Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt najezio sam se od kapitena. Daj u pizdu materinu da svi damo pare, ovo nije humano.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Sada je red na drzavi , sto je i rekao Prlainovic da ulozi novac da se sacuva ova ekipa

      Rađen:

      "Drago mi je što sam bio deo svega ovoga, drago mi je što su došli svi ovi ljudi da nas podrže. Ponovo smo deo istorije, nadam se da ćemo ostati u ovom sastavu da ponovo haramo Evropom i terorišemo klubove. Neverovatno koliko smo moćni!"
      Prlainović:

      "Istorija je ispisana! Odigrali smo fantastičnu utakmicu, bili smo bolji tokom cele utakmice i više nego zasluženo smo slavili. Najponosniji sam kapiten na svetu! Ovo je uz Bari najveći uspeh SD Crvena zvezda, znajući šta smo sve prošli ove godine i koliko nam niko nije pomagao... Ovo je najbolja ekipa u kojoj sam ikada igrao!"
      Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-13, 20:56.

      Comment


      • ovu ekipu ako raspustimo to ce biti steta za citav srpski vaterpol...kakvi su ovo momci i ljudine kad ovako ginu bez para...ZVEZDA JE SAMPION EVROPE LJUDIIIIIIIIIIIIIIIIIII

        Comment


        • Čestitke mojoj Crvenoj Zvezdi !!! Uvek u !
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zajebite te vase izvore, Radjen i Andrija su sve rekli, sve je na NAMA i onim glavonjama, red je da se ovaj san nastavi!!!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Jedino da se fuzionisete sa Radnickim da biste mogli da zadrzite ekipe na okupu.

              Salu na stranu, treba shvatiti da nam smo ekonomski nestabilna zemlja i dok god vlada ovakvo stanje u drzavi(a nece se u skorije vreme drasticno promeniti) gledacemo cak i u vaterpolu kako nam najbolji igraci prelaze u druge zemlje.Hrvati mnogo stoje na tom planu+Volpi stoji iza Primorja.Raspad ekipe je bio neminovan, pa samo vidite sledece primere.Ta sudbina je zadesila isto vaterpoliste Partizana pre dve godine, a i prosle godine rukometasice Buducnosti(jeste da je drugi sport u pitanju kao i druga zemlja, male je razlika ).I siguran sam da ovo nije poslednji put, jer se kod nas nista nece promeniti u godinama koje dolaze.
              Last edited by Ricma; 01-06-13, 21:08.

              Comment




              • Krv ti Od 1:10.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Realno. I tad su bile iste priče, da se održi Partizan na okupu, da se uzimaju trofeji itd. itd. Moramo da shvatimo da država em što nema kinte, em što ne j... 2% da daje i nagradi klubove koji reprezentuju ovu zemlju. Partizan F4 u basketu, super, odlično, aj videćemo nešto. Partizan prvak Evrope u vaterpolu, istva stvar. Isto će biti i sa Zvezdom. Daj Bože da nešto krene na bolje.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Slepacka smo drzava.. Sa tako malo para ti uzmes 3 trofeja.. Stvarno cemo ispasti svi zajedno jadnici ako ne nadjemo pare..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Mi smo oduvek bili drzavni projekat Projekat da cemo jednog dana pod nerazjasnjenim okolnostima mozda dobiti nesto para.

                      Ja ne znam da li ne shvatate koliko je to malo para. Nesto preko 400k za celu sezonu sa sve strucnim stabom.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • bar za vaterpol netreba puno para da se osvajaju trofeji valjda se nadje neko pametan da ovo podrzi jer veceras je prelijepa slika obisla svjet...gdje jos na svjetu se igra vaterpol u ovakvoj atmosferi...NIGDJE

                        Comment


                        • Ma svi su svestni toga, i to ne vuče od pre par godina, već i u one najbolje dana. Da li se sećate da je prošlo jedno finale reprezentativno, u bilo kom takmičenju, govorim o vaterpolu, da komentator nije u završnoj reči rekao ono što mi svi dobro znamo, da nas ovi momci nikada jednostavno nisu razočarali, i da su se uvek sa najjačih takmičenja kući vraćali sa medaljom bilo kog sjaja, uprkos realnom stanju da jednostavno za sve te uspehe, nagrada je gotovo mizerna. Ma veterpolo je u globalu slabo plaćen sport, i ponovo ti momci kidaju za svaku pobedu, svaku medalju, za razliku od ostalih naših "zvezdica" iz drugih kolektivnih sportova.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • cestitke zvezdi na tituli, ipak su najbolji ove sezone, a partizan tim koji je najbolji klub u istoriji vaterpola pitanje dal ce docekati sledecu sezone, jer se nalazi u najvecoj krizi od osnivanja kluba
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Mi smo oduvek bili drzavni projekat Projekat da cemo jednog dana pod nerazjasnjenim okolnostima mozda dobiti nesto para.

                              Ja ne znam da li ne shvatate koliko je to malo para. Nesto preko 400k za celu sezonu sa sve strucnim stabom.
                              A neki fudbaleri imaju upola tolike plate... Sramotno je ako ne nadjemo pare
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ja jos ne verujem, da mi je neko pre par godina pricao da ce ovo biti... Svaka, ali svaka cast, ogroman uspeh

                                Comment

                                Working...
                                X