Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ceni se data reč jer u Italiji i dalje postoji čast. A i šmek celoj ligi daju predsednici (vlasnici) klubova... Na primer predsednici Intera i Fiorentine se ne gotive nešto i gotovo da nije bilo transfera između ove 2 ekipe. Za razliku od Preciozija iz Đenove koji je dobar sa svima, a posebno sa milanskim klubovima.

    Zamparini se inače nada da će Balzareti potpisati novi ugovor. Puni čovek 31 godinu u decembru...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #92
      ozvaniceni transferi Acerbija i Kevina Constanta u Milan. Constant dolazi pomalo iznenada jer se nije pricalo niti pisalo o ovom igracu jos od prosle godine kada je takodje bio na meti Milana, a pravi razlog za ovu pozajmicu je teska povreda Muntarija (6 meseci pauze i operacija kolena), ciju ulogu u timu ce preuzeti upravo nekadasnji igrac Kjeva i Djenove...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #93
        To su ti dobri odnosi Đenove sa milanskim klubovima...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #94
          Giovinco i zvanicno novi-stari igrac Juventusa za 11 miliona koji ce biti isplaceni u narednih 3 godine.

          http://www.juventus.com/juve/en/news...2_giovinco_eng

          Comment


          • #95
            Greota bi bila da Konte nema u planu Đovinka za narednu sezonu...

            Inter se nadao za njega ali je bilo očekivano ovo što se desilo. A sad je red na Inter da uzme Destra. Bez obzira što je Sijena zadržala polovinu ugovora, ne smeju da dozvole nikako da on završi u Romi ili Juventusu.

            A i ne verujem šta su uradili sa Kastanjosom. Otićiće posle u Englesku kao Bergkamp i proslaviće se... Još se sećam onog gola u poslednjem minutu protiv Sijene. Potencijal ogroman a i deluje kao normalan lik.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #96
              Marrota je izjavio da Conte racuna na Giovinca u sledecoj sezoni.Sto se tice Destra nema nameru Juventus da ga uzima vec ima takvu vrstu napadaca, a Roma je koliko znam bas zagrizla.

              Comment


              • #97

                Comment


                • #98
                  Bilo bi fino za Kalčo da Rafa dodje u Sampdoriju...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #99
                    Di Natale do 2014. godine u Udineseu

                    Italijanski nogometni reprezentativac Antonio di Natale produžio je saradnju s Udineseom do 2014. godine, saopćio je predsjednik italijanskog kluba Gianpaolo Pozzo.

                    Comment


                    • Na kraju nije došlo do saradnje Rafe i Sampdorije. Okreću se Dešampu... Rešeni su da dovedu neko poznatije ime.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Iz Napolia su porucili da Cavani nije na prodaju.

                        Comment


                        • Sad ne znam koliko je ovoj informaciji vjerovati, ali eto da je postavim.

                          Poznati italijanski novinar, koji prati dešavanja u prelaznom roku, Michael Criscitiello, tvrdi da će čelnici Stare dame u nekoliko narednih dana poslati službenu ponudu Manchester CItyju za bh. napadača.

                          Prema navodima ovog novinara Juventus je za Džeku spreman Građanima ponuditi 23 miliona eura i Miloša Krasića.
                          Moje neko misljenje da je on odradio svoje u City-u i da vise nije u godinama kad ce priliku dobijati sa klupe. U Juventusu bi bio prvi izbor, bar tako mislim.

                          Comment


                          • Ma bilo gde da ode, samo da spasi karijeru, i da ne greje klupu vise u Sitiju... Ne znam koliko je Sitiju potreban Krasa, ocigledno da Juve zeli da ga se otarasi bilo kako, ukljucujuci ove deal-ove igrac+novac...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • http://www.facebook.com/pages/FC-Par...48883291822060 Za sve navijace Fc Parme! Nadam se da nas ima jos...

                              Comment


                              • Hej, ne mogu ti opisat' kako bi mi bilo drago kad bi Dzekson prešao u redove Stare dame. On je sjajan igrač, a karijera mu propada na klupi *ebenog Sitija kao što je jedan od prethodnih komentara rekao. Uprkos tome on bi se sjajno uklopio u napad Juventusa. Matri & Dzeko. Po meni, idealan tandem !

                                Comment

                                Working...
                                X