Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad obrnes igricu tesko je naci motivaciju,jedino da je opet obrnes. Cestitke Hrvatima. Bice cupavo sa Madjarima.

    Comment


    • Eo se puca kroz Tivat.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Odlicna utakmica, Hrvati odigrali bez greske, mi imali problema u odbrani. Moralo je ovo jednom da se desi, dugo je trajala dominacija. Svaka cast momcima.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Srbija da ima Bijaca ne bi izgubila jos 5 godina, ova dva su kriminal na svakom natjecanju.

          Comment


          • Ma samo da nisu sve tri ušle u zadnjoj sekundi, ne bi se ovako završilo. Nego što je bio penal u trećoj na kraju? Gledao sam neki ruski strim pa nisam razumeo
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by realnost View Post
              Ma samo da nisu sve tri ušle u zadnjoj sekundi, ne bi se ovako završilo. Nego što je bio penal u trećoj na kraju? Gledao sam neki ruski strim pa nisam razumeo
              Mislim da je isključeni igrač zasmetao šuteru.. Nisam siguran..

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Od finala ocekujem samo da neko razbije onome madjarskom golmanu makar nos,pozeljno bi bilo i zube da mu neko prospe,oni hrvatski igraci su dosta korpulentni tako da ima dosta kandidata.

                Comment


                • Svim srcem sutra uz bracu Hrvate.

                  Comment


                  • Ja ne znam samo zasto se svi sada ovde ponasaju kao da je nasa dominacija zavrsena. I dalje smo mi najjaca vaterpolo reprezentacija na svetu. Bez obzira ko osvoji ovo prvenstvo. To znaju vrlo dobro i Hrvati i Madjari, to zna vrlo dobro ceo svet. Samo sto je moralo nekada i da se ne uzme zlato, jbg ono sto su napravili u poslednje cetiri godine nije bilo realno. Osvojiti svako takmicenje koje igras. I sada cim se na jednom "kiksne" (a za nas je sve sem zlata kiks) odmah poruke tipa gotova dominacija i slicno.... Bla.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Da opet ponovim.. Pa samo da jedan od tri šuta na kraju četvrtina nije ušao, drugačiji bi bili parovi u finalu. Eto jbg da mu nije zasmetao, ne znam ko, u trećoj kada je isključen, bilo bi drugačije. Bili su bolji Hrvati, ali kod nas je Andrija bio bolji od 3ojice njihovih najboljih. Ako mora da se bira - podrška Hrvatima
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Dosadili su nasi. Nek drugi malo osvajaju
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Osvojismo 5 mjesto,svaka nam cast i to je uspjeh sa ovakvim timom.

                          Comment


                          • Pomislio sam da ne gledamo istu utakmicušto je i istina. Osvojišmo 3 mjesto

                            Comment


                            • Cestitao bih vam ali sam prilicno siguran da niste zadovoljni sa tim 3 mjestom.Ima Srbija jos uvijek najjaci tim na svijetu i to ce bit tako makar jos par godina,dosta igraca su jos uvijek u dobrim godinama a sta ce bit nakon Olimpijade iduce ne znam pitanje je sta ce bit uopste sa vaterpolom kao sportom,prakticno nigdje osim mozda u Italiji vise ne postoji jaka vaterpolo liga,a steta bi bila da vaterpolo propadne iako nekad sudije znaju da sjebu mec svakako je interesantniji od bocanja,brzog hodanja i jos nekih sranja kojih ima na OI.

                              Comment


                              • Kako ih drve Hrvati.

                                Ugasiše ih ljudi u prvoj četvrtini.
                                Last edited by p4p1; 29-07-17, 19:46.

                                Comment

                                Working...
                                X