Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mario Ancic View Post
    Očeš reći da realno nismo zaslužili mjesto tamo ,ovo nam je bio prvi poraz na velkim natjecanjima u zadnjih 9 utakmica,a i danas nebi izgubili da se nismo otvorili onoliko zadnjih 5 minuta.
    Brazil, Urugvaj, Argentina, Spanija, Nemacka, Francuska, Italija, Engleska, Portugal, Holandija...

    Mozete biti na mestu broj 11. ako hocete...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Brazil, Urugvaj, Argentina, Spanija, Nemacka, Francuska, Italija, Engleska, Portugal, Holandija...

      Mozete biti na mestu broj 11. ako hocete...
      Meksiko, Gana, Cile, svi jaci.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Meksiko, Gana, Cile, svi jaci.
        Zaboravio si Estoniju

        Comment


        • Španija,Njemačka,Urugvaj,Engleska,Portugal,Brazil, Argentina,Holandija,Italija,Francuska,...........t renutno top 10 mada do kraja eura bit će još izmjena

          Comment


          • evo to je ta akcija http://www.dailymotion.com/video/xrl...e1mZ-k&fbc=757 mislim da je cisti penal.

            Comment


            • Originally posted by Mario Ancic View Post
              Zaboravio si Estoniju
              Dzabe ti, mene Srbija zanima kao lanjski sneg

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Meksiko, Gana, Cile, svi jaci.
                Hteo sam Cile i Meksiko, al rekao ove ce biti dovoljne... Umesto Gane Cote D'Ivoire maybe ??
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Hteo sam Cile i Meksiko, al rekao ove ce biti dovoljne... Umesto Gane Cote D'Ivoire maybe ??
                  Mentalitet kao nebo i zemlja, Gana je takmicarska ekipa, ovi su samo dobri individualci.

                  Comment


                  • lebron sta je ovo ng99C5E708-5B80-40D3-B425-5CBFB685A4C0.jpg

                    edit: http://www.record.xl.pt/storage/ng99...BFB685A4C0.jpg

                    Comment


                    • Citaj temu. Ako ne umes da citas kazi. Mislim kad vec ne umes da pises nije iskljuceno da imas i problem sa citanjem.


                      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Bio je penal. Da je sviran dali bi oni jos jedan do kraja.

                      Comment


                      • Italy's 466 completed passes and 83% passing accuracy vs Ireland were its best marks in a EURO match since group play began in 1980.
                        Posrecilo zabare.

                        Comment


                        • Meni je jako krivo sto Hrvatska nije prosla.Steta sto je jedna onakva ekipa morala ovako rano da napusti takmicenje.
                          Ne znam je li Spanija igrala koliko joj treba i sta li vec ali su,po meni,Hrvati bili bolji veceras.U drugom poluvremenu su odigrali odlicno ali jbg u fudbalu se svasta moze desiti...nekad nemas srece i to je to.Mozda su mu namjerno dali prostora ali Modric je veceras pokazao klasu i za mene bio najbolji igrac na terenu.Opet,mogli su bolje u pojedinim situacijama.Ni sudjenje nije bilo bas najbolje ali jbg...
                          Na kraju su i Spanija i Italija prose zasluzeno.Nadam se da ce ih Francuska i Engleska izbaciti

                          Hrvatska ostaje daleko najkvalitetnija reprezentacija ex-YU

                          Comment


                          • Originally posted by Mario Ancic View Post
                            A jbg možda sam malo pretjerao,al 2 ogromne greške su napravili suci na štetu Hrvatske,prvo start đonom Ramosa na Mandukića,što nije bio ni faul,a morao je biti najmanje žuti karton,i onaj penal na kraju.

                            A jbg to što kažeš greške se događaju,i i idemo dalje,al morao sam reagirati na onaj post da bi španjolci zabili 5 golova da su htjeli,što jednostavno ne stoji

                            Upamtio si đon, pa pretpostavljam da si upamtio i detalj iz 1 pol. lakat Mandžukića u 16, penal kao kuća.

                            Comment


                            • Hrvati sinoc nisu imali srece! Odlicno su odigrali i po meni su trebali da se nadju u cetvrtfinalu zajedno sa Spanijom... steta u svakom slucaju.

                              Comment


                              • To su ti hrvatski standardi ..ma koliko dobro da igraju, suđeno im da ispadnu .. Turci ih neviđeno sjebali na prošlom EP, izduvali ga u kvalifikacijama za SP, sad ovo, 2006. ni tri žutaća istom igraču nije bilo dovoljno da budu ispred Australije ...

                                Comment

                                Working...
                                X