Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Upamtio si đon, pa pretpostavljam da si upamtio i detalj iz 1 pol. lakat Mandžukića u 16, penal kao kuća.
    Kod nas (ove sa Balkana) se brzo zaboravlja kada im sudija pomogne, znam iz primjera BiH. A kad sudija nas osteti to su teorije zavjere. Jos jedan je bio prekrsaj u 16 metara koji je sudija mogao svirati kao penala za Spaniju. To je bila situacija kada Strinic sa obje ruke naskace Navasa. Mene su ucili dok sam trenirao da ne smijem ruke stavljati na protivnicka ledja.

    Pogotovo Hrvati se u ovoj grupi ne smiju zaliti na sudjenje jer su Italijani u njihovom medjusobnom dueli dva puta osteceni jer je sviran off side-i koji nisu postojali.


    @Ap3 dva puta su ti obrisana posta zbog trolovanja i ako se jos jednom to ponovi ides na odmor. Imas privatne poruke i to rijesavaj.
    Last edited by danijelkr; 19-06-12, 08:49.

    Comment


    • Da je Rakitic pogodio glavom,pitanje sta bi bilo.
      Hrvati su to i planirali,organizovanna odbrana i cekati sansu,docekali su je,ali nazalost nisu pogodili,ocekivalo se da Spanci na kraju uvale gol,cim se malo otvore.
      I uzece ovo Spanci,kada dodje vrijeme sudije ce da odrade posao,onog Buketsa treba zadaviti,covjek je najveci simulant,padne dolje valja se i cim bude zuti dodjeljen ustaje,u globalu govorim ne za juce,a i ostali ne kasne za njim.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Italijani idu dalje.Ipak je 'prirodno' da oni prolaze na raspale kombinacije,ako ovi ovo urade,ili ako bude ovaj rezultat i slicno... ..te fore i to,pih!Hrvati su imali spance,imali fantasticne 2-3 situacije,ali sreca im nije bila saveznik,mada mogli su biti prisebniji u datim momentima.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Mislim da Spanija moze do finala. Stekao sam utisak da su gledali da grupu prodju sa sto manje znoja (moguce da se varam) i da ce tek sada u nokaut fazi pokazati svoj puni kapacitet.

          Hrvati igrali odlicno sa strasnim reprezentacijama. Prema izjavama njihovih navijaca vidi se da su zadovoljni i ovakvim plasmanom, i trebaju biti.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Upamtio si đon, pa pretpostavljam da si upamtio i detalj iz 1 pol. lakat Mandžukića u 16, penal kao kuća.
            Ako misliš na lakat Mandžukića na Pique to je bilo oko 60,70 minute,i još najbolje da su njima sudili jedan penal,a nama nisu 2 očita,opet da ga je svirao na Pique nebi pogriješio,al trebao je i oba suditi za nas,ili barem jedan i mi bi danas bili u četvrfinalu. Dovoljno je viditi i naslovnicu španjolskih novina di piše da su im oproštena 2 penala.

            Jbg sad šta je tu je,ovi veliki će uvijek imat pomoć sudaca kad je to potrebno,jer i Danci su imali sličnu situaciju protiv Njemaca 10 tak minuta prije kraja nije suđen očit penal na Bentneru i poslije te akcije primaju gol. Da je sve pošteno i Njemci i Španjolci bi bili doma,al jbg.

            Comment


            • Uvek će biti neviranja zbog sudija i njihovih odluka, još ako one utiču na rezultat, tek onda imamo problem, naravno zavisi sa koje se strane nalazimo (navijačke). Dakle, to vaše kukanje vam neće pomoći. Konstatovali smo, žalite, ali Bože moj, život ide dalje. Nazad nema.

              Mene Šapanci ama uopšte nisu fascinirali, verovatno kao i većinu, a posebno me iritira ona Barsina igra koja dominira i ono preterivanje u pas igri, te želja da se ušetaju u gol. Nisam sigurna da mogu baš do finala, ali ovo do sada prikazano ne mora ništa da znači, naravno ukoliko ne budu imali pomoć sudija, tako da ćemo tek videti koliki su njihovi domeni, iako ne bih nikako da ih gledam dalje.

              Iskreno se nadam da Englezi neće dozvoliti iznenađenje (ako je danas uopšte nešto iznenađenje) i da će ovoga puta i majstor Runi nešto lepo i kvalitetno da pokaže.
              Francuzi prolaze.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Rooney veceras hara i ulazi u trku za najboljeg strijelca EURA ;)

                  Comment


                  • Novine na Ostrvu su preplavljene Runijevim slikama Cijela Engleska se uzda u njega i nadam se da nece razocarati.Valjda ce veceras moci da se nosi sa pritiskom jer je zeljan igre i golova.Ima da rastrgne protivnicku odbranu!

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Novine na Ostrvu su preplavljene Runijevim slikama Cijela Engleska se uzda u njega i nadam se da nece razocarati.Valjda ce veceras moci da se nosi sa pritiskom jer je zeljan igre i golova.Ima da rastrgne protivnicku odbranu!
                      Jos da vidimo sa kim ce biti u tandemu, Wellbeck ili Carroll Ja se licno nadam Carroll jer su mi Rooney i Wellbeck dva slicna profila igraca, a Carroll sa svojom skok igrom dominira.

                      Comment




                      • Nek ovako postave igru i demolirat će Ukrajince ;)

                        Comment


                        • I ja bih isto ovako postavio. Dosta pokretna ekipa, sa brzim igracima. Ali ne bi me cudilo da Roy ostavi Carrolla, Roy je to.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Englezi i Francuzi pokusace da budu prvi u grupi i izbegnu spance u sledecoj rundi. Rooney se vraca posle suspenzije i mogao bi da zatrese mrezu.

                            Comment


                            • Idemo Englezi veceras, ispred Francuza! Rooney se vraca, nadam se da ce "eksplodirati"

                              Comment


                              • Runi 99% pocinje umesto Kerola.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X