Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam znao da ce biti prodat,nisam naletio na to...

    Nije on igracic,Juventus-u bolji ne treba,sila je Fernando
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Pricam za Gastona, ja sam Interovac

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Pricam za Gastona, ja sam Interovac
        A koga bi ti uzeo trenutno kad nemate LS da ponudite?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          A koga bi ti uzeo trenutno kad nemate LS da ponudite?
          Nikoga, stakujes pare i radis kao crnac, plasiras se u LS i dovedes dve bombe, tako se to radi.

          Comment


          • Odlican je Gaston igrac.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Odlican je Gaston igrac.
              Dobar ne odlican, velika je razlika.

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Izgleda da Gaston Ramirez prelazi u Inter - 15.7m funti
                Bilo bi fino kad bi Inter to ponudio... Ali oni nude manje i pozajmice (ili co-ownership) za Žuana i Longa. Bliži je Engleskoj, Liverpul i Totenhem...

                Pomalo iznenadjujuća vest je da je Inter blizu dovođenja Alvara Pereire iz Porta. Levi bek kojeg je želeo Napoli...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • "Zeman? Interesantno je da je Masimo Karera za jednu utakmicu na klupi osvojio više trofeja nego Zeman za celu karijeru", rekao je Elkan

                  Што се толико пажње посвећује тренеру типа Земан, човек је дефинитивно испод нивоа, а и Роми неће издржати више од 12. кола.

                  Comment


                  • Izdržaće Zeman celu sezonu minimum. Kad su mogli da istrpe toliko Enrikea... Plus je Roma dovela solidna pojačanja (nisu još završili), a i kao klub su poznati da vole napadački fudbal što odgovara Zemanovom stilu.

                    Ovde ga ljudi uglavnom vezuju za to vreme provedeno u Zvezdi... Ovako jeste on "lud" malo, ali Romi donosi preko potrebno iskustvo i uvodi disciplinu.

                    Deluje mi da Roma može da ima dosta uspešnu sezonu... Plus ne igraju u Evropi.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ја ценим да би им МОнтела био боље решење...некако ми је он попут Контеа, ценим да поседује ту харизму...док овај Земан, како сам извалио, покушава само нешто преко медија да поремети, као да ће на тај начи узети титулу Јувеу, одн. покушава да извуче корист из туђе несреће, конкретно Контеове....није ми јасан.
                      А што се појачања тиче, није то ништа спец, биће испод Јувеа, Наполија, Милана, Интреа а ту су увек незгодни Лацио и непредвидиво Удинезе, па Фиорентина која је симпатично одрадила прелазни рок, остаје још да виде да задрже ЈоЈо-а....искрено тешко да ће се он добро провести, а ако му је још циљ ЛШ, тј. најмање треће место, то је немогућа мисија.

                      Comment


                      • Stekelenburg, Piris, Balzareti, Dodo, Kastan, Burdiso, Pjanić, De Rosi, Bredli, Lamela, Perota, Bojan, Toti, Osvaldo, Destro

                        Mogu da se sprdaju sa odbranama u Italiji. De Rosi, Pjanić, Bredli i Lamela i u napadu Toti i Destro (Osvaldo). Odbrana im je slabiji deo tima ali sada su doveli 4 nova igrača u odbrani.

                        Po sadašnjim sastavima deluje mi kompletnije od Milana. Ali videćemo 1. septembra...

                        A Inter izgleda veoma blizu Alvara Pereire. Igrač za kojeg je prošle godine Porto odbio više od €20m od strane Čelsija, zbog čega se verovatno sada žestoko kaju... On je i sam bio ljut zbog te odluke kluba, posle se posvadjao i sa trenerom i predsednikom, nije ni igrao puno itd. Cena pala i Inter stigao Oko €11m transfer...

                        Spoiler


                        Extra i u odbrani i napadu...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • od Milana kupovinu ocekujem tek u januaru i to posto u prvoj polusezoni dozivimo fijasko i ozbiljno ugrozimo svoje sanse za Evropu naredne godine... sa ovim sastavom ne ocekujem apsolutno nista, samo da se ne brukaju na derbijima tokom sezone i u LS... ako se dokopaju top 3 bice podvig...
                          Roma ima po imenima sasvim solidan sastav a i ne igraju Evropu... mogu oni mnogima da pokvare planove samo da im je bolji trener mada ce i ovako biti opasni...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Roma ce sigurno dovesti jos jednog stopera i veznog.Voleo bih da Kuzmanovic predje kod njih, a pominje se da bi Rodolfo mogao da popuni rupu u defanizvnoj liniji.

                            Comment


                            • Vrhunski ako Pereira dodje u Inter...lud je pocev od kike.
                              Jedno pitanje za Krla? Sta ocekuje od Kivua-Boleta na stoperu?
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Stekelenburg, Piris, Balzareti, Dodo, Kastan, Burdiso, Pjanić, De Rosi, Bredli, Lamela, Perota, Bojan, Toti, Osvaldo, Destro

                                Mogu da se sprdaju sa odbranama u Italiji. De Rosi, Pjanić, Bredli i Lamela i u napadu Toti i Destro (Osvaldo). Odbrana im je slabiji deo tima ali sada su doveli 4 nova igrača u odbrani.

                                Po sadašnjim sastavima deluje mi kompletnije od Milana. Ali videćemo 1. septembra...

                                A Inter izgleda veoma blizu Alvara Pereire. Igrač za kojeg je prošle godine Porto odbio više od €20m od strane Čelsija, zbog čega se verovatno sada žestoko kaju... On je i sam bio ljut zbog te odluke kluba, posle se posvadjao i sa trenerom i predsednikom, nije ni igrao puno itd. Cena pala i Inter stigao Oko €11m transfer...

                                Spoiler


                                Extra i u odbrani i napadu...
                                Ау друже, није ми јасно што сада сви отписују Милан када су пустили Силву и Ибру...па у нападу су ту Робињо и Пато, довешће сигурно још једног...једино одбрана, ту би требало да се појачају. Плус ако им дође Кака....какав Пјанић, Бредли...Кака-Боатенг-Ноћерино-Амбросини (а ту су и Ммунтари и Фламини) и ђускање, скроз ок;)

                                Comment

                                Working...
                                X