Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doveli smo centra

    Direktor Igor Milojević i Amerikanac Džon Man danas su potpisali ugovor na 1+1 godinu.

    Džon Man je rođen 1985. godine u Kaliforniji i standardni je reprezentativac SAD.

    U dosadašnjoj karijeri, nastupao je za Univerzitet Kalifornija, NJ Atletik Klab, Barselonetu i italijanski Nervi.

    Igra na poziciji centra i visok je 202 cm i težak 110 kilograma.

    Comment


    • Дејан Савић је одредио 13 играча који ће Србију представљати на Светском првенству у Барселони. На списку су: Бранислав Митровић, Душан Мандић, Живко Гоцић, Вања Удовичић, Милош Ћук, Душко Пијетловић, Слободан Никић, Милан Алексић, Никола Рађен, Филип Филиповић, Андрија Прлаиновић, Стефан Митровић и Гојко Пијетловић.

      Comment


      • Pocelo je danas Svetsko Prvenstvo . Trenutno igramo sa Australijom, pruzaju nam neki otpor, dobar su protivnik za sad. Evo sada smo tek prvi put poveli sa dva gola prednosti, samo je pitanje kada cemo da prelomimo ovo.

        Rutinska pobeda na kraju, 10:7. Bilo je bojazni od ovog meca, prvi je mec na prvenstsvu, Australija je nezgodan protivnik. znali su da nas dobiju. Ali dobro je sto smo shvatili ovo ozbiljno i dobili mec.

        Sada sledi dan pauze, pa onda prekosutra derbi grupe protiv Madjara.
        Last edited by Lord Aleksoni; 22-07-13, 13:35.

        Comment


        • Oduvek smo igrali neizvesne utakmice sa Australijancim, jos kada se uzme u obzir da je to bila prva utakmica u prvenstvu i slusajuci izjave nasih vaterpolista ocekivao sam da ce biti tesno do kraja.Australijanci su nas pratili koliko su mogli, i kod njih i kod Madjara nakon Olimpijade je doslo do smene generacija.Nesto sto smo mi uradili jos pre 4 godine.Kasnije je dosao do izrazaja kvalitet nasih pojedinaca.Cini mi se da smo ih dosta potcenili u prvoj cetvrtini da bi u drugoj vec napravili razliku i tu prednost odrzavali do kraja utakmice.Mi smo u nekompletnom sastavu pobedili Madjare u njihovom najjacem sastavu pre mesec dana kada smo igrali Svetsku Ligu i ne ocekujem da cemo imati vecih problema sa njima.Odgovara nam itekako danasnja pobeda Grka nad Crnogorcima, jer su realne sanse da mi igramo sa njima u cetvrtfinalu, jer se ukrstamo sa drugoplasiranom ekipom iz te grupe gde su Spanija, Grcka i Crna Gora.Sve to pod uslovom da mi i Spanci koji su domacini opravdamo uloge favorita u sledeca dva kola.

          Comment


          • Važno je što smo lakše nego što se očekivalo dobili prvi meč i to sa Australijom. Vanja kapitenski, centri odlični, a posebno mi je drago za Gojka, veoma je važno da osjeti sigurnost za sledeće mečeve.

            http://sportinfo.co.rs/1-dan-poraz-c...skih-sampiona/
            http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
            Sve je rečeno...
            Majstor svoga posla...

            Comment


            • Србија на полувремену води 7:5 против Мађарске!
              Идемо!!!

              Comment


              • Ja sam potpuno zaboravio na ovaj mec. Dobijamo i ovo, samo da odigramo stalozeno i trijumf je tu, Madjari sttara musterija .

                Comment


                • Ocajni Madjari u odbrani celi mec, nista ne mogu da odbrane a i Mitrovic odlicno danas brani, sve im je skinuo. Tesko ce Madjari u narednih par godina uzeti zlato na na nekom prvenstvu, sumnjam da ce ovaj olimpijski ciklus do finala uopste doci. Dosta novih imena ima, nema vise Kasasa,Tamasa Varge,Birosa,Kisa,Benedeka(sadasnjeg trenera),pa 'ajde da spomenem i Stajnmeza mada on nije nesto preterano cesto bio u sastavu. U svakom slucaju po meni mi ovo prvenstvo moramo uzeti, Italija i Srbija po meni glavni favoriti mada ja ne bi ni Crnogorce tako lako otpisivao bez obzira na sramotni poraz protiv Grka
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ма играмо таман толико колико је потребно за победу..
                    Буквално играју са играчем више целу текму, па опет губе..буранија.

                    Comment


                    • Trebao bi Savic TO da zove(sto upravo cini) s obzirom da Madjari prave seriju 3-0 i dolaze na 11-10, opustili su se nasi previse misleci da su zavrsili posao
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Даде га Митровић.
                        Не смемо да дозволимо неизвесну завршницу..

                        EDIT:
                        То би било то..

                        Spoiler
                        Ал' је шашав овај коментатор са РТС-а..
                        Last edited by Avramovic; 24-07-13, 13:39.

                        Comment


                        • Sa 70% snage dobiti Mađare. Koliko se sjećam oni su nas dobili samo na EP u Zagrebu od finala OI u Atini 2004. godine..
                          Bravo delfini..
                          http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                          Sve je rečeno...
                          Majstor svoga posla...

                          Comment


                          • Филип Филиповић постао отац током меча са Мађарима! Честитамо!

                            Comment


                            • Nezadovoljan sam time kako smo se opustili u poslednjoj cetvrtini, protivnik je imao sansu i za izjedancenje ako se ne varam, a i moglo je ovo da bude neizvesna zavrsnica do poslednje sekunde.U par situacija smo ih podcenili sto su Madjari znali da kazne.Ovakve stvar ne treba da se ponavljaju, nadam se da ce ova opomena za nase igrace biti povoljna i da ovu gresku kasnije u toku sampionata necemo ponoviti.Svidelo mi se sto smo danas igrali raznovrsno u napadu, mada ruku na srce Madjari nikada nisu vazili za defanzivnu ekipu.Gol Mandica iz prve me je najvise impresionirao.Igrac vise kod Udovicica bila najveca boljka, a mi drugu utakmicu za redom imamo visok procenat igraca vise.Prvo mesto je obezbedjeno i sada mirno mozemo da cekamo rasplet u grupi A.

                              Comment


                              • Tukli smo i Kineze sa 16:9. Malo smo se mučili, a onda na kraju druge i početkom treće četvrtine serija od 5:0 i to je to.
                                Sada vjerovatno igramo sa Rumunijom u nedelju.
                                http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                                Sve je rečeno...
                                Majstor svoga posla...

                                Comment

                                Working...
                                X