Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hebem ti vaterpolo i pravdu . Jedva izvukosmo +4 u zadnjoj sekundi i onda samo pogodili dva peterca. Koliki su ovi kreteni, da ovakve dve ekipe stave da igraju poslednje kolo kvalifikacija, obe ekipe trebale da idu direktno. Ali ne, moraju oni da prave nova pravila, tim koji je u prosloj sezoni osvojio takmicenje, igra u iducoj kvalifikacije.

    Pa gde to ima u pm

    Comment


    • Ja tek sada izvalio da oni koji su ispali iz poslednje runde kvalifikacija za LS, ne igraju Evrokup.Jes ovaj LEN smehotresna organizacija.

      Ovog vikenda se igra derbi prvenstva izmedju Radnickog i Zvezde, a pitanje je da li ce iko to da prenosi.Utakmica je na programu u nedelju i pocinje od 5 sati.A sledeceg vikenda Zvezda i Radnicki igraju Superkup Evrope u Beceju.

      Comment


      • RTS2 ce prenositi veceras od 8 Superkup Evrope gde ce se sastati kao sto rekoh vaterpolisti Radnickog i Zvezde.Proslonedeljni duel je dobio Radnicki sa 8:7 za one koji ne znaju.

        Comment


        • Bravo momci,bravo!
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Suvereno vladamo Evropom. Sramota je sto ne igramo u Evroligi, dobili smo i Partizan i Radnicki KG a oni igraju umesto nas

            Comment


            • VK Crvena zvezda - VK Vojvodina 14:9

              Fotografije: link

              Izveštaj: link

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=Zq40AqhPGbA

                Partizan - Oradea 10:4
                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                Comment


                • Jedna od najuspešnijih poslovnih žena u Srbiji Milka Forcan mogla bi da postane predsednica Vaterpolo saveza Srbije, prenosi “Sport”.
                  ali komentar na ovo jednog lika: ''kad tad bezim iz srbije' vjerovatno ogorcen vise svim i svacim


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Osnovana regionalna liga Srba, Hrvata i Crnogoraca

                    Predstavnici Vaterpolo saveza Srbije, Crne Gore i Hrvatske, dogovorili su u Beogradu da se od septembra organizuje regionalna Jadranska liga (JVL) u tom sportu proširena za srpske klubove.

                    Srbiju će u JVL predstavljati Crvena zvezda, Partizan, Radnički iz Kragujevca i Vojvodina, a takmičiće se i jedan klub iz Slovenije.
                    Na sastanku, međutim, nije definisan broj klubova koji će učestvovati u regionalnom takmičenju. Poznato je da će liga imati najmanje 12 učesnika, a najviše 16.
                    U drugu sezonu JVL učešće će izboriti 10 najbolje plasiranih ekipa iz prve sezone, plus dve, koje će se izboriti kroz kvalifikacije.
                    Takođe, dogovoreno je da se organizuje Upravni odbor lige, po principu tri člana iz Srbije i Hrvatske i dva iz Crne Gore, kao i eventualni član sponzora JVL.
                    Dogovoreno je i da se osnuje novo preduzeće i to sa ravnopravnim udelima sva tri saveza, a posebno će se obratiti pažnja na marketing takmičenja.
                    Takođe svake godine će biti organizovani turniri „final–ejt” najboljih klubova učesnika lige u mlađim selekcijama do 14 i 16 godina.
                    Formirana je i radna grupa u sastavu: Nemanja Marijan (Srbija), Perica Bukić (Hrvatska) i Petar Porobić (Crna Gora), koja bi već za sedam dana trebalo da krene u operacionalizaciju sistema takmičenja.

                    Izvor

                    Comment


                    • Je l' gledao neko utakmicu Zvezda - RAdnicki?

                      ja ono u zivotu nisam videla
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • DENIS SEFIK!
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ovo je najbolji potez u istoriji vaterpola.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ja se vec smorila zato sto smo vodili 3 gola, a ovi nas stigli i samo odjednom vidim kako se svi raduju
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Je l' gledao neko utakmicu Zvezda - RAdnicki?

                              ja ono u zivotu nisam videla
                              Ne znam dal je bilo ko u zivotu video,cak i na trenigu
                              sigpic

                              Comment


                              • Ao, svaka čast majstoru

                                Ovo nisam video do sada, fenomenalno. Što kaže Shone, najbolji gol u istoriji vaterpola.

                                Mene mrzelo da gledam meč. I onda ćale mi kaže jel si video gol Šefika, ja u transu

                                Srećom išli najzanimljiviji trenuci na meču i videh majstoriju Denisa.

                                Comment

                                Working...
                                X