Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chicharito14 View Post
    Da, bas ce igrati sa 30% a mogli su do zadnje sekunde da ispadnu da su Hrvati pogodili, a realno imali su sansi. Najveca ona Rakiticeva.
    Da su hteli dali bi 5. Ko god ne veruje u to, zavarava se debelo. Hrvati nisu losa ekipa nimalo, jednostavno napadacka su ekipa i protiv Spanaca ne mogu da odigraju nista specijalno ako se ovima igra.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Da su hteli dali bi 5. Ko god ne veruje u to, zavarava se debelo. Hrvati nisu losa ekipa nimalo, jednostavno napadacka su ekipa i protiv Spanaca ne mogu da odigraju nista specijalno ako se ovima igra.
      Pa kad bi i jedni i drugi imali svoj dan sigurno da bi ih Spanci natrpali. Ali nije uvijek tvoj dan. Danas Spanci nisu mogli da ih natrpaju kao sto ti kazes.

      Comment


      • 2 cista penala nisu nam sudili......sramota ovaj euro..... hvala jos jednom PlatiMI http://euro2012.tportal.hr/200088/Pl...h-supcina.html

        Comment


        • Originally posted by chicharito14 View Post
          Pa kad bi i jedni i drugi imali svoj dan sigurno da bi ih Spanci natrpali. Ali nije uvijek tvoj dan. Danas Spanci nisu mogli da ih natrpaju kao sto ti kazes.
          Toliko je ogromna razlika u kvalitetu da je smesno pricati o tome. Kakav crni njihov dan covece.

          Comment


          • Ae realno, izgledalo je da su se Spanci zajebavali, nekada i previse komplikovali, igrali pas petom.... Ogromna razlika u kvalitetu, zato sam i rekao da ne vidim nacin da Hrvati njima zabiju gol, sem da ih ne usere. Imali su onu jednu sansu Rakitica, al jbg, pravo u golmana. Prolaze bolje i jace ekipe Italije i Spanije.

            Baloteli...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • http://videa.hu/videok/sport/www.dai...9RWB5QSuXugitT

              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ae realno, izgledalo je da su se Spanci zajebavali, nekada i previse komplikovali, igrali pas petom.... Ogromna razlika u kvalitetu, zato sam i rekao da ne vidim nacin da Hrvati njima zabiju gol, sem da ih ne usere. Imali su onu jednu sansu Rakitica, al jbg, pravo u golmana. Prolaze bolje i jace ekipe Italije i Spanije.

                Baloteli...
                pa sta je napravio balotelli??' ne vidim, ocito si gledao drugu tekmu.......... uefa je mafijaska organizacija!!!! fuck uefa and fifa!

                Comment


                • Originally posted by Ap3 View Post
                  pa sta je napravio balotelli??' ne vidim, ocito si gledao drugu tekmu.......... uefa je mafijaska organizacija!!!! fuck uefa and fifa!
                  Dao je golcinu koja i prilici njegovom talentu.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Dao je golcinu koja i prilici njegovom talentu.
                    pa kad ga je O' Shea gledao lol......

                    Comment


                    • Originally posted by Ap3 View Post
                      pa kad ga je O' Shea gledao lol......
                      Sta ti predstavljaju tih beskonacno puno tacaka?

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Sta ti predstavljaju tih beskonacno puno tacaka?
                        Stani malo bataro, decko je tek dosao na forum. Ovo mu je drugi ili treci post, kakva je to dobrodoslica Sta si nervozan, dobili su ti tvoji uber mocni Spanci

                        Comment


                        • Originally posted by Ap3 View Post
                          pa sta je napravio balotelli??' ne vidim, ocito si gledao drugu tekmu.......... uefa je mafijaska organizacija!!!! fuck uefa and fifa!
                          Prvo, dobrodosao na forum....

                          Drugo, ne valja to sto ovako zapocinjes diskusije koju su irelevantne i nedokazane, zasto je Uefa mafijaska organizacija ?? Nemoj biti hater..

                          Trece, valjda si video kakav gol je dao, i kako je to smekerski proslavio...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Sta ti predstavljaju tih beskonacno puno tacaka?
                            ti sta mislis? meni nista.oces da editiram? ja realno govorin balotelli nije nista pokazao.



                            edit: nisma ja tek doso bio sam vec odavno...igrao sam TE a prije par dana pobrisali su forum.

                            edit: dao je dobar gol ali nije nista pokazao. Ponovim O' Shea ga gledao....zasto je mafijaska organizacija, pa to svi znaju nemoj bit naivan ;)
                            Last edited by ; 18-06-12, 22:37.

                            Comment


                            • Originally posted by chicharito14 View Post
                              Stani malo bataro, decko je tek dosao na forum. Ovo mu je drugi ili treci post, kakva je to dobrodoslica Sta si nervozan, dobili su ti tvoji uber mocni Spanci
                              Sta pricas to majstore? Koji moji Spanci? Necu da zelim dobrodoslicu bilo kome ko prvo ne sredi osnovna gramaticka pravila. Ja Spance orgnaski ne podnosim kao sto organski ne podnosim lupetanja o igri o kojoj bi svaki normalan muskarac trebalo puno da zna.

                              Comment


                              • Chicarito, pa Mvp je od glave do pete Zabar, to svi znaju...

                                Originally posted by Ap3 View Post
                                edit: dao je dobar gol ali nije nista pokazao. Ponovim O' Shea ga gledao....zasto je mafijaska organizacija, pa to svi znaju nemoj bit naivan ;)
                                Dao je gol polumakazicama ili volejom kako god, i pritom ne gleda gol i jos drzi O'Shea na ledjima, to je fantasticna demonstracija SKILL-a kakav on poseduje.

                                Ovo za mafijasku organizaciju ne bi dalje, decije price...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X