Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je bre momci . Kakav crni Pro Reko , ovako se pokazuje ljubav prema klubu

    Comment


    • Vodimo sa 9:6 u poslednjoj cetvrtini protiv Madjara , nadam se da dobijamo ovo . Ali ovi sa RTS-a su toliki maloumnici da je to nemoguce , igramo finale a oni ni da se ukljuce u prenos

      Comment


      • Jos jedna titula protiv nedoraslih Madjara , pobeda od 12:7

        Comment


        • Tukli Mađare 12:7 i po sedmi put osvojili Svetsku ligu...

          Čestitke Saviću na prvom trofeju sa reprezentacijom..
          http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
          Sve je rečeno...
          Majstor svoga posla...

          Comment


          • Kad nam polazi sve za rukom, meljemo sve pred sobom.Jedino su greske naseg golmana odrzavale protivnika u igru.Dobro smo se branili i sa igracem manje.Madjari ce u ovakvom sastavu igrati na SP, dok cemo mi biti sigurno pojacani Prlainovicem i Pijetlovicem.Za ostale videcemo.Ispada da su nas Crnogorci od svih selekcija najvise namucili, falili su u ovoj zavrsnici Hrvati kao i Italijani, a Crnogorcima fali pola tima tako da se sigurno necemo ovako prosetati na SP.

            Dejane, svaka cast!Uspeo si da nastavis kontinuitet zlatnih medalja, posto svake godine osvojimo barem jedno zlato bez obzira koje to takmicenje bilo.

            RTS-BRUKA I SRAMOTA!

            Comment


            • Kapiram da ni mi nismo igrali baš u najjačem sastavu tokom većeg dela turnira koliko sam pročitao po novinama. Nastavljamo sa dobrim rezultatima. Sistem je tu, i nastavićemo da dominiramo Evropom !

              A ne znam što se čudite za RTS, stvarno ne znam
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Filip Kljajević se posle godinu dana vratio među crveno-bele. Iskusni bek je prošlu sezonu nastupao za francuski Rems.


                EDIT :



                Last edited by Lord Aleksoni; 21-06-13, 19:10.

                Comment


                • denis sefik jos godinu dana u zvezdi

                  Comment


                  • http://www.redstarbelgrade.info/sd-c...io-ugovor.html

                    Comment


                    • Evroliga od ove godine menja sistem takmičenja i smanjuje broj timova na 12. Osam klubova će dobiti pozivnicu dok će četiri kluba doći preko kvalifikacija.

                      Šampione Evrope Crvena Zvezda, i osvajač Evropskog kupa Radnički igraće kvalifikacije koje neće biti lake, jer će se igrati tri runde kvalifikacija.

                      Partizan je, zbog ostvarenih rezultata proteklih godina, dobio pozivnicu i sigurno će igrati u Evroligi. Crno- beli su osvojili 7 titula prvaka i 3 puta igrali finale. Nalaze se na trećem mestu Evroligaških klubova iza Mladosti i Pro Reka.

                      Od ove godine odluka LEN - a je da se ne igra fajnal for već fajnal siks.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Jedino sto je pozitivno je sto su ovi iz LEN i definitivno skrenuli i sto ce ovaj sport konacno otici dodjavola gde mu je i mesto.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Velika bre sramota da sampion iz prosle sezone ne igra direktono iduce sezone . Razumem ja da je Partizan bio uspesan u proteklih 9,10 godina ali ovo je po meni prevelika nepravda.Prosetacemo se lagano kroz kvalifikacije ali ostace gorak ukus.

                          Comment


                          • Meni se svidja ovaj novi format, bice vise neizvesnih meceva.I Zvezda i Radnicki bi trebalo da lagano prodju kvalifikacije i izbore plasman.Zvezdu su trebali da ispostuju, pa makar im i dali WC sto su osvojili Evroligu.Ovo je kretenski potez LEN-a.Taj Final Six kontam da ce se igrati kao sto je slucaj sa finalnim turnirom Svetske Lige u odbojci.

                            Comment


                            • Imam neki osjećaj da ovo ide sve u korist Pro Recca, ali važno je da je većina tima ostala, pa da ovu sezonu tučemo i gospon Volpija..
                              A inače 22.jula počinje Svjetsko prvenstvo u vaterpolu, pa evo mog teksta koji je pregled dosadašnjih učešća naših "delfina".
                              http://sportinfo.co.rs/od-beograda-d...stvima-videoo/
                              http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                              Sve je rečeno...
                              Majstor svoga posla...

                              Comment


                              • Никола Вукчевић ново појачање шампиона Европе

                                Comment

                                Working...
                                X