Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od goreg ka jos gorem... Naime, Galijani je izjavio kako veliki igraci vise ne dolaze u Serie A (izgleda samo u Milan) i da se odmah mogu otpisati transferi Dzeka ili Teveza jer su oni jednostavno preskupi. Najskuplja napadacka varijanta bi mogao biti Leandro Damiao ali samo pod uslovom da brazilci drasticno spuste cenu za svog igraca... ukoliko se to ne desi, Ibrahimovica bi u napadu zamenili ni manje ni vise nego Matri ili Berbatov
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Prodacemo mi vama Matrija,taman da napravimo prostor.Vama Matrija,Fiorentini Kvaljarelu i onda se dovede Persie i Jovetic.

      Comment


      • Mozda i vratite Huntelara.
        Ako ne prihvati latu koju mu nudi Salke, a to je 8 miliona evrana godisnjem nivou mogu vam reci da je vas.
        Po meni bolja resenja od ove dvojice bi svakako bio Luk Remi, al pitanje je za koliko bi ga Marsej prodao, tako ove dve opcije ostaju najerelanije.
        Last edited by Ricma; 19-07-12, 13:39.

        Comment


        • On 8 miliona godisnje u Juventusu nece dobiti nikad,sto se mene tice Cavani-Jovetic je najbolji dvojac kojeg Juventus moze da dovede,a ko ce doci vreme ce pokazati.

          Comment


          • Nisam mislio na Juventus, nego na Milan.

            Izgleda PSZ ugrabio talenta iz Peskare Marka Veratija.Dobili su za njega samo 11 miliona evra.

            Comment


            • Jovetic too expensive for JUVE. The 30 million requested by Fiorentina Stevan Jovetic have cooled down the interes for Juventus, who covets the Montenegrin and Viola striker. "At 30 million, we can not treat," said Giuseppe Marotta, the sporting director of Juventus after a meeting of the Italian league in Milan.
              Nece Marota da da toliko para, cenim da ce pokusati da smanje, ali da l' je to uopste moguce, nisam siguran.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa nece da istrese 30 miliona na pocetku prelaznog roka,ima jos vremena.Ono sto Fiorentini ne ide na ruku jeste sto nemaju pare za dovodjenje igraca,njima budzet zavisi od Jovetica a za sada jedini ozb je bio Juventus.Juventus moze da ceka 31 avgust,Fiorentina ne moze,a 30 miliona moze da pokloni samo neki seik ili Rus.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Nisam mislio na Juventus, nego na Milan.

                  Izgleda PSZ ugrabio talenta iz Peskare Marka Veratija.Dobili su za njega samo 11 miliona evra.
                  Cuj samo.Istresli 11 miliona u startu,plus na bonuse ce morati da plate jos 2 miliona plus njegova plata od 2 miliona.Dati 15 miliona na igraca koji nikad nije zaigrao u Seriji A je suludo.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Cuj samo.Istresli 11 miliona u startu,plus na bonuse ce morati da plate jos 2 miliona plus njegova plata od 2 miliona.Dati 15 miliona na igraca koji nikad nije zaigrao u Seriji A je suludo.
                    Imao je jak ugovor(vazio mu je do 2015 ili 2016)+ po transfermarketu je vredeo 10 miliona evra.Za bonuse nista nije pisalo, ali 13 miliona je vec prihvatljivo.Ocekivao sam da ce da ih oderu.

                    Comment


                    • Nema to veze s ugovorom kad je on drugoligaski igrac,sve preko 7-8 miliona je mnogo,takva bi i bila cena da nisu dosli seici.

                      Comment


                      • Ali Marota je bio bas direktan, ne znam koliko Juve ocekuje da spusti cenu. Jeste da njima zavisi od budzeta, ali mogu i oni da ga ne prodaju ovog leta i cenim da ce to i uraditi ako neko ne ponudi 30m... Ne verujem da ce Marota isto cekati do 31 avgusta, naci ce on drugo resenje ako Joveta ne moze.;)
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Naravno da nije samo Joveta u igri,Persie je jos uvek tu.Fora je sto i Jovetic hoce da ide,a i treba a ne da trune u Fiorentini.Ovako pocinju uvek pregovori,barem kad je Marrota u pitanju,a za sada nema drugih klubova koji su direktno zainteresovani za Jovetu,ako tako ostane nema sanse da Fiorentina dobije 30 miliona,moze da dobije pare i nekog igraca,koliko citam njima Kvaljarela najvise odgovora.

                          Comment


                          • Mi cemo rado dati 30m, ili po engleskom 22m funti... Slazem se, Joveta zasluzuje veci klub i LS, ali nekako mi ovi iz Firence deluju bas radikalno po tom pitanju. Moze biti da je i Milan zainteresovan, mozda i Inter, mi to ne znamo. Siti je uvek tu, i mi naravno, samo sto smo poslednje mesto za Jovetu, slaba smo konkurencija...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Po goal.com-u Snajder je u junu bio na korak od prelaska u Milan. Sada Roma želi da se odrekne Stekelenburga zbog Žulija Cezara!?

                              Istina je da je Cezar blizu Palmeiraša a možda se i Totenhem umeša za njega. Naravoučenije, kada piše goal.com report ili nešto slično onda znajte da je obična izmišljotina. Pre neki dan povezivali Inter i Đilardina!?

                              Pacini inače odbio Verder, Volfsburg i Lokomotivu iz Moskve. Nada se pozivu tima iz Italije (Juve i Milan) ali verovatno će na kraju morati da se zadovolji sa Lacijom. Kod njega je velika enigma... Kastanjos blizu prelaska u Tvente. Zakomplikovao se prelazak Maikona u Čelsi, priključio se Real... Očekuje se da se zaradi nešto i od Vivijana. Sa Stankovićem ne znam šta se događa, čovek je izgleda opterećen ostankom u Interu iako ga klub ne želi više. I kao poslednji odlazak ovog leta je moguć Snajder, ali to u slučaju da stigne ponuda, a gotovo da ih nema...

                              A nemam pojma šta se dešava sa Krasićem??? Šta radi taj čovek???

                              Talentovani špic iz Atalante Gabijadini blizu Juventusa, Destro u ovom trenutku najbliži Romi... Goal.com ne laže da je Juve zainteresovan za Armera, i Milan želi Damiao-a što svi znate...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ja cuo da se za Krasu interesuje Lacio, koliko je to istina pojma nemam...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X