Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Milanu za ovu trampu, verovatno suptilan nacin da nam kazu hvala za Pirlinja i Sedorfa.

    Comment


    • Kakva sprdnja od transfera...

      Milan rivals AC and Inter have agreed a deal which will see Italy international colleagues Antonio Cassano and Giampaolo Pazzini trade places.
      Cassano has expressed a desire to leave AC this summer following the sale of key men such as Thiago Silva and Zlatan Ibrahimovic.
      Mada mislim da je ovo samo razmena, niko ne doplacuje nista, ali ne znam cemu ovaj potez. Ocaj koje su pare dobili, i nista s njima nece uraditi...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Navodno Juventus izneo poslednju ponudu za Cavanija,25 miliona odmah+15 miliona na kraju sezone+Reto Ziegler,videcemo koliko ima istine i ako jeste,sta ce De Laurentis odluciti.

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Kakva sprdnja od transfera...



          Mada mislim da je ovo samo razmena, niko ne doplacuje nista, ali ne znam cemu ovaj potez. Ocaj koje su pare dobili, i nista s njima nece uraditi...
          I više od 7m. Oko 7.5 i 8...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Pravdaju 7 miliona time sto je Pacini mladji dve godine a sto se tice toga da je Matri bolji od Paca nisam bas ubedjen.
            Бар је у бољој форми, последњих годину дана ако је дискутабилно ко је бољи.
            Како ја видим Јуве је подувао што се тиче врхунског нападача и ове године. Ван Перси у Јунајтеду, Љоренте ће вероватно пур Енглеске, Јоветић такође, Џеко после повреде Агуера сигурно остаје, Кавани је мисаона именица....

            Comment


            • Grande Fantantonio! Posto je ova sezona ionako pukla jer je tim krs bar cemo gledati jednog od samo par genija koji su danas ostali fudbalu.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Бар је у бољој форми, последњих годину дана ако је дискутабилно ко је бољи.
                Како ја видим Јуве је подувао што се тиче врхунског нападача и ове године. Ван Перси у Јунајтеду, Љоренте ће вероватно пур Енглеске, Јоветић такође, Џеко после повреде Агуера сигурно остаје, Кавани је мисаона именица....
                Ne znam, za mene je Paco korisniji sad jbm li ga ukusi su razliciti.
                Ne verujem da ima teoretske sanse da De Laurentis proda Kavanija Juveu.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • 12 igrača na klupi

                  Only in Italy...

                  Biće lakši FM13
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Ne znam, za mene je Paco korisniji sad jbm li ga ukusi su razliciti.
                    Ne verujem da ima teoretske sanse da De Laurentis proda Kavanija Juveu.
                    Тренутно, су њих двојица као небо и земља...Матри је давао голове прошле године, даје ево и на почетку ове (Малаги два и сада Милану), док Пацини није у правој форми од преласка из Сампа у Интер...делује ми као потрошен и није ми јасно шта је Милан хтео овим трансфером да постигне поготово кад се у обзир узму партије Касана на ЕП, а није ми јасно ни шта је Касано постигао трансфером, луд човек у овом ростеру Милана могао је да буде ћале, а отишао је у, по мом мишљењу, слабији ростер, где неће бити "ћале", тј. неће доста тога зависити од њега, како би то нпр. било у Милану, једном луд увек луд
                    Пре ће га продати у Казахстан него нама, поготово не после Суперкупа и луднице са црвеним картонима (мада реалн трипују се "глумци" тукли су ко полиција, добро је да су завршили само са три црвена), а и то би било директно појачавање конкуренције које, по мом мишљењу, нема смисла....сад паре су паре,али не верујем.

                    Смор је на ФМ-у Калчо, који год клуб да узмеш из врха спрдаш се са осталима, пошто остали праве неке нерезонске трансфере а ти се само појачаваш, мада кад погледаш шта раде људи из Милана, дође му и као реална ситуација

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Бар је у бољој форми, последњих годину дана ако је дискутабилно ко је бољи.
                      Како ја видим Јуве је подувао што се тиче врхунског нападача и ове године. Ван Перси у Јунајтеду, Љоренте ће вероватно пур Енглеске, Јоветић такође, Џеко после повреде Агуера сигурно остаје, Кавани је мисаона именица....
                      Ne prenagljuj,napadac ce sigurno doci,to je primarni cilj celog prelaznog roka,pitanje je samo ko ce to biti.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Ne prenagljuj,napadac ce sigurno doci,to je primarni cilj celog prelaznog roka,pitanje je samo ko ce to biti.
                        Имена се вртела ко на траци и на крају ће доћи неко типа Негредо боље никога да не доведу него њега јер је лик у рангу са осталим нашим нападачима, а од појединих чак и гори...нема смисла да се уради тако нешто.

                        Comment


                        • Pa neveruj sve sto se napise u medijima,kakav crni Negredo,nikad nije ni bio u opticaju.

                          Comment


                          • друже, ценим твој оптимизам, нада последња умире:d и ја бих волео да видим неког врхунског нападача у јувеу, кад бих већ могао да бирам изабрао бих суареза, али мрка капа, та песма се неће певати, бар не овог прелазног рока.
                            пре ћемо да се појачамо на левом боку, мада је мени де ћеле ок опција, док бих асаому гурао више у везни ред, ту је он доста кориснији него на левој страни, није то позиција за разбијача као што је он...само што је проблем што сада имамо два иста играча видал и асамоа, а када се бира између њих двојице, реалан избор је на видалу. мада, опет, има пуно мечева, капирам да ће се сви наиграти фудбала

                            Comment


                            • Nije to optimizam,pogotovo ja nisam optimista u zivotu,al pratim vesti raznih agenata sto postavljaju vesti svaki dan,u opticaju su Dzeko,Llorente,Cavani i nazalost Osvaldo za prima punta,neko ce doci,mozda nas Marrota iznenadi ima jos mnogo do kraja,a najvece transfere ocekuj 31 avgusta od 3 do 7 kada se svi zivi celnici klubova nalaze u Milanu.Sto se tice Asamoah-e,ne brini igrace on dosta,moze mnogo pozicija da pokrije zbog svoje snage,meni ostaje samo enigma sta ce biti sa levom stranom,dal ce dovoditi nekog ili ce ostati na Paolu i Asamoah.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Nije to optimizam,pogotovo ja nisam optimista u zivotu,al pratim vesti raznih agenata sto postavljaju vesti svaki dan,u opticaju su Dzeko,Llorente,Cavani i nazalost Osvaldo za prima punta,neko ce doci,mozda nas Marrota iznenadi ima jos mnogo do kraja,a najvece transfere ocekuj 31 avgusta od 3 do 7 kada se svi zivi celnici klubova nalaze u Milanu.Sto se tice Asamoah-e,ne brini igrace on dosta,moze mnogo pozicija da pokrije zbog svoje snage,meni ostaje samo enigma sta ce biti sa levom stranom,dal ce dovoditi nekog ili ce ostati na Paolu i Asamoah.
                                ту је и Ђакерини ;)
                                никад Освалдо, па Вучинић је за њега измислио фудбал пре њега су ми и Вучинић и Ђовинко а и Матри...у осталом има ли какве разлике изеђу Матрија и Освалда, то би било чисто бацање пара, или стандардан Марота трансфер сад пар милиона и на крају ако будемо желели да га откупимо још пар.

                                Comment

                                Working...
                                X