Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DOMINACIJA SE NASTAVLJA! Bravo bre delfini nasi! Lavovi. Au ovaj Filipovic sta radi. SRBENDE SU SVI. A sto dule rece uzimamo i SP i OI. IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Srbin sam i presrecan sam zbog toga

    Comment


    • Srpski trio u idealnoj postavi
      Novinari, akreditovani za praćenje Svetske lige izabrali su najbolju postavu takmičenja. U njoj su trojica srpskih igrača: Vanja Udovičić, Filip Filipović i Andrija Prlainović. Pored njih izglasani su Stefano Tempesti, Aleks Đorđetu i Kristijan Prešuti (Italija) i Sandro Sukno (Hrvatska).

      I Soro je zasluzio da bude u prvoj.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Srpski trio u idealnoj postavi
        Novinari, akreditovani za praćenje Svetske lige izabrali su najbolju postavu takmičenja. U njoj su trojica srpskih igrača: Vanja Udovičić, Filip Filipović i Andrija Prlainović. Pored njih izglasani su Stefano Tempesti, Aleks Đorđetu i Kristijan Prešuti (Italija) i Sandro Sukno (Hrvatska).

        I Soro je zasluzio da bude u prvoj.
        Soro je dobio priznanje najboljeg golmana! Zasluzeno!!!!!!

        Comment


        • Video sam kada je dobio.Oba golmana su bila odlicna sinoc i branila su nezgodne suteve,svakako su bili glavni krivci sto nismo gledali goleadu na obe strane i stvarno je bilo tesko izabrati ko je bolji od njih dvojice.

          Comment


          • Italijanski vaterpolo gigant i najdominantniji tim današnjice Pro Reko nastupaće naredne sezone u Jadranskoj ligi.

            Upravni odbor regionalne lige odobrio je pristup Italijana regionalnom takmičenju na Jadranu. Pro Reko će za učešće platiti 200 hiljada evra, a svakom timu koji bude gostovao u Đenovi biće plaćeni troškovi.

            Sa druge strane, aktuelni šampion Evrope Partizan se gotovo izvesno neće priključiti takmičenju pošto najuspešniji srpski klub finansijski nije u mogućnosti da se uključi u regionalnu ligu.

            S obzirom na finansijske probleme balkanskih timova, finansijski momenat je bila presudna stavka da se Italijanima dozvoli učešće, kao i veliki kvalitet i imidž koji donosi najbogatiji klub na svetu.

            Vicešampion Evrope, ekipa koja je četiri puta u poslednjih šest godina vladala kontitentom nastupaće protiv timova iz Hrvatske, Crne Gore i Slovenije.

            Jadranska liga se igra već tri sezone. Prvi šampion je bio dubrovački Jug, a poslednje dve sezone trijumfovao je hercegnovski Jadran.
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Nikola Radjen je potpisao za grcki klub Hios.
              To bi trebalo da bude poslednji odlazak igraca iz Partizana.Pre njega su otisli Andrija Prlainovic i Gojko Pjetlovic.

              Comment


              • Uskoro se blizi SP u Kini , sta mislite ko ce uzeti , ja navijam za Srbiju i mislim da bi mogli do zlata
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Uzece Kina.Imaju sjajne igrace,dobre atlete,zilave,opasni su na centru,za cas se izmigolje iz ruku,pogotovo Jo Wao Jan i Hung Kun Jin,od njih se treba najvise paziti.Uz to ce imati veliku podrsku publike,tako da ako uzmemo srebro bice to prava premija za nas.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Ako Kina uzme vaterpolo je propalo Srbija,Madjarska,Hrvatska i SAD po meni favoriti i Crna Gora
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • I Japan dolazi u najjacem sastavu, ne moze ni njima niko nista, znaci finale Kina - Japan, kakav spektakl, to ne smemo da propustimo, dosta nam je i bronza

                      Comment


                      • Nocas pocinje Svetsko Prvenstvo u Vaterpolu u Kini :

                        Grupe cine

                        A : Crna Gora,Madjarska,Spanija,Kazahstan
                        B : Srbija,Australija,Rumunija,Kina
                        C : Hrvatska,Kanada,Japan,Brazil
                        D : USA,Italija,Njemacka,JAR

                        Pobednici grupa idu izravno u cetvrt-finale dok ce 2 i 3 iz grupa razigravati za polu finale tako sto ce igrate 2 iz grupe A protiv 3 iz grupe B i obrnuto a isto tako vredi za C i D grupe ... Od cetvrt-finala kreci zavrsni dio turnira sve do podele medalja ... Favoriti za osvajanje turnira su Srbija,Madjarska i Hrvatska ali nikako ne treba otpisati Crnu Goru,USA,Spaniju i Italiju ... Ko su vasi favoriti ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Zaboravio si Kinu kao glavnog favorita...
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Mo's misliti ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Moja reprezentacija izgubila jutros od Madjarske 11-10.Bio je odlican mec,nasi su vodili dva razlike pred zadnju cetvrtinu 9-7,ali su veoma lose odigrali zadnji period igre i izgubili ga sa 4-1.

                              Comment


                              • Nije Sefik odbranio ono sto obicno odbrani,neke nenormalne stvari,mada je onaj poslednji napad sa igracem vise tako lose odradjen da je to strasno
                                Zadovoljan sam igrom,zaista su se trudili i ipak nema Zlokovica,Gojkovica i Mladjana,ovo je sad prakticno nova reprezentacija i pokaala je zelju posle dugo vremena,timsku igru,to se mora postovati.Sta reci za Madjare,premocni su,Biros je bio taj koji nas je unistio...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X