Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • svaka čast momcima!

    kakvo srce imaju!
    sigpic

    Comment


    • Italijani drze cas vaterpola Hrvatima, kakvu samo odbranu imaju, Tempesti
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Rekao sam ja u temi ranije , Tempesti je verovatno najbolji golman na svetu trenutno ... Lik skida nemoguce ... Tek sam ustao , vidim Srbija 15-14 uz ludu 4. cetvrtinu ... Morat cu gledati snimak i videti kako su Delfini odigrali ali imam osecaj da je mec bio pun adrenalina , inace volio bih da Hrvatska dobije pa da ih mi u finalu naucimo nekim stvarima
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Italija igra odlicnu odbranu, minut do kraja, vode 9:7...Tempesti sjajan...

          Izgleda da nam se smesi zlato, jesu Italijani nezgodni ali siguran sam da ih dobijamo.
          sigpic

          Comment


          • I Hrvatska ponovo bez medalje, Srbija kao i obično zlato

            Nema sta najbolji smo, svetska sila u vaterpolu SRBIJA
            Last edited by Nebojsa; 29-07-11, 18:45.
            No1e

            Comment


            • Od kuda znas da je Hrvatska bez medalje ... Igraju sa Madjarima za bronzu , ali Tempesti je stvarno golmancina , mora se dobro spremiti nas tim i nadam se da pobedjujemo i osvajamo jos jedno zlato na svetskoj smotri ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Bravo momci, sada jos Hrvati i novo zlato. Nema sumnje ko je najjaci i ko ce to biti jos nekoliko godina.

                Trebalo bi da editujem post
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • odlicno svaka cast momci pa na vas smo navikli

                  Comment


                  • Kakva utakmica danas znači ono nije bilo normalno dobro je da sam ostao živ svaka im čast borili su se kao lavovi !
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Aaaaa ono juče je bilo za infarkt!
                      Bravo u svakom slučaju i nadam se da nam tako nešto neće i sutra prirediti!
                      Last edited by miloolja; 29-07-11, 23:40.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • http://www.mondo.rs/s213334/Sport/Os...za_Hrvate.html

                        Hrvati treci, dobili druge komsije 11:10, najefikasniji Miho Boskovic, 4 gola. Jedva cekam 3, Italija mora pasti
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Pobedjeni su Madjari, nasi najveci rivali , ali to ne znaci da zlato moramo da predamo Italijanima.
                          IDEMO DO POBEDE!!!!!!!!

                          Comment


                          • Razbranili smo Tempestija, ne valja...
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dobro brani onaj golman Italijana jbt...Bice bolje valjda...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Strasan golman Tempesti , jako mu tesko zabiti gol ali i mi smo odigrali sada dobru odbranu , samo smo 1 gol primili ali nismo dali ni jedan ... Valjda cemo sto pre zabiti gol jer su tako i Hrvati , nisu 15 minuta prvih gola zabili i onda je bilo tesko da se vrate
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X