Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuuu sto izlomi Jarmolenko Sunce ti...
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ovi izašli da odigraju na bod. Ccccccc....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Cudi me da se Englezi ne trude, da barem pokusaju da izbegnu Spaniju...

        Comment


        • Jos uvijek su i jedni i drugi u igri za 1/4 finale. Ukrajinci logicno krenuli jako, ali bez one prave situacije pred golom. Pretezno su to sutevi sa distance. Englezima i bod odgovara, ali je potreban Walcott koji je 3 puta brzi od Milnera. Najbolju sansu na utakmici imao Rooney. Ali prerano je skocio na onaj centarsut Younga. Roy mora nesto mijenati. Da li Ox ili Walcott ne znam, ali jedan mora uci.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Klasicna ziheraska igra Ova anemija me jako podseca na Liverpul iz Hodzsonove ere. Neko brzo krilo i Kerol moraju uci.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sad ce u drugo Wallcot i Carroll. Rooney i Wellbeck mi kao tandem nesto nikako ne leze, ni u Junajtedu. Meni su oni vrlo slican tip igraca, ispred njih mi treba neki klasicni golgeter kao sto je Carroll ili Chicha u Junajtedu.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Englezi ocaj zivi, nimalo kreativnosti.
                A ko ce Sone da kreira ??? Nemaju oni takvog u timu, sem Kapetana koji moze jedino ovim dugim loptama da zapocne nesto, ostali mrka kapa.

                Runi los, a ne moze ni bolje da igra kad je Woj smislio zajebanu taktiku defanzive.. Velbek odsecen od sveta, bolje Andy da udje kasnije, jedino on moze da iskoristi ove prekide. Jang prosek, a ko je na drugom krilu, Milner ?? Ja ga nisam video da je pipnuo loptu ovo poluvreme.
                Zasto taj lik igra, meni potpuno nije jasno.

                Ukrajina sasvim korektno, nema sta, igraju ljudi sjajno, pogotov onaj mali Konopljanka, bice od njega dobar igrac, odma se vidi.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Daj bre Bekama
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Odlicna igra Ukrajinaca, dace gol ako ovako nastave. Nadam se da ce Seva da im presudi.

                    Comment


                    • Samo neka se zajebavaju Englezi pa ce proci kao Rusi....
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Utera ga Runi, sta uradi crni Pyatov...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ozbiljan-neozbiljan onda ga do 50. nece ni dati a primiti ga lako moze , prekid ili sta vec , utrpa jedan i nema ih vise
                          ;) Englezi u svom stilu ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Tooooooooooo bre

                            Hvala Pjatov
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Sta pocini Steve G
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ma može i ovako!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X