Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORZA AZURI!
    Cigeše,vidimo se u polufinalu ili finalu.
    sigpic

    Comment


    • Poredak skupine C

      1.Wolfgang Stark
      2.Italija
      3.Hrvatska <3
      4.trapatoni i picke koji su pustili talijanima

      Comment


      • Kaze Super Mario. FORZA!

        Comment


        • Originally posted by Filip Nole View Post
          italija vodi 2-0 sa igracem vise naranvo,i sto ako sad hrv da gol,ko ide dalje?
          isli bi hrvati...
          i kad smo vec kod super mariova, ima ih nekoliko na prvenstvu... mario gomez, mario baloteli i mario mandzukic.. mozda i jos neki ko ce ga znati

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            FORZA AZURI!
            Cigeše,vidimo se u polufinalu ili finalu.
            Francuska ce otresti Italiju. Karim ce da divlja.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Kako ce Spanci da ispadnu u cetvrtfinalu samo gledajte ,Italijani kad izadu iz grupe klasika minimum polufinale
              GIFSoup

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Francuska ce otresti Italiju. Karim ce da divlja.
                Kao sto ih je do sada neko otresao, ajde nemoj da si neozbiljan bili su bolji i od Spanaca i od Hrvata. Idu dalje ko god da im padne od ove dve padavicarske ekipe iz D.

                Comment


                • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                  Kako ce Spanci da ispadnu u cetvrtfinalu samo gledajte ,Italijani kad izadu iz grupe klasika minimum polufinale
                  Spanjolci ce uz ovakvu igru osvojiti i ovo europsko prventvso...to jest ako jedan od ovih 5 sudaca bude u formi

                  Comment


                  • Zao mi je Hrvata. Sve bi dao da je ona Spanska pogan ispala
                    Al kako me ovaj debil od komentatora na FTV iznervirao, ajde sto je po hiljadu puta pogrijesio igraca ali na kraju kad je Pletikosa krenuo napred on govorio i da ga daju nista im ne znaci jer ce im ostati jos samo 30 sekundi da daju pobjedonosni, al kaze barem ce ostati neporazeni. Jaoj koji debil majko moja, ubicu se

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      isli bi hrvati...
                      i kad smo vec kod super mariova, ima ih nekoliko na prvenstvu... mario gomez, mario baloteli i mario mandzukic.. mozda i jos neki ko ce ga znati
                      Postoji samo jedan Super Mario.

                      But when he plays he's fuckin' class! Oooooooo Balotelliiiiiiiiii
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Kao sto ih je do sada neko otresao, ajde nemoj da si neozbiljan bili su bolji i od Spanaca i od Hrvata. Idu dalje ko god da im padne od ove dve padavicarske ekipe iz D.
                        Sprdam se bre.

                        Mada se nadam da ce ih Francuzi dobiti.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Po meni jedino Njemacka moze da izadje na kraj sa Spancima, al' vidjet cemo, prvo da prodju Grcku
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma mogu sa ovakvom Spanijom i Francuska i Engleska izaci na kraj...mogla ih je i Hrvatska vrlo lako izbaciti
                            Njihovo kruzenje s loptom i nekonkretnost me bas nervira

                            Comment


                            • Originally posted by Arnel.S View Post
                              Po meni jedino Njemacka moze da izadje na kraj sa Spancima, al' vidjet cemo, prvo da prodju Grcku
                              Prvo oni moraju dobiti Engleze. Englezi sa povratkom Rooneya postaju jaki konkurenti. Cvrsto u odbrani, neka carolija Rooneya i mozda neki centarsut na Carrolla, vidjecemo bice jako interesantno. Englezi ove godine i u klupskom i u reprezentativnom fudbalu upotpunosti zapostavili ljepotu igre, igraju samo na rezultat. Celsiju je to donjelo titulu, vidjecemo da li ce i Gordom Albionu. Nadam se da hoce

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Ma mogu sa ovakvom Spanijom i Francuska i Engleska izaci na kraj...mogla ih je i Hrvatska vrlo lako izbaciti
                                Njihovo kruzenje s loptom i nekonkretnost me bas nervira
                                Bas to brate, ja se ziv slomih i ubih se od nerviranja dok ih gledam

                                Comment

                                Working...
                                X