Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od jendog od najboljih igraca Juvea, ako ne i najboljeg, postade grejac klupe. Valjda ce ga Juve pustiti, pa da covek ponovo udje u formu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Kakav grejac, ajde da je to, ali nije...

      Navodno Milan odustao od Leandra Damiaa, ovi traze 20m jura, Galijani nije spreman toliko da izdvoji za napadaca Internacionala...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Na kraju Pacini u Milanu... Ili možda u Juventusu posle neuspešne kupovine TOP napadača. Prošle godine Aguero, pa Rosi i na kraju Vučela... Ako i ove bude tako, ne znam zašto lože masu više.

        Što kaže Freshman ajde da je na klupi makar Krasa, al' ovaj klupu video nije ove godine...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Lusiju stara ljubav stara dama a i on je sad ,,star''. Sudbina je to. 9 godina cekao covek, 9!

          Isecak iz 2003.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Interesantno... Sudbina
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Secam se tada Juventus birao izmedju Lusija i Legrotaljea,ostatak je istorija.

              Sto se tice Krasica sam je kriv sto je presedeo celu sezonu,niko drugi.Elem,Juve ce najverovatnije dovesti 2 napadaca,zato sto ce gledati da utrape Matrija i Kvaljarelu.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Secam se tada Juventus birao izmedju Lusija i Legrotaljea,ostatak je istorija.

                Sto se tice Krasica sam je kriv sto je presedeo celu sezonu,niko drugi.Elem,Juve ce najverovatnije dovesti 2 napadaca,zato sto ce gledati da utrape Matrija i Kvaljarelu.
                Pa u tom slucaju dva su im i neophodna,jer im ostaje samo Mirko,a i on nije pravi spic.Ja bih se takodje na njihovom mjestu rijesio Matri-a,ali Quagliarella-e ne bi,dao bi mu jos jednu sansu.Mislis li ti da Juve moze dobiti dva napadaca ekstra klase ili da ce Marotta dovesti jednu zvijezdu i jednog soldinog igraca

                Juventus je doveo za sada odlicne igrace kao sto su Giovinco,Isla i Asamoah...jednostavno imaju vece kapacitete da konstantno mijenjaju formaciju u skladu sa protivnikom sto Conte cini mi se voli da radi...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Mislim da ce doci dvojica,jedan tipa Pazzini a drugi ce biti taj najavljivani top igrac,tipa Persie,Cavani itd.

                  Comment


                  • Cavani wants to Juve says his teamate Caceres. Martin Caceres, the Uruguayan defender of Juventus, made ​​thursday at a news conference, a call up to compatriot, Edison Cavani. "Edinson has demonstrated over-the-past two years that he is a great player , and I would loved for him to joined us in Turin. "
                    Nekako je i realno da Kavani zavrsi u Juveu, ne znam kakav je interes Celsija, ali jedino Siti bi mogao da se umesa cisto onako da imaju 5 svetskih napadaca.
                    Kakav ce to onda tim da bude...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Caceres bi i mene volio cini mi se vidjeti u Juventus-u,ali ne zna da me Milan vec kaparisao

                      Juventus defender Martin Caceres has revealed he would like to see Liverpool striker Luis Suarez join the club but insists the striker has not spoken to him about a possible move.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Nekako je i realno da Kavani zavrsi u Juveu, ne znam kakav je interes Celsija, ali jedino Siti bi mogao da se umesa cisto onako da imaju 5 svetskih napadaca.
                        Kakav ce to onda tim da bude...
                        Zna se odavno da je Juventus sa Cavanijem dogovorio uslove,problem je obestecenje koje De Laurentis samo povecava.

                        Comment


                        • Procitah juce u nekim novinama da je dosta igraca napustilo Fiorentinu, i to bitnih. Ne znam koga ce dovesti umesto njih, ali oseca se miris Serie B u Firenci

                          Comment


                          • Pa vecina bitnijih,ostao Vargas i Joveta,mada su i oni blizu odlaska.Fiorentina takodje radi remont ekipe,a doveli su pravog trenera za takav posao.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Pa vecina bitnijih,ostao Vargas i Joveta,mada su i oni blizu odlaska.Fiorentina takodje radi remont ekipe,a doveli su pravog trenera za takav posao.
                              A ko im je sada trener ? Napoliju su prodali Behramija i Gamberinija. .
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                A ko im je sada trener ? Napoliju su prodali Behramija i Gamberinija. .
                                Vincenzo Montella.

                                Comment

                                Working...
                                X