Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kazem da je on moj izbor nego da je opticaju,istini na volju,od ovih nabrojanih mislim da je poslednje resenje.Nadam se Cavaniju takav nam napadac treba.

    Comment


    • Prebolesni genijalni Grande Mirko. Mora Juve da ima jednog genija u timu, sada kada je Pinturikio otisao a Pirlo na zalasku mora da ostane jedan koji ima takvu iskru.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Ne kazem da je on moj izbor nego da je opticaju,istini na volju,od ovih nabrojanih mislim da je poslednje resenje.Nadam se Cavaniju takav nam napadac treba.
        Ма Освалдо не сме ни да буде опција, какв црни Освалдо

        Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Prebolesni genijalni Grande Mirko. Mora Juve da ima jednog genija u timu, sada kada je Pinturikio otisao a Pirlo na zalasku mora da ostane jedan koji ima takvu iskru.
        доктор! Навијао сам да се споји тандем Јоветић-Вучинић, међутим шеици су шеици, извире им новац из земље, нема зезања само да се неко од великана заинтересује мало озбиљније за неког играча, одмах наступају и исти пакује прње и пут Манчестера или Париза.

        Comment


        • Ma Joveta je masina isto, Fantantonio - Vucinic je idealno, to moze da se gleda 24/7

          Comment


          • само ћу рећи, видимо се у 1/2 ЛШ уз срећу са куглицама наравно

            Comment


            • Ima dvojica fantazista u napadu Vucina i Giovinco,sad treba prima punta da otvori prostor

              Comment


              • Lichtsteiner na twitteru:
                Ostajem u Juventusu!!Novac koji bi mi dali je veliki ali cast i srce su na prvom mestu!! Ne brinite...
                наравно преведено
                Легендо!

                Comment


                • Spoiler





                  Gargano danas, vrlo brzo i Pereira...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Kasano je mozda bolji igrac, ne mozda vec sigurno (mislim u odnosu na Pacinija), ali jednostavno korisniji je i losiji igrac koji je motivisan da se dokaze u klubu nego nezadovoljan igrac pogotovo sa temperamentom kakav poseduje Kasano... Jeste, mogao je Milan bolje da ga unovci, mozda, ali ne treba zaboraviti da covek ima 30 godina i da je prosle godine imao operaciju srca... Druga stvar - Milan oslobadjanjem od Kasana i dovodjenjem klasicnog spica naovestava da bi mogao da dodje do kraja avgusta igrac koji igra iza napadaca i da se za njega pravi mesto... znamo svi vrlo dobro ko je to... ukoliko dodje do njegovog povratka na San Siro, nece ni to biti najsrecnije resenje, ima i on 30 godina i mnostvo povreda iza sebe ali marketinski je odlican potez a i navijaci se moraju smiriti na neki nacin...
                    sto se tice ostalih meta, pored Kake naravno, pominju se i Karvaljo ciji dolazak zavisi od odlaska Mexesa kao i jos jedan napadac, dilema je da li dovesti Nianga ili Nene-a...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment




                    • Fantantonio!

                      Comment


                      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        sto se tice ostalih meta, pored Kake naravno, pominju se i Karvaljo ciji dolazak zavisi od odlaska Mexesa kao i jos jedan napadac, dilema je da li dovesti Nianga ili Nene-a...
                        Ако мислиш на Рикарда Карваља, танкосава је та прича, отишао је у Квинс Парк који после петака од Свонија појачава одбрану (дошао је Карваљо, чека се Довсон из Тотенхема, уз Фердинанда млађег и Онуоху, Таива, то је сасвим ок за опстанак).
                        Ценим да Мексес неће нигде, бар не овог прелазног рока, а и да је Нене најближи, а то би вам било кул појачање, мада, опет ту имате више него солидног ЕЛ Шаравија. Ја ценим да вама не треба шпиц, већ један више него квалитетан штопер, ту сте танки, поготово после Берлускони купа јер Јепеса још нису нашли у кукурузу, након заламања од стране Видала

                        Comment


                        • Pato se povredio na mesec dana,gle cuda.

                          Comment


                          • http://en.wikipedia.org/wiki/Zé_Edua...ler_born_1987)

                            Novi igrač Milana. U Santosu je bio najbolji, u Đenovi ništa nije pokazao i sad ga dovodi Galijani...

                            A nesrećni Pato se izgleda opet povredio. Samo se ne zna na koliko...

                            EDIT: Evo odgovora (ispod/iznad), moguće da je mesec dana...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Milan ima jako cudan prelazni rok,najblaze receno.

                              Comment


                              • Pa ovaj se vucarao po Brazilu i nije mogao da igra,a igrace u Milanu.Pato se povredio,lepota.Ako udjemo u LE ja sam zadovoljan
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X