Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evropsko prvenstvo-velika borba sa Hrvatima, ali zahvaljujuci raspolozenim suterima Mandicu/3/ i Prlainovicu/2/ uz gol Randjelovica imamo 6:3 na 2 minuta do kraja 2/4.Gol Jaksica i idemo na odmor sa velikih 4 razlike.
    Hrvati lose koriste igraca vise, iako im golman Pavic odlicno brani, Nasi preko Cuka idu na 8:3. a Nikic izvanredan na centru i postize prelep gol za +6. S.Mitrovic sa krila razornim udarcem i +7.
    Mitrovic uplivavanjem sam sa golmanom za lagan gol, i 12:4 na kraju 3/4.
    Prlainovic sam sebi kreira sansu za sut i onda je to neodbranjivo-+9.
    Krajnji rezultat 13:6
    Last edited by jovan; 10-01-16, 20:56.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Ovi ako nastave ovako bice bas ruzno..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Bolesno koliko smo mocni, stvarno ne vidim nacin na koji bilo ko moze da nas pobedi bilo gde, a kamoli u Srbiji. Pojeli smo konkurenciju zadnjih nekoliko takmicenja, samo da se u tom tempu nastavi i na OI, to je najbitnije

        Comment


        • Najbitnije je da se ovo prenese na OI. Ovakva motivacija ovakav ubistveni ritam.. Samo da se prenese tamo gde ce to ove godine biti najbitnije.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Nije humano šta im radimo, dajte odmah finale da se ne dosađuju momci.. Samo da se prenesu ovi uspesi na OI, samo to zlato nam nedostaje pa da budemo baš ono vrhunski najbolji..

            Hrvati mogu biti zadovoljni, dobili tri sprinta
            Last edited by Lord Aleksoni; 10-01-16, 20:45.

            Comment


            • Bilo je neizvjesno na 1:0 za Hrvatsku.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Comment


                • Meni je cudno sto smo uopste pobedili, nema sporta u kom nas Toma Grobar nije unakazio sa svojim prisutvom na mecu.

                  Comment


                  • Veceras braca Grci do pobede!
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Dal moguće da ste zviždali na CG zastavu..

                      Zar ste toliko ograničen narod jbt.


                      Izgleda Nikolić epidemija....

                      Comment


                      • I u CG bi neko sasvim sigurno zvizdao Srpskim obelezjima, ne znam sta je tu tako cudno... Svugde ima izroda, nije lepo da poistovecujes kompletan narod sa njima i nazivas ogranicenim zbog nekoliko % zaista ogranicenih

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Nelupetaj.

                          U CG se nikad, ali nikad nije zviždalo na nečijoj himni, niti zastavi. I čak kada rukometašice Budućnosti igraju, i pred početak utakmice slijedi himna lige šampiona ili čega već, uvjek, ali uvjek cijela hala ustane da ispoštuje to. Na fudbalskim mečevima, aplauz ide na tuđu himnu. Jednostvno nismo kompleksaški narod.

                          Eto desilo se to na Cetinju kada su 10tak Nikšićana pjevalo što su pjevi na utakmici ženske košarkaške rep CG-SRB ali tu se radilo o pojedincima a ne o masi, kao vi na primjer.
                          Last edited by Dule Krtola; 11-01-16, 12:40.

                          Comment


                          • Originally posted by Dule Krtola View Post
                            Nelupetaj.

                            U CG se nikad, ali nikad nije zviždalo na nečijoj himni, niti zastavi. I čak kada rukometašice Budućnosti igraju, i pred početak utakmice slijedi himna lige šampiona ili čega već, uvjek, ali uvjek cijela hala ustane da ispoštuje to. Na fudbalskim mečevima, aplauz ide na tuđu himnu. Jednostvno nismo kompleksaški narod.

                            Eto desilo se to na Cetinju kada su 10tak Nikšićana pjevalo što su pjevi na utakmici ženske košarkaške rep CG-SRB ali to je ipak 10tak idiota i ne treba to gledati.
                            hahhahahahHHAHAHAHAHAHHA, MA DA, niste
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Jos ja sve kontam da smo isti narod :S

                              Comment


                              • Jugosloveni, opustite se.

                                Imam crnogorske korene, pa se ne poistovecujem sa njima zato sto sam se rodio i odrasto u Srbiji.Uostalom na popisu sam se izjasnio kao Jugosloven.

                                Comment

                                Working...
                                X