bilo bi mi zao da je ovaj mec otisao u produzetke pa na penale i onda Ceska guzovace izbaci Portugalce.
                              Vec nakon utakmice sa Holandijom sam rekao da ovaj Portugal moze doci sigurno do finala, ali jos je rano o tome pricati... Mnogo je dobrih ekipa u 1/4 finalu.

                              Comment


                              • 22TH_EURO6_1120830g.jpg

                                Kad je raspolozen,ne moze niko da ga zaustavi.

                                Comment

                                Working...
                                X