Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miki_klub View Post
    Svako novo dodavanje se karakterise kao nova akcija. Da je bio offside, prvi bi reagovali engleski komentatori. Svi evropski analiticari tvrde da je regularan gol ponisten i onda se nadje nekoliko "strucnjaka" sa foruma da tvrde suprotno. Verovatno navijaju za svoj tiket pa se "raduju" pobedi engleza a ne pravdi koja nije zadovoljena. Kladionice unistavaju prave vrednosti fudbala i sporta u celini,ali to je sasvim druga tema. End of story.


    Hajde molim te objasni kako ovo nije ofsajd?
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ma mi smo igrali kladionicu pa ne znamo prave vrednosti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by miki_klub View Post
        Svako novo dodavanje se karakterise kao nova akcija. Da je bio offside, prvi bi reagovali engleski komentatori. Svi evropski analiticari tvrde da je regularan gol ponisten i onda se nadje nekoliko "strucnjaka" sa foruma da tvrde suprotno. Verovatno navijaju za svoj tiket pa se "raduju" pobedi engleza a ne pravdi koja nije zadovoljena. Kladionice unistavaju prave vrednosti fudbala i sporta u celini,ali to je sasvim druga tema. End of story.
        Sta ti nije jasno covece ??? Koja nova akcija ?? Defanzivac salje loptu ka Milevskom koji je u tom trenutku u ofsajdu... Sudija je tu trebao da svira ofsajd i da prekine akciju i do ovog regularnog gola Ukrajine koji je ponisten ne bi ni doslo, o tome ljudi pricaju...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Na pogresne strucnjake se nameracio.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by miki_klub View Post
            Svako novo dodavanje se karakterise kao nova akcija. Da je bio offside, prvi bi reagovali engleski komentatori. Svi evropski analiticari tvrde da je regularan gol ponisten i onda se nadje nekoliko "strucnjaka" sa foruma da tvrde suprotno. Verovatno navijaju za svoj tiket pa se "raduju" pobedi engleza a ne pravdi koja nije zadovoljena. Kladionice unistavaju prave vrednosti fudbala i sporta u celini,ali to je sasvim druga tema. End of story.
            Ne znam sta si htio da kazes s ovim postom. Da li nas ti to ucis nekim pravilima fudbala?
            Cijeli forum kaze jedno, a ti drugo i jos ti izbacaju dokaze i ti opet ne prihvatas nesto ocigledno.
            Niti smo mi komentatori, analiticari i ostali fudbalski strucnjaci koji rade na tv-u i pravo da ti kazem ne interesuje me sta oni pricaju jer znam vise od njih 3 puta o fudbalu sigurno. Mi smo samo vidjeli ocigledan ofsajd pri ponistenom golu i mislim da tu nema price vise i da je pravda zadovoljena.
            sigpic

            Comment


            • Covek je prosvetitelj, vidi sto drugi ne vide. Zahvaljujem mu u ime svih sto je dosao da prosvetli nasu malu, skromnu zajednicu.
              sigpic

              Comment


              • Ne reagujemo svi isto na ove vrucine.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Ne znam sta si htio da kazes s ovim postom. Da li nas ti to ucis nekim pravilima fudbala?
                  Cijeli forum kaze jedno, a ti drugo i jos ti izbacaju dokaze i ti opet ne prihvatas nesto ocigledno.
                  Niti smo mi komentatori, analiticari i ostali fudbalski strucnjaci koji rade na tv-u i pravo da ti kazem ne interesuje me sta oni pricaju jer znam vise od njih 3 puta o fudbalu sigurno. Mi smo samo vidjeli ocigledan ofsajd pri ponistenom golu i mislim da tu nema price vise i da je pravda zadovoljena.
                  Ne znam sta je za tebe cijelo a sta nije, ja znam da forum ima stotine clanova a vidim samo nekoliko galamdzija koji se bore da budu u pravu kao da im je zivot u pitanju. Nekima je ocigledno post smisao zivota. Gol je iz ofsajda ali je John izbacio loptu iz mreze. Prva greska linijskog sudije koji nije video offside a druga cetvrtog koji je stajao na 2m od gola.

                  Comment


                  • Originally posted by miki_klub View Post
                    Svako novo dodavanje se karakterise kao nova akcija. Da je bio offside, prvi bi reagovali engleski komentatori. Svi evropski analiticari tvrde da je regularan gol ponisten i onda se nadje nekoliko "strucnjaka" sa foruma da tvrde suprotno. Verovatno navijaju za svoj tiket pa se "raduju" pobedi engleza a ne pravdi koja nije zadovoljena. Kladionice unistavaju prave vrednosti fudbala i sporta u celini,ali to je sasvim druga tema. End of story.
                    Originally posted by miki_klub View Post
                    Ne znam sta je za tebe cijelo a sta nije, ja znam da forum ima stotine clanova a vidim samo nekoliko galamdzija koji se bore da budu u pravu kao da im je zivot u pitanju. Nekima je ocigledno post smisao zivota. Gol je iz ofsajda ali je John izbacio loptu iz mreze. Prva greska linijskog sudije koji nije video offside a druga cetvrtog koji je stajao na 2m od gola.
                    Nikako da se dogovoris sam sa sobom.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Niko nijednog momenta nije sporio da je lopta u golu i da je 5. ili 6. sudija pogresio, ali je vrlo jasno i da je kod dodavanja bio ofsajd koji je mnogo teze propustiti nego da li je lopta celim obimom bila preko kod Terijeve intervencije. Ne verujem da bi vecina nas sa foruma to dobro videla u toj situaciji. Ipak, tog dela akcije ne bi ni blo da je opravdano sviran ofsajd. Zato je ovo sve oko dvoje dodatnih sudija glupost i treba nam tehnologija u fudbalu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by miki_klub View Post
                        Ne znam sta je za tebe cijelo a sta nije, ja znam da forum ima stotine clanova a vidim samo nekoliko galamdzija koji se bore da budu u pravu kao da im je zivot u pitanju. Nekima je ocigledno post smisao zivota. Gol je iz ofsajda ali je John izbacio loptu iz mreze. Prva greska linijskog sudije koji nije video offside a druga cetvrtog koji je stajao na 2m od gola.
                        Cuj galamdzija, bolje reci aktivnih clanova i strucnjaka, koji zele da ti objasne da si pogresio, niko se ovde ne bori da bude u pravu, vec da se kaze istina, a istina je da je bio debeli ofsajd, koji bi i moja baba iz aviona videla. Druga situacija je irelevantna, jer i da je postignut gol, opet bi on bio neregularan, jednostavno linijski sudija je mora da prekine akciju, i do svega ovoga ne bi ni doslo..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Attached Files
                          Last edited by Nebojsa; 20-06-12, 14:23.

                          Comment


                          • Originally posted by miki_klub View Post
                            Ne znam sta je za tebe cijelo a sta nije, ja znam da forum ima stotine clanova a vidim samo nekoliko galamdzija koji se bore da budu u pravu kao da im je zivot u pitanju. Nekima je ocigledno post smisao zivota. Gol je iz ofsajda ali je John izbacio loptu iz mreze. Prva greska linijskog sudije koji nije video offside a druga cetvrtog koji je stajao na 2m od gola.
                            Nije fino vrijedjati, ja sam cisto na fudbalski forum da se ukljucim u diskusiju za ovaj EURO i da pokusam ostalim clanovima jos vise pribliziti igru koju svako uglavnom razumije.
                            Igram 11 godina fudbal i meni je, kao sto, vidis post o fudbalu smisao zivota jer se njime svakodnevno druzim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Izgleda da ce se napokon uvesti gol tehnologija
                              http://www.klix.ba/sport/nogomet/sep...giju/120620099

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                Izgleda da ce se napokon uvesti gol tehnologija
                                http://www.klix.ba/sport/nogomet/sep...giju/120620099
                                Samo u takmicenjima pod pokroviteljstvom fife, za uefina ce da se ubrise. Govedo matoro.

                                Comment

                                Working...
                                X