Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • najlepsi goool na svetu,
    sigpic

    Comment


    • Zgotivio sam Roya , dosta ljudi ga spusta kako nije trener za velike timove (sto se u neku ruku i slazem) ali covek je dosao mesec dana pred EURO i uzeo 7 bodova u grupi koja nimalo nije lagana , na stranu kakva je igra bila , covek uzeo 7 bodova i lagano Englezi mogu do titule , trenutno su mi favoriti broj 1, drugi je ovo tim sa Rooneyem
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Zgotivio sam Roya , dosta ljudi ga spusta kako nije trener za velike timove (sto se u neku ruku i slazem) ali covek je dosao mesec dana pred EURO i uzeo 7 bodova u grupi koja nimalo nije lagana , na stranu kakva je igra bila , covek uzeo 7 bodova i lagano Englezi mogu do titule , trenutno su mi favoriti broj 1, drugi je ovo tim sa Rooneyem
        Isti tim,ista igra,losa.
        Svi su veci favoriti od Engleza. Naravno ne racunamo Grcku i Cesku.
        sigpic

        Comment


        • Bilo je i 15 timova favorita ispred Grka 2004 a uporedi tu Grcku i ovu Englesku ... Ovo je sada jedna utakmica , sve je moguce
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Bilo je i 15 timova favorita ispred Grka 2004 a uporedi tu Grcku i ovu Englesku ... Ovo je sada jedna utakmica , sve je moguce
            Nemaju oni takvu zelju za pobedom i srce kao sto su tad imali Grci. Nesto ne verujem da su spremni da ginu za svaku loptu. Prognoziram ispadanje u cetvrtfinalu.
            sigpic

            Comment


            • Engleska je u svom stilu dosla do nokaut faze Ladno prvi u grupi...da mi je neko to rekao prije 10-ak dana,rekao bi mu da treba da se lijeci Onaj nepriznat gol Ukrajine je za mene pravda i dokaz da se dobro dobrima vrace
              Dzerard malo lomio kicmu onom defanzivcu,pa onda nevjerovatna sreca i lopta dolazi do Runija kojem je izgleda bilo sudjeno da postigne pogodak na povratnickom mecu To sto njima igra ne blista,sto nema kreativnosi itd itd mene to ne brine.To su oni i takav je njihov fudbal..nemaju ekipu za nadigravanje i zato samo neka ovako nastave!

              Italija je favorit,ali i Engleska sigurno ima sansu za prolaz.Cini mi se da to lako moze biti prvi mec na kojem bi mogli gledati penale

              C'mon England!!!

              Comment


              • Zao mi je sto gol nije priznat iako je pre toga bio ofsajd... Francuzi bi bili blizi ispadanju.

                Sto se tice nastavka sampionata, sada vise nista nije sigurno! Sada bukvalno svako moze da pobedi svakog, ako izuzmemo Grcku i Cesku .... Svakako ce biti zanimljivo.

                Comment


                • Stvarno debilizam što više ne uvedu taj hawk eye, nedopustivo je da čist gol sudije ne vide .. Mada, ruku na srce, Englezi su stvarno bolji i jedva čekam da vidim šta će i kako će protiv Žabara ..
                  Francuzi sinoć jesu nenadano izgubili, ali ih ne bih otpisivao protiv Španaca ...

                  Comment


                  • Englezima se vratilo što im je poništen isti takav gol na SP. Biće zanimljiva četvrtfinala. Nemci po meni sigurno prolaze, Portugalu neće biti lako ali ipak mislim da neće ni tu biti iznenadjenja. Kod druga dva četvrtfinala biće zaista teško prognozirati , svi imaju šansu. Ja se nadam prolasku Engleza. Što se tiče Španije i Francuske svejedno mi je , ne volim ni jedne ni druge. Blagu prednost dajem Špancima.

                    Comment


                    • Kriminalnog takmicenja... Nedaj Boze da Francuska kojim slucajem ispadne. Englezi idu dalje zasluzeno, ali umjesto Francuske bi vise volio da ide Svedska ili Ukrajina koja bi mozda i otisla da se nije desilo ovo sa sudijama.
                      UEFA kaznila Bentnera sa 100.000 eura zato sto je imao gace s reklamom, a Hrvatski savez sa 80.000 zbog rasisma. Smjesno u najmanju ruku

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Odgledaj cijelu akciju pa se javi opet. Milevski je kampovao u ofsajdu dok mu Selin (ili ko vec od defanzivaca) salje dugu loptu i tu je ofsajd morao biti sviran.
                        Ako ne znas engleski,valjda imas culo vida

                        Comment


                        • Ne prikazuje se trenutak dodavanja, tada je bio bar metar u ofsajdu, samo sudija nije video. Posle je defanzivac dosao ispred njega malo pre nego sto su usli u kadar. Ofsajd je bio kao vrata i da je bio gol, bila bi ista ovakva halabuka. Uvesti pregledanje snimka i zdravo. Usporice igru, ali ce biti regularnije.

                          U stvari ima, pauziraj na 0:18.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Na kraju Engleska prodje i to kao prva. Ko bi rekao... Ja sam bio skeptik i po pitanju prolaska grupe, jer mi se Svedska cinila kao neko ko bi im mogao pomrsiti racune. Sinoc su igrali bas onako kako je trebalo jer im je bod znacio prolaz. Mada su istina 1. poluvrijeme mogli agresivnije odraditi. Zato su u 2. poluvremenu bili dosta bolji, stvorili oko 3 sanse za gol ali sinoc je Rooney bio van sebe iako je zabio gol. Gerrard slomio kicmu Yarmolenku ako se ne varam i otresao ga k'o slinu, sjajan centarsut ali onaj gol je 90% Piatovov. Nadam se da ce taj gol skinuti pritisak sa Rooneyja i da ce mu sada biti malo lakse igrati, jer svi od njega ocekuju mnogo. Ocekuju da se iskupi sto je ostavio reprezentaciju oslabljenu dvije utakmice svojim neigranjem. Roy prosto mora izbaciti Milnera i tu staviti Walcotta/Oxa. Vidim prica se o onom ponistenom golu Ukrajine. Istina, ponisten je gol, ali nije sviran ofsajd veliki kao kuca i nema svrhe raspravljati se o tome da li je ofsajd ili ne, kada je ofsajd ocigledan i tu je kraj price. U tom jednom napadu sudije su napravile dvije kardinalne greske. Prije toga, Ukrajina je imala ubacaj po desnoj strani kada je igrac Ukrajine bio na nekih 7m takodje u ofsajdu ali je sutao preko gola. Definitivno utakmica sa najlosijim sudjenjem na citavom EURU. Ako se uzme u obzir kolicina povrijedjenih igraca, trener koji ih vodi i broj igraca koje je nezasluzeno pozvao, ovo je odlican rezultat za Engleze. I njihovi navijaci su predvidjali 1/4 finale kao cilj koji je moguce dostici. Sve preko toga ce biti veliki uspjeh. Zabari su favoriti, ali opet je to nokaut faza, jedna tekma, sve je moguce. Nesumnjivo ce to biti tvrda i iscrpljujuca utakmica.


                            Dva velika prijatelja.

                            Najvise su razocarali Svedjani u ovoj grupi. Ocekivao se veci otpor i veca neizvjesnost u toj borbi za 2. mjesto, ali nista od toga. Na kraju su dobili Francuze i bar se s trijumfom oprostili od prvenstva. Nisam gledao tu utakmicu ali po vasim komentarima izgleda da su Francuzi djelovali nezainteresovano. Nije im trebao ovaj poraz nikako. Sada idu na Spaniju i bice mnogo tesko. Blanc voli igrati na posjed sa potpunom kontrolom utakmice bas kao sto igra i Spanija. Ali morace se drugacije postaviti prema njima. Ako zeli da prodju dalje, a zeli, morace bataliti to nadigravanje u posjedu sa Spanijom i smisliti nesto drugo. Bice to zanimljiva utakmica.

                            Tim kola:
                            Spoiler


                            Zasad nijedna utakmica nije zavrsena bez gola. Strasan EURO!
                            Last edited by bracala; 20-06-12, 11:38.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ne prikazuje se trenutak dodavanja, tada je bio bar metar u ofsajdu, samo sudija nije video. Posle je defanzivac dosao ispred njega malo pre nego sto su usli u kadar. Ofsajd je bio kao vrata i da je bio gol, bila bi ista ovakva halabuka. Uvesti pregledanje snimka i zdravo. Usporice igru, ali ce biti regularnije.

                              U stvari ima, pauziraj na 0:18.
                              Svako novo dodavanje se karakterise kao nova akcija. Da je bio offside, prvi bi reagovali engleski komentatori. Svi evropski analiticari tvrde da je regularan gol ponisten i onda se nadje nekoliko "strucnjaka" sa foruma da tvrde suprotno. Verovatno navijaju za svoj tiket pa se "raduju" pobedi engleza a ne pravdi koja nije zadovoljena. Kladionice unistavaju prave vrednosti fudbala i sporta u celini,ali to je sasvim druga tema. End of story.

                              Comment




                              • Joe okacio. Ofsajd kao vrata (kao sto je i gol), tu je trebala da bude prekinuta akcija. Da Milevski nije primio loptu, onda bi se moglo pricati o tome, ovako je najnormalniji ofsajd, covece. Bas me briga za tikete ili bilo sta, ko sta prica, ovo je ofsajd i kod milevskovog prijema pre pasa ka Devicu trebalo je da bude prekinuta akcija.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X