Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l ima neko stream?
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Kakav vaterpolo krv ti jbm, kakve su ovo klase, strasno.

      Comment


      • Kako mi je antipatičan ova Cro. trener

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Kakav je ovaj Andrija OTAC vaterpola.
          A Hrvate sere sut samo tako. Odlicni su.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Je l moguće ovo 3 gola u zadnjih 2 sekunde da primimo. Ne kontam ni što je ovo penal bio
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Mozemo li i jedan njihov napad da igramo bez igraca manje????
              A oni imaju realizaciju igraca vise nevidjenu. Mislim da ih ovako vise u zivotu srati nece.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pa ako koga sere to je Andriju ajde vrijeme je za pobjedu valjda dosta 7 godina suse

                Comment


                • Dobicete na kraju. Bolje koristite prilike i koncentrisaniji ste.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Pih sto smo odigrali ocajno ovo polufinale, kontao sam da jednom mora doci kraj ovoj dominaciji, mnogo je htelo Hrvate, a nasi ocajni u odbrani i brzopleti u napadu.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma lako za napad losa obrana, gdje Srbija da primi 12 golova to me pamtim kad su

                      Comment


                      • Zastrasujuc nivo, ali hrvatski centri su nenormalni, nisam vjerovao da ovo imaju u sebi, sledece OI bi trebale da su njihove, imaju generaciju za tesku dominaciju, sidrase prije svega ali je izgledalo da je rano da se srusi Srbija. Mandic podbacio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mandic je bio bolestan, nije trebao ni da igra.

                          Comment


                          • Odlicna im je bila realizacija igraca vise a mnogo puta su dobijali igraca vise.
                            To je ono sto je presudilo. I nekoliko nasih glupih gresaka, ali sta je tu je. Morali su oni da odigraju nenormalo dobro, a nasi da podbace da bi nas uospte dobili na jedvite jade.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Mnooogoo lose odigrali odbranu
                              Svaka cast Hrvatima, oni pa sjajno odradili sve bitne momente u mecu.
                              Cestitam Mrki!

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nema tu price mnogo, da bi mi izgubili mora da Hrvatska ima dan kakav se desava jednom u tri godine,i da mi pritom im poklonimo tri gola u zadnje tri sekunde svake cetvrtine. Ja pratim vaterpolo 21 godinu, jos nijednu utakmicu nisam gledao da neki tim primi na kraju svake cetvrtine gol u poslednjim sekundama. Nesto nevidjeno...

                                Comment

                                Working...
                                X