Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Sto na tebe Fresh, nemam nista protiv tebe.

    @Ap3 Mogao bi malo na odmor

    @Cicarito Otprilike tako.

    @Ancic Moras da shvatis da su oni najbolja ekipa na svetu i da su celu grupu igrali koliko im je trebalo.
    Al opet te pitam jesi vidio taj faul prije gola,zato su i najbolji na svijetu jer im se dopušta povlačenje igrača u 5 metara,pa ako ono nije za penal,onda neznam što je ? Nzm možda jesam ja lud pa jedini smatram ono za penal,ako je tako oprosti

    Comment


    • Originally posted by Mario Ancic View Post
      Al opet te pitam jesi vidio taj faul prije gola,zato su i najbolji na svijetu jer im se dopušta povlačenje igrača u 5 metara,pa ako ono nije za penal,onda neznam što je ? Nzm možda jesam ja lud pa jedini smatram ono za penal,ako je tako oprosti
      Bio je penal. Da je sviran dali bi oni jos jedan do kraja.

      Comment


      • Originally posted by Mario Ancic View Post
        Al opet te pitam jesi vidio taj faul prije gola,zato su i najbolji na svijetu jer im se dopušta povlačenje igrača u 5 metara,pa ako ono nije za penal,onda neznam što je ? Nzm možda jesam ja lud pa jedini smatram ono za penal,ako je tako oprosti
        Pa i u utakmici svetskog prvenstva Srbija-Australija nije sviran penal za Srbiju pored ociglednog igranja ruke jednog igraca Australije. Da je bio penal i da smo mi dali gol prosli bi grupu al jbg. Prihvatis i ides dalje, govoriti da sudije guraju Spance je smesno.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Bio je penal. Da je sviran dali bi oni jos jedan do kraja.
            Pa eto vidiš,o tome ti govorim,sigurno se nisu zajebavali kao što si ti rekao,,al svejedno mi bi s tim penalom bili u četvrfinalu,jer bi nas vodio i 1-1,a i sumljam da bi španjolci dali u 4 minute gol,kad nisu uspili napraviti nijednu ozbiljnu sansu 90 minuta.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              @Ap3 Mogao bi malo na odmor
              Jamesu zasto bih ja na odmor? ja samo realno govorim, bila su 2 cista penala. + cuo sam da je netko rekao najbolje dvije ekipe su prosle. ok za spanjolsku se slazem ali da je italija dobra ekipa. ha ha ha. govori ti navijac Intera koji prati cijelu talijansku ligu. talijani kad god su prolazili, prolazili su uz srecu!

              Comment


              • Originally posted by Ap3 View Post
                Jamesu zasto bih ja na odmor? ja samo realno govorim, bila su 2 cista penala. + cuo sam da je netko rekao najbolje dvije ekipe su prosle. ok za spanjolsku se slazem ali da je italija dobra ekipa. ha ha ha. govori ti navijac Intera koji prati cijelu talijansku ligu. talijani kad god su prolazili, prolazili su uz srecu!
                Opet kazem, ozbiljno poradi na svojoj gramatici, neko ko ima dovoljno godina da se registruje na sportskom forumu i da pise o desavanjima u sportu, trebalo bi da je vec savladao osnovna gramaticka pravila.

                Druga stvar, Italija je cetvorostruki sampion sveta i sampion Evrope. Fudbal je doziveo vrhunac kada su blistali italijanski klubovi, to je jednostavno tako, znam da boli svakog novopecenog fanboy-a ove igre koju danas nazivaju fudbalom koja se svela na to da od 100 prvih igraca na svetu 90 igra u Barsi, Realu, Sitiju, Celziju i PSG-u ali to nije moj problem.

                P.S. Ako nisi primetio post ti je obrisan jer ne znas da se ponasas.

                Comment


                • Originally posted by Ap3 View Post
                  Jamesu zasto bih ja na odmor? ja samo realno govorim, bila su 2 cista penala. + cuo sam da je netko rekao najbolje dvije ekipe su prosle. ok za spanjolsku se slazem ali da je italija dobra ekipa. ha ha ha. govori ti navijac Intera koji prati cijelu talijansku ligu. talijani kad god su prolazili, prolazili su uz srecu!
                  Dzejmsu, decko ima pravo. Italija ne moze ni Surinamu prismrditi. Bitch please.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Pa i u utakmici svetskog prvenstva Srbija-Australija nije sviran penal za Srbiju pored ociglednog igranja ruke jednog igraca Australije. Da je bio penal i da smo mi dali gol prosli bi grupu al jbg. Prihvatis i ides dalje, govoriti da sudije guraju Spance je smesno.
                    A jbg možda sam malo pretjerao,al 2 ogromne greške su napravili suci na štetu Hrvatske,prvo start đonom Ramosa na Mandukića,što nije bio ni faul,a morao je biti najmanje žuti karton,i onaj penal na kraju.

                    A jbg to što kažeš greške se događaju,i i idemo dalje,al morao sam reagirati na onaj post da bi španjolci zabili 5 golova da su htjeli,što jednostavno ne stoji

                    Comment


                    • Originally posted by Mario Ancic View Post
                      A jbg to što kažeš greške se događaju,i i idemo dalje,al morao sam reagirati na onaj post da bi španjolci zabili 5 golova da su htjeli,što jednostavno ne stoji
                      Nisam tu rekao nista protiv Hrvatske ako si se zbog toga uvredio, to je tako sa vecinom selekcija osim sa mozda desetak najjacih na svetu. Ne bukvalno 5 ali ono, razbiju te kao zvecku.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Nisam tu rekao nista protiv Hrvatske ako si se zbog toga uvredio, to je tako sa vecinom selekcija osim sa mozda desetak najjacih na svetu. Ne bukvalno 5 ali ono, razbiju te kao zvecku.
                        Pa mi i spadamo u top10

                        Comment


                        • Originally posted by Mario Ancic View Post
                          Pa mi i spadamo u top10
                          Ako gledas rang listu koja ponekad moze biti blago retardirana...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ako gledas rang listu koja ponekad moze biti blago retardirana...
                            Očeš reći da realno nismo zaslužili mjesto tamo ,ovo nam je bio prvi poraz na velkim natjecanjima u zadnjih 9 utakmica,a i danas nebi izgubili da se nismo otvorili onoliko zadnjih 5 minuta.

                            Comment


                            • Originally posted by Mario Ancic View Post
                              Pa mi i spadamo u top10
                              Više niste u TOP 10 ;)

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                Više niste u TOP 10 ;)
                                Jel to po nekoj tvojoj tablici

                                Comment

                                Working...
                                X