Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ne treba nam rivalstvo, nego spajanje u SCG.
    Znas da sam mislio na sportsko rivalstvo . I da slazem se da nam vise treba spajanje.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Subjektivna sam, u ovom trenutku pogotovu, ali u vaterpolu generalno je UVEK najviše oštećenih, previše je valjda slobodnih tumačenja pravila od strane sudija, što je mnogo puta dokazalo, a ako je iko bio oštećen u prošlosti to je reprezentacija Srbije, odnosno Jugoslavije, SCG.. kako hoćete.

      A komentator je težak debil. Bože sačuvaj koliko je na ovom RTSu nesposobnih.
      Koliko su nas krali, treba narednih 10 godina da budemo zasticeni kao beli medvedi da bi se to vratilo u neku ravnotezu.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Šta je, hoćete da se bijete, a?
        Ada necemo choche... Ali da se ponovi utakmica i to u Podgoricu xaxa

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ne treba nam rivalstvo, nego spajanje u SCG.
          Ispod Ricma tutni Jugosloven

          Comment


          • Nikolic
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Hahahha e to sam ja mislio da je bilo, tj. tako nesto je opisao ovaj sto ubija na rts.
              Pa samo to moze da bude, nema sta drugo. Ali je problem sto nije bilo nikakvog kretanja unaprijed.

              Vaterpolo je debilan sport i da nismo dobri u njemu ja ga svakako ne bih gledao jbt tebi je dozvoljen kontakt po ruci u vaterpolo ako je lopta kod protivnika i sprema se na sut. Pa to se kosi sa svakom logikom
              sigpic

              Comment


              • Ajde ne lozite se ljudi najdosadniji sport ikad, da nismo dominantni u istom bio bi manje pracen od golfa i bejzbola. Kao sto ni tenis niko nije gledao kad je Ivanisevic osvojio Vimbldon.

                Bukvalno nemas pravila, sve je slobodno sudijsko uverenje. Da uvedu da se napad igra sa igracem vise mozda bi imao kakvu-takvu dimenziju i bio nesto zanimljiviji. Ovako iskulirajte svi i da se ismejemo karikaturi koja se odaziva na Toma.
                sigpic

                Comment


                • Vidi ga ovaj nesrecni Nikolic sto on podize pehar
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Zar se svojemu predsjedniku zvizdi cccc...
                    Sad ce himna, cek da smanjim ton... Xaxa

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Nikolićeva njuška mora da se ubaci...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Avramovic View Post
                        Ispod Ricma tutni Jugosloven
                        Ne mogu prvo da skontam kako da promenim nik.Editovacu kada uradim ili cu da napisem novi post.Plivam u prazno vec nekih 5 minuta.

                        Mora sada da pise Jugosloven ispod nika.

                        Comment


                        • Ali kad ga ubace u kadar posle svake tekme, a on mase ljudima.. a ne zna ni da mase :S

                          Comment


                          • Originally posted by bane je View Post
                            Zar se svojemu predsjedniku zvizdi cccc...
                            Sad ce himna, cek da smanjim ton... Xaxa
                            To ti samo govori o tome kakvo misljenje o njemu vlada u naciji.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Momcima svaka cast tako se gine za naciju.
                              Nikolic opet izvizdan, covek se blamira iz dana u dan.
                              Idem sad do gradske skupstine da nastavimo slavlje.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Ma sto se mene tice nema nikakvih tenzija. Srbija je bez premca, ovakvu grupu igraca na svijetu niko nema, ja sam iznenadjen sto je bila ovako gusta utakmica. Posebno jer je crnogorska reprezentacija najstarija na sampionatu i toliko je teskih utakmica odigrala u 10-ak dana. Spanija, Italija, Madjarska i sad Srbija. Bas mi je iznenadjenje kako su spremni. Kad bi to prenijeli u avgustu i dosli do medalje bilo bi sjajno. Kad odu Janovici, Brguljani, Ivovic, Petrovic, Scepanovic i Jokic ko zna na sta ce to liciti, iako se moze ostati pri vrhu jer je konkurencija mala, 5-6 zemalja igra ozbiljan vaterpolo i to je sve.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X