Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Српски ватерполиста Андрија Прлаиновић одиграо је јубиларни 200. меч у националном тиму против Кине на Светском првенству у Барселони.
    Од освајања Светске лиге 2005, Прлаиновић је учествовао у свим саставима који су били на победничком постољу, изузев недавно у Чељабинску када је због одмора прескочио финални турнир Светске лиге.
    Прлаиновић је до сада за национални тим постигао 320 голова.

    "То је за сваког спортисту значајан тренутак, поготово када имате у тим утакмицама толико радости".

    Comment


    • На полувремену 7-2 против Румуна. Биће ово убедљива победа, како се и очекивало.

      Comment


      • Rumuni topovska hrana za nas. Lagana priprema za ono pravo sto sledi

        Comment


        • Ono što me raduje, je konačno dobra odbrana..

          Parovi četvrtine finala (30.jul):
          15:30 Grčka – Mađarska
          17:00 Hrvatska – Australija
          20:15 Crna Gora – Srbija
          21:45 Španija – Italija
          http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
          Sve je rečeno...
          Majstor svoga posla...

          Comment


          • Čini mi se da nas verovatno očekuje najteži posao na ovom prvenstvu i da težeg rivala nećemo imati do samog kraja, uz svo poštovanje prema ostalim reprezentacijama. Nadam se nastavku dobre igre, pre svega u odbrani, i rezultat ne bi smeo da izostane.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Nije me bilo par dana i sokirao sam se kad sam video da igramo sa Crnogorcima dok nisam skontao da su Spanci kao domacini izgubili i od njih i od Grka.

              Kao i vecina utakmica protiv njih bice neizvesno do poslednjeg minuta.Druga polovina zreba je sprdnja, Hrvati ce se prosetati do finala.Ne sumnjam u prolaz protiv Crnogoraca, samo ako njih prodjemo ne znam koga bih vise voleo da prodje u polufinale: Italija ili Spanija.Za nas ce kljucan deo biti igrac vise, jer tu ako budemo na nivou kao protiv Australijanaca ili Madjara(pa cak i malo slabije)tesko ce nas protivnici dobiti.Jedino da odigramo katastrofalnu odbranu u tom mecu, sto i nije nemoguce.
              Last edited by Ricma; 29-07-13, 09:21.

              Comment


              • Više bih voleo Špance, bez obzira što su domaćini. Nešto i ne igraju sjajno baš ovaj turnir, dok nam Italijani sa druge strane uvek daju puno nevolja. Inače, Španija ima veliki problem kada igra protiv većih timova od sebe.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Odigrali smo do sada kao sto se i ocekivalo. Dobil ismo u 1/8 nedorasle Rumune i pokazali smo klasu. Sada nam sledi derbi prvenstva sa Crnogorcima i to ce biti epski duel, i ko prodje tu imace ulogu favorita u 1/2.

                  Ako prodjemo ovo a nadam se da hocemo, bolje je da prodje Spanija jel kao sto rece Mladja gore, uvek su nam zadavali probleme i cak nas dobili na jednom prvenstvu , cini mi se u finalu na Svetskom, ne secam se koje bese.

                  Comment




                  • На данашњи дан пре 8 година у Монтреалу, ватерполо репрезентација Србије и Црне Горе постала је шампион света, победивши Мађаре у епском финалу са 8:7.
                    Вечерас од 20:15 играмо са Црногорцима. Биће ово финале пре финала, ал' ипак мислим да ће наш квалитет пресудити.
                    Идемоо!

                    Comment


                    • 'Dje Savic na ovoj slici

                      Originally posted by AleksaVP View Post
                      Odigrali smo do sada kao sto se i ocekivalo. Dobil ismo u 1/8 nedorasle Rumune i pokazali smo klasu. Sada nam sledi derbi prvenstva sa Crnogorcima i to ce biti epski duel, i ko prodje tu imace ulogu favorita u 1/2.
                      Na osnovu cega bi mi bili favoriti protiv Talijana ? Na osnovu toga sto su nas tukli u finalu SP-a i polufinalu OI-a a tek da ne govorim o Crnogorcima... Talijani po meni glavni favoriti za titulu
                      Last edited by Mr.M; 30-07-13, 12:14.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • [QUOTE=Mr.M;1062437]'Dje Savic na ovoj slici



                        Zajebavas se zato sto je "prop'o" il sta..?

                        eno ga iznad Vujasinovica

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          'Dje Savic na ovoj slici



                          Na osnovu cega bi mi bili favoriti protiv Talijana ? Na osnovu toga sto su nas tukli u finalu SP-a i polufinalu OI-a a tek da ne govorim o Crnogorcima... Talijani po meni glavni favoriti za titulu
                          Jeste su nas dobijali na prehodnim takmicenjima ali sada to nece moci. Sve sem naseg osvajanja ce biti iznenadjenje.

                          ps. Savic je tada bio mrsaviji, ne moze covek da se prepozna

                          Comment


                          • Originally posted by DelijaHool View Post



                            Вечерас од 20:15 играмо са Црногорцима. Биће ово финале пре финала, ал' ипак мислим да ће наш квалитет пресудити.
                            Идемоо!
                            Da su to Hrvati to bi bilo finale pre finala, kada pogledas ko je sve osvajao zlato u prethodnih par godina, a Hrvati su odmah iza nas po tome logicno je da bi projektovano finale trebalo da bude mi protiv Hrvata.Crnogorci u vaterpou imaju samo jedno zlato iz 2008 i ne vidim po cemu su oni veci favoriti od Hrvata koji su i konstantniji u odnosu na Djetice, jer redovno ucestvuju u zavrsnicama takmicenja.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Da su to Hrvati to bi bilo finale pre finala, kada pogledas ko je sve osvajao zlato u prethodnih par godina, a Hrvati su odmah iza nas po tome logicno je da bi projektovano finale trebalo da bude mi protiv Hrvata.Crnogorci u vaterpou imaju samo jedno zlato iz 2008 i ne vidim po cemu su oni veci favoriti od Hrvata koji su i konstantniji u odnosu na Djetice, jer redovno ucestvuju u zavrsnicama takmicenja.
                              Стоји то све, ал' мислим да су Црногорци тренутно бољи од Хрвата.
                              Можда грешим.

                              Иначе Мађари декласирали Грке са 9:3, док се Хрвати батргају са Аустралијом и 4 минута пре краја губе 5:4.

                              линк ако некога занима.

                              EDIT:
                              Аустралија погодила стативу у последњим секундама за победу од 6:5.
                              Продужеци.
                              Last edited by Avramovic; 30-07-13, 17:00.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Jeste su nas dobijali na prehodnim takmicenjima ali sada to nece moci. Sve sem naseg osvajanja ce biti iznenadjenje.

                                ps. Savic je tada bio mrsaviji, ne moze covek da se prepozna

                                Ovo mi je moglo reci i dete od 4 godine, potkrepi dokazima, nesto konkretno ? Oni su u istom sastavu, igraju jos bolje i agresivnije u odbrani nego na prethodnim prvenstvima dok mi se nasa igra nimalo ne svidja, mislim da ce nas i Crnogorci dobiti, nismo jos imali ozbiljnog rivala, po meni su Talijani daleko najbolji pa onda dolazimo mi ali nasi ce veceras puci, videces
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X