Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bufon, Debuchy, Bonucci, Agger, Strinic, Pirlo, Gerrard, CR7, Silva, Salpingidis, Ibrahimovic.
    Last edited by LBJmvpFORlife; 21-06-12, 19:09.

    Comment




    • Khm, khm...

      Što se tiče večerašnje utakmice vjerujem da ako Portugal prikaže igru kao u grupnoj fazi da će proći dalje. Rekao bih da će biti igra mačke i miša, ali neće jer je Češka dobra ekipa sa nekoliko sjajnih igrača. Igra mačke i miša nas čeka u sutrašnjem duelu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Casillas-Debuchy-Hummels-Agger-Lahm-Gerrard-Pirlo-Modric-Silva-Ronaldo-Ibrahimovic
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sto Barzagli mikula? Odigrao covek samo jednu tekmu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Sto Barzagli mikula? Odigrao covek samo jednu tekmu.
            Bonuci sam hteo da napisem. Ne znam odakle mi ideja za Barzaljija on je propao i bez eura.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Bonuci sam hteo da napisem. Ne znam odakle mi ideja za Barzaljija on je propao i bez eura.
              Idi bre Saro, upropasti coveka...

              Ne znam sto ste svi toliko za CR-a, odigrao je samo protiv Holandije na nivou. Bar jos jednu da je upola tako pa da bude u konkurenciji, ovako ni blizu po mom misljenju + sto Holandjani ionako imaju dva normalna defanzivca od kojih je jedan u veznom redu, jednostavno su mu se ponudili i takav as je to iskoristio na najbolji moguci nacin. Jedna vrhunska partija meni licno nije dovoljna.
              sigpic

              Comment


              • .......................Casillas
                ..............Abate-Tery-Lahm
                Schweinstanger-Moutinho-Pirlo-Iniesta-Ribery
                ................Nani-Benzema

                Comment


                • Neuer
                  Gebre Selassie , Hummels , De Rossi , Lahm
                  Moutinho , Gerrard , Pirlo , Iniesta
                  Gomez , Ibrahimovic
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    .......................Casillas
                    ..............Abate-Tery-Lahm
                    Schweinstanger-Moutinho-Pirlo-Iniesta-Ribery
                    ................Nani-Benzema
                    Ne mozes da igras sa jednim stoperom, nije ovo fantazi, ako hoces 3 pozadi onda 3 stopera.

                    Comment


                    • Vidi boga ti,po ovoj nasoj anketi Spanija je tek peti favorit

                      Comment


                      • Mojih 11: Malafeev, Debuchy, Hummels, Agger, A. Cole, Pirlo, Gerrard, Cristiano Ronaldo, Silva, Srna, Ibrahimovic.

                        Veceras se nadam pobjedi Ceha

                        Comment


                        • 4-3-1-2: Malafejev, Gebre-Selasije, Humels, De Rosi, Esli Kol, Pirlo, Modric, Svajnstajger, Jiracek, Mandzukic, Gomez.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stavi ovaj Limberski Nanija u dzep. Odlicni za sad Cesi i blizi su golu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Stavi ovaj Limberski Nanija u dzep. Odlicni za sad Cesi i blizi su golu.
                              On je trebao igrati i prvu utakmicu, ali na vrijeme je Bilek skontao svoju gresku. Dobro se brane Cesi, jos da sjevne kakva kontra.

                              Comment


                              • Joj ne mogu da ga slusam, pa da l' je on normalan sta prica bre kaze ,,Teri silno pogresio kod onog penala'' (u finalu LS) covek se okliznuo ajde cuti magarce vise cuti nemoj da ti se smeje narod.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X