Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo nije dobro za srce...... Bravo delfiniiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
    I druga titula je naša.......
    Ajmo srbijooooooooooo!!!!!
    sigpic

    Comment


    • Bravooo bre sinoviiiii...svaka cast bre.. Srbijaaaaa zasluzeno pobedila,a sudije su nas unakazile po ko zna koliko puta 2 iskljucenja u napadu,ali opet mi smo najbolji idemoooo
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment






      • Ma najjaci smo bre....
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ljudi, ajde, ako je moguce naci, neka neko okaci zvanicnu statistiku meca. Siguran sam da statistika uopste nije na strani Srbije. Siguran sam da broj igraca vise nije u niciju korist... Sport je krajnje idiotski, gdje je dovoljno baciti loptu na centra, a sudija ce da dosudi iskljucenje, ukoliko je prethodno dosudio protivnickoj ekipi... Srbija je preokrecala zbog igraca vise, imala je takodje jednom dva igraca vise, CG dva puta... CG su iskljucena dva bitna igraca dosta prije kraja... Sport nije uopste vrijedan bilo kakvog ekstra komentarisanja, i niko ne moze da tvrdi da je neko ostecen, ili nagradjen. Bar ne u ovom mecu, jer nidje nije bilo doslo do neke klasicne povrede pravila, a za sve ostalo je slobodna sudijska procjena, sto hebe ovaj sport.

          Comment


          • 29. Januar da se proglasi državnim praznikom!BRAVO VATERPOLISTI!
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Ljudi, ajde, ako je moguce naci, neka neko okaci zvanicnu statistiku meca. Siguran sam da statistika uopste nije na strani Srbije. Siguran sam da broj igraca vise nije u niciju korist... Sport je krajnje idiotski, gdje je dovoljno baciti loptu na centra, a sudija ce da dosudi iskljucenje, ukoliko je prethodno dosudio protivnickoj ekipi... Srbija je preokrecala zbog igraca vise, imala je takodje jednom dva igraca vise, CG dva puta... CG su iskljucena dva bitna igraca dosta prije kraja... Sport nije uopste vrijedan bilo kakvog ekstra komentarisanja, i niko ne moze da tvrdi da je neko ostecen, ili nagradjen. Bar ne u ovom mecu, jer nidje nije bilo doslo do neke klasicne povrede pravila, a za sve ostalo je slobodna sudijska procjena, sto hebe ovaj sport.
              Bad troll is a bad troll
              Last edited by Lord Gangarić; 29-01-12, 16:12.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Ljudi, ajde, ako je moguce naci, neka neko okaci zvanicnu statistiku meca. Siguran sam da statistika uopste nije na strani Srbije. Siguran sam da broj igraca vise nije u niciju korist... Sport je krajnje idiotski, gdje je dovoljno baciti loptu na centra, a sudija ce da dosudi iskljucenje, ukoliko je prethodno dosudio protivnickoj ekipi... Srbija je preokrecala zbog igraca vise, imala je takodje jednom dva igraca vise, CG dva puta... CG su iskljucena dva bitna igraca dosta prije kraja... Sport nije uopste vrijedan bilo kakvog ekstra komentarisanja, i niko ne moze da tvrdi da je neko ostecen, ili nagradjen. Bar ne u ovom mecu, jer nidje nije bilo doslo do neke klasicne povrede pravila, a za sve ostalo je slobodna sudijska procjena, sto hebe ovaj sport.
                Ko sisa statistiku, rezultat je 9-8.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bravooo...svaka cast...
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ljudi, ajde, ako je moguce naci, neka neko okaci zvanicnu statistiku meca. Siguran sam da statistika uopste nije na strani Srbije. Siguran sam da broj igraca vise nije u niciju korist... Sport je krajnje idiotski, gdje je dovoljno baciti loptu na centra, a sudija ce da dosudi iskljucenje, ukoliko je prethodno dosudio protivnickoj ekipi... Srbija je preokrecala zbog igraca vise, imala je takodje jednom dva igraca vise, CG dva puta... CG su iskljucena dva bitna igraca dosta prije kraja... Sport nije uopste vrijedan bilo kakvog ekstra komentarisanja, i niko ne moze da tvrdi da je neko ostecen, ili nagradjen. Bar ne u ovom mecu, jer nidje nije bilo doslo do neke klasicne povrede pravila, a za sve ostalo je slobodna sudijska procjena, sto hebe ovaj sport.
                      Apsolutno.Kako je tanka linija izmedju kontra faula i iskljucenja.Sve je slobodna sudijska procjena.
                      Bravuljanski sport,nego tu smo uspjesni pa se prati.

                      Cestitke Srbiji
                      sigpic

                      Comment




                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Udovičić: Neka se Hrvatska bavi sobom, a ne Srbijom

                          Ja kad izgubim gledam svoje greške, a ne tuđe. I Hrvatska bi trebalo da gleda svoju igru i statistiku, rekao je zagrebačkim medijima kapiten Srbije i igrač Mladosti

                          ZLATNI „delfini“, prvaci Starog kontinenta, rastali su se, posle Evropskog prvenstva, u sreći i veselju. Otišao je svako svojim putem i svaki je u svom klubu dočekan kao šampion, pa i prvi među jednakima Vanja Udovičič u zagrebačkoj Mladosti.


                          Novinarima u Zagrebu je razgovor sa srpskim kapitenom bio prava poslastica, naročito kad se u epicentru sportskog događaja našao (ne)fer odnos između selekcija Srbije i Hrvatske. Pitanja vezana za duel sa Crnom Gorom, koji i dalje bolji „kockaste“, bila su direktna, ali je tamošnje novinare zanimala „navodna“ novčana nagrada od države obećana timu Dejana Udovičića... Ako su se nadali da će se Vanja zbuniti, varali su sami sebe...

                          sp-vanja-udovicic_310x186.jpg

                          Comment


                          • Od 15:45 igraju Szeged-Partizan, prenos na RTS 1 , Partizan da bi prosao u QF mora pobediti sa 2 gola razlike ili sa jednim ali da dadnu vise od 9 golova
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Zlokovic u Zvezdi
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment

                              Working...
                              X