Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Presudilo je to sto je Partizan ocajno odradio igrac vise.Vrlo je bio spor protok lopte, a i igraci ko da su se uplasili od Sefika i nisu smeli da se priblize golu.Bravo za igrace, nisam se nadao da ce ovo otici u produzetke nakon sto su potonuli u druoj cetvrtini i kada smo pravili pocetnicke greske.


    Na kraju pederski gol Pijetlovica nam je onemogucio da gledamo peterce.Ipak krivo mi je mnogo kad se sve sabere, ovde su nam realnije bile sanse da dodjemo do trofeja nego u prvenstvu.Ne verujem da cemo stici do finala protiv Radnickog koji je juce igrao oslabljen ako sam dobro cuo.
    Last edited by Ricma; 13-01-13, 19:33.

    Comment


    • Odigraoi ste ekstra mec sa talentovanom generacijom. Bice bolje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Treba nam neko iskusan da bismo se mogli smatrati ozbiljnom ekipom na sva tri fronta.Isto kao sto smo Evropu pre dve godine pokorili sa Vujasinovicem, mislim da bi resenje bio povratak Vanje Udovicica.

        Samo da se projekat iz Radnickog sto pre zavrsi neslavno.

        Tek sad izvalio da je Radovic presao u Jadran.Bas kaskam.

        Comment


        • Steta, falilo je iskustva. Imamo ekstra ekipu i kao sto kaze @NebojsaNS bice bolje.

          Cestitke komsijama
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Pre cemo mi, nazalost. Evo Radnicki doveo i Pijetlovica mladjeg, para ne nedostaje. Nadam se da ce ovi nasi sada izmusti bar malo Gasprom za pare. Bar za plate jebem li ga.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Kobacnoooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! , prvo osvojen trofej posle ne seca se koliko godina
                ovo je trebal oda se ekipa motivise , da zna da mzoe da seosvajaju trofeji protiv vecitig rivala u finalu
                sta vise da kazem sem KUP JE NAS !!!!!!

                Comment


                • Bravo momci. Bice toga jos. Iskren i lijep zagrljaj Vujasa i Dekija. Kapa dolje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Grobari gleda li ko vaterpolo? Savrsenstvo od 2. poluvremena na nezgodnom gostovanju u EL. Momci su sve bolji iz meca u mec kako sezona odmice, Vlada izvlaci iz njih i vise od maksimuma.

                    Mandic ce biti cudo od igraca.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gledao ja Vojvodinu i Partizan kombinovano.

                      Partizan sam gledao do trenutka dok se nisu odlepili na +4.Odigrali su savrseno trecu cetvrtinu, i u napadu i u odbrani.Ono sto nije valjalo u pocetku je sto smo opet imali losu realizaciju igraca vise, a i lako smo ispustili prednost od dva gola.Pomislio sam kad su poveli da cemo se sa njima muciti do kraja, ali dobro je da sam se prevario.Osigurano je drugo mesto u grupi, to je najbitnije.Ne verujem da Spandau moze uzeti bod na Banjici.

                      Vojvodina u poslednjim sekundama ispustila pobedu.Lep gol Marka Cuka, ali izgleda da je bio unutar 5 metara i zbog toga su se bunili igraci Vojvodine.Ostaje zal za propustenom pobedom, zato sto ce im pobeda protiv Brese biti imperativ.Bila je i jedno topljenje unutar 2 m gde je trebao da svira sudija petera za Vosu, ali nije.Treba spomenuti da je trener gostiju nakon jedne situacije sutnuo cunj u vodu.I naravno da je popio iskljucenje.xD

                      Radnicki je pobedio Debrecin na svom bazenu sa 9:6 u prvom mecu polufinalu LEN kupa.

                      Comment


                      • Naravno da gledamo.

                        Nisam hteo nista da pisem posle finala kupa, vidim da se opasno potcenjujemo od strane Zvezdasa. A licno misljenje je da smo bolji tim. Da, imaju oni ona dva vanzemlajca Pijetlovica i Prlainovica, ali sve ostalo je na nasoj strani.

                        Mandic ce biti bolji od Filipa Filipovica,. Time sam sve rekao.

                        Comment


                        • Daj da sva tri kluba izguraju sezonu, i mi i vi i Radnicki smo u ozbiljnim problemima i ni za koga nije sigurno da ce zadrzati tim, cak ni za vas.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Moz` bit`, a i ne mora. Govorim o Partizanu.

                            Mi ovako funkcionisemo vec godinama, ove godine od sva tri nasa kluba imamo najmanji budzet i najvise tih mladih igraca koji igraju za "stipendije". Mislim da dugujemo pare jos za onu sezonu u kojoj smo osvojili Evroligu. A bojim se i pre toga. Ali, kazem ti nije to nista novo, nama je vec 5,6 godina svaka sledeca sezona ona u kojoj cemo mozda ostati bez celog tima (kao tamo 2001, 2002). Ali, ostaje neka osnova u vidu tih klinaca, i onda sve jovo nanovo.

                            Situacija u Zvezdi i Kragujevcu je drugacija jer imaju mnogo skuplji tim, Radnicki posebno. Ali, oni nemaju plan B.

                            Cenim da nece biti rasipanja timova jer je situacija u Evropi generalno katastrofalna, Recco se ugasio, ostaju jedino Turci. Sto neko rece, situacija u vaterpolu je takva da mozes da biras gde ces da igras za dzabe. Pa kad vec igras za dzabe, igraj kuci.

                            Comment


                            • Tragedija je da nijedan tim prve lige nije isplatio vise od jedne plate/stipendije ove sezone. Mislim ako ne moze ekonomski da se podrzi vaterpolo onda ga i treba ugasiti kao sport. Realno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Taman posla da se ugasi. Treba ga samo iz poluamaterskog nivoa u kome je sada prevesti na amaterski nivo.

                                Comment

                                Working...
                                X