Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze me sacuvaj

    Ubacio sam tiket jer nema teme pa cisto ovde da ubacim ... Jer na svaku ti Majo moras traziti dlaku u jajetu jbt ... Ako smeta izbrisite tiket nemojte pametovati ... Ako ste modovi ne znaci da ste ...

    EDIT Dacha : Nebitno ... Ako se ne razumes nemoj pisati nista
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Dobro bre covece,razumes li ti da nikog ne interesuju vaterpolo tiketi ovde,imas temu u fudbalu i tamo se dogovaraj sa forumasima koji se klade ali nemoj svaku temu spamovati.Ja nisam moderator za ovaj deo foruma,sto znaci da ovde pisem kao obican clan ali ti ukazujem da malo prestanes sa spamom i razmislis gde ces postovati pre nego postujes.I molim te za kraj,u sta se ja to ne razumem???
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Treba biti maksimalno oprezan sutra, bez obzira što smo mi veliki favoriti. Nemci su nas u martu, na opšte iznenađenje i to u Kruševcu, u okviru Svetske lige pobedili sa 10:9.
        Imaju doduše sada problema sa nekim povredama, ali jako dugo igraju u istom sastavu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Treba biti oprezan, krenuce oni svom snagom ali nije to dovoljno da bi nas pobedili....5 razlike za nas ;)
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ocajna treca cetvrtina,do tada je utakmica bila egal.Rekao sam da protiv Hrvata ne smije biti padova,nazalost bilo ih je,jos su bili gori nego ikad.Ocajna i realizacija sa igracem vise,a i Sefik nije uspio nista da odbrani.
            Italijani su prelako dobili Spaniju,tako da u polufinalu gledamo najjaci mogu derbi Srbija-Madjarska,a jako ce biti i drugo polufinale izmedju Hrvatske i Italije.Vjerujem da ce pobjednik meca Srbija-Madjarska doci i do titule,a znamo koliko Srbiji odgovaraju Madjari ;)
            sigpic

            Comment


            • Vladane,tebi je lako,navijas za 2 zemlje
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Vrlo interesantni mecevi su nocas bili ... Ja sam gledao samo zadnje 2 cetvrtine izmedju Hrvatske i CG ... Srbija vidim lagano to dobila ... Madjarska dobila SAD tesno 9:8 pa bi SRBIJa mogla tuci Madjare vrlo lako , Italija pocistila Spance , Taijani imaju jednog od najboljeg golmana na svetu ... Hrvatska ce tesko sa njima ...Crnogorci 3 cetvrtinu preocajno odigrali ... Znaci po meni finale je Srbija vs Italija

                Dacha , ja spamam a tebi svaki post 1 red
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ja u tom jednom redu kazem vise nego ti u 15 postova.A da pises normalne postove po neki spam bi ti se tolerisao svakako,ali ti stvarno premasujes svaku meru.Mislim da cemo tesko s Madjarima,iako nam odgovaraju,cini mi se da su bas naostreni ovde.Ako se ne varam,uecsnici SF su identicni kao ona sa EP prethodne godine,sad da se nadamo razlicitom poretku medalja
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Pa ja objasnim dosta stvari u tom jednom postu ... Samo ti to ne primetis ... Madjari su dosta slabiji nego ranijih godina ... Oni nemaju mnogo igraca sada jakih , tu su Madaras,Hosnjanski,Biros i to je uglavnom to ... Nema najboljeg od brace Varga , Tamasa Varge ... Nema Gergelji Kisa , nema Tamasa Kasasa , nema Tamasa Molnara , doduse Molnar ima 35 godina ali je znao napraviti lepu razliku tako da su dosta slabiji a mi smo u identicnom sastavu tako da smo veci favoriti
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Ja u tom jednom redu kazem vise nego ti u 15 postova.A da pises normalne postove po neki spam bi ti se tolerisao svakako,ali ti stvarno premasujes svaku meru.Mislim da cemo tesko s Madjarima,iako nam odgovaraju,cini mi se da su bas naostreni ovde.Ako se ne varam,uecsnici SF su identicni kao ona sa EP prethodne godine,sad da se nadamo razlicitom poretku medalja
                      Tako će i biti zanimljenit ćete se vi i talijani za medalju
                      Što se tiće ovog da talijani imaju jednog od najboljeg golmana svijeta,imali su i crnogorci danas pa im nije puno pomogo
                      Osobno očekujem finale između vas i nas,a to se zna koji god bio sport u igri da je neizvjesno do zadnje sekunde(bio to rukomet,košarka il vaterpolo ) .

                      Comment


                      • odlicni nasi pogotovo u poslednjoj cetvrtini...opet se ispostavilo da nece biti nimalo lako protiv nemaca,sada sledi protiv mozda i najveceg protivnika na ovom sampionatu madjare,ali se nadam da cemo dobiti i to samo da dobro otvorimo mec

                        napred momci

                        Comment


                        • Sta je ovo,kako los pocetak!?!
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlican mec 13:13
                            Idemo momci...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                              Comment


                              • Dali je ovo moguce.

                                Comment

                                Working...
                                X